استارت آپ هایی که به اصطلاح در حال توسعه هستند به دلایل مختلف ، استفاده از فن آوری عمیق معمولاً جذب سرمایه را چالش برانگیز می داند. در TechCrunch Early Stage: بازاریابی و جمع آوری سرمایه ، دو سرمایه گذار باتجربه در این باره صحبت کردند و به استارت آپ هایی که در مسیر جمع آوری کمک مالی چالش برانگیزی هستند ، مشاوره دادند.

په وو و گرت وینتر هر دو در SOSV شریک هستند و برنامه های صندوق را پیرامون زیست فناوری و سخت افزار اجرا می کنند. SOSV از استارت آپ هایی که فناوری پیچیده ای را ایجاد می کنند دور نمی شود و به همین دلیل ، Wu و Winther از نظر مشاوره در مورد جمع آوری کمک مالی بسیار مناسب هستند. آنها سه نکته اصلی را با هدف جمع آوری سرمایه برای استارتاپ ها برای برنامه های کاربردی با فناوری عمیق ارائه کردند ، اما این امتیازات برای استارتاپ های مختلف متفاوت است.

قبل از مشاوره ، این دو تفاوت های ظریف در اکوسیستم فناوری عمیق و هر صنعت را تصدیق کردند. ارائه آنها متمرکز بر راهنمایی های عمومی است که تقریباً در هر استارتاپ قابل استفاده است.

یافتن سرمایه گذار مناسب

اولین نکته در مورد ارائه Wu و Winther کمی خودخواهانه به نظر می رسد اما مبتنی بر توصیه های محکم است. آنها گفتند که هنگام ایجاد یک استارت آپ با تکنولوژی عمیق ، سرمایه گذار مناسب را پیدا کنید. این یک توصیه کلی برای استارتاپ ها است ، اما طبق این دو مورد ، هنگام ساخت شرکتی که ممکن است بازده بیشتری برای سرمایه گذار داشته باشد ، اهمیت بیشتری دارد.

در فن آوری عمیق ، لازم است که به تناسب بنیانگذار و سرمایه گذار فکر کنید. و منظور ما از این درک این است که چرا یک سرمایه گذار در وهله اول حتی در VC حضور دارد. و این چیست که شما ، بنیانگذار ، را به انجام آنچه که می خواهید سوق می دهد.

و بنابراین ما این تناسب را به عنوان یک نمودار Venn بین بنیانگذاران که تقریباً دل بستگی به حل مسئله اصلی سیستم و سرمایه گذاران با مشخصات ریسک منحصر به فرد را دارند که در فناوری های عمیق وجود دارد ، بررسی می کنیم. از آنجا که با استفاده از فن آوری عمیق ، ما در مورد هر دو ریسک فنی صحبت می کنیم ، جایی که شاید این بینش اساسی در شرکت فقط اثبات کند که دیگر مجبور نیستیم برای انجام هر کاری که می خواهید انجام دهیم ، هیچ قانون فیزیکی را نقض کنیم . بنابراین یک خطر بزرگ فنی وجود دارد. (مهر زمان: 6:09)

ما ، به عنوان سرمایه گذار ، دوست داریم بنیانگذاران روشمندی را ببینیم که بتوانند اولین گامی را که در لحظه مناسب نقاط عطف فنی و تجاری همگراست ، ببینند.

اهداف قابل دستیابی را تعیین کنید

فناوری دستیابی به موفقیت به سختی از پیشرفتهای ناگهانی ناشی می شود. همانطور که در این ارائه توضیح داده شد ، تعیین اهداف قابل دستیابی که منجر به نتیجه مطلوب می شوند بسیار مهم است.


منبع Tech Crunch