Dayna Grayson بیش از یک دهه در سرمایه گذاری خطرناک بوده است و یکی از اولین شرکت های VC بود که نمونه کارهایی پیرامون تحول بخشهای صنعتی اقتصاد ما ایجاد کرد.

وی در NEA ، جایی که وی به مدت هشت سال شریک بود ، سرمایه گذاری را بر عهده گرفت و در هیئت مدیره شرکت هایی از جمله Desktop Metal ، Onshape ، Framebridge ، Tulip ، Formlabs و Guideline شرکت کرد. او NEA را ترک کرد تا صندوق شخصی خود ، ساخت سرمایه را که منحصراً در مراحل ابتدایی فعالیت خود قرار دارد ، تأسیس کند و دارای پورتفولیوی شامل Copia ، ChargeLab ، Tradeswell و Hadrian باشد.

بنابراین جای تعجب نخواهد بود که ما از پیوستن Grayson به ما در TechCrunch Disrupt 2021 در ماه سپتامبر کاملاً هیجان زده هستیم.

گریسون بیش از آنچه ثابت کرده است که چشمش به فن آوری تحول گرایانه اثبات شده است. Desktop Metal در سال 2020 عمومی شد – او هنوز به عنوان رئیس کمیته غرامت در هیئت مدیره می باشد. Onshape ، یکی دیگر از سرمایه گذاری های دوره NEA ، توسط PTC در سال 2019 با قیمت هنگفت 525 میلیون دلار خریداری شد. Framebridge همچنین توسط Graham Holdings در سال 2020 خریداری شد.

گریسون فرصتی را برای توسعه نام تجاری خطرپذیر بیشتر متمرکز بر انواع معاملات خود در NEA ، که مرکز آن ساخت و دیجیتال سازی عمودی صنعتی بود ، دید. این همان جایی است که Construc Capital وارد آن شد. این صندوق 140 میلیون دلار است که توسط Grayson و مدیر سابق Uber ، Rachel Holt اداره می شود.

یک شریک سابق NEA و یک مدیر سابق Uber اولین صندوق VC 140 میلیون دلاری خود را بسته اند

در هنگام اخلال ، گریسون به عنوان قاضی Startup Battlefield فعالیت خواهد کرد. Battlefield یکی از معتبرترین و مهیج ترین مسابقات استارت آپ جهان است. بیست و پنج استارت آپ در مراحل اولیه به مرحله ما می روند و کالاهای خود را به هیئت داوران متخصص VC ارائه می دهند ، سپس بنیانگذاران همه چیز راجع به تجارت ، از مدل درآمد گرفته تا استراتژی بازار به تیم تا فناوری ، کباب می کنند. خودش

برنده با 100000 دلار پول جایزه و شکوه برنده شدن در میدان جنگ دور می شود. اسامی خانوارها در زمینه فناوری از Dropbox به Mint شروع به کار خود در Battlefield کرده اند.

گریسون به بسیاری از سرمایه گذاران فصلی دیگر در صحنه Battlefield پیوست ، از جمله Camille Samuels ، Deena Shakir ، Terri Burns ، Shauntel Garvey و Alexa Von Tobel.

Disrupt 2021 از 21 تا 23 سپتامبر کاهش می یابد و مجازی است. برای مدت زمان محدودی از 100 دلار شروع بلیط کنید!منبع Tech Crunch