اقدامات اقلیمی در بسته آشتی بودجه اکنون قبل از کنگره ایالات متحده می تواند رونق سرمایه گذاری در انرژی پاک، حمل و نقل بدون کربن و تولید کارآمد را باز کند که به ما به عنوان یک کشور اجازه می دهد روند افزایش انتشار گازهای گلخانه ای را که ما را تهدید می کند، معکوس کنیم. آینده.

به طور همزمان، این سرمایه گذاری ها به ایالات متحده کمک می کند تا نقش خود را به عنوان یک رهبر اقتصادی در اقتصاد جهانی که راه حل های کربن صفر را در اولویت قرار می دهد، حفظ کند. آه ، و سرمایه گذاری مشاغل ایجاد می کند ، بسیاری از آنها.

پس از سیل‌های مرگبار در لوئیزیانا، خرابی شبکه در تگزاس و آتش‌سوزی‌های ویرانگر در کالیفرنیا، چه کسی نمی‌خواهد گام‌های محکمی برای مقابله با بحران آب‌وهوایی با راه‌حل‌های تاثیرگذار قرن بیست و یکم داشته باشد؟

برای سرمایه‌گذاران، سرمایه‌گذاری‌های پیشنهادی فدرال برای زیرساخت‌های کربن صفر، انرژی‌های تجدیدپذیر، وسایل نقلیه الکتریکی و نوآوری‌های آب و هوایی، سیگنال‌های سیاستی را برای ما و سایر شرکت‌های سرمایه‌گذاری برای تأمین مالی فناوری‌های نوآورانه به آن نیاز داریم.

هنگامی که سرمایه گذاران بدانند که دولت برای وارد کردن اقتصاد به قرن بیست و یکم و رقابت با کشورهایی که قبلاً به شدت این فناوری ها را به کار می گیرند، جدی است، سرمایه گذاران آب و هوا و فناوری تعهدات خود را در این زمینه ها افزایش خواهند داد.

به عنوان مثال، برق رسانی حمل و نقل را در نظر بگیرید. در حال حاضر حمل و نقل حجم بیشتری از گازهای گلخانه ای را نسبت به سایر بخش های ایالات متحده منتشر می کند، به طوری که اگزوز کربن از خودروها، کامیون ها، خطوط هوایی و کشتیرانی تا 29 درصد از کل انتشار گازهای گلخانه ای ایالات متحده را تشکیل می دهد. علیرغم کاهش موقت انتشار گازهای گلخانه ای ناشی از سفر در طول همه گیری، انتشار گازهای گلخانه ای حمل و نقل همچنان در آخرین اندازه در حال افزایش بود و احتمالاً به رشد خود ادامه خواهد داد. این باید همه ما را نگران کند.

اما با توجه به مشوق‌های مالیاتی لایحه آشتی برای خرید وسایل نقلیه الکتریکی که این خودروها را برای آمریکایی‌ها بسیار مقرون به صرفه‌تر می‌کند – تا سقف ۱۲۵۰۰ دلار اعتبار در صورت خرید یک خودروی الکتریکی ساخت ایالات متحده – به علاوه مشوق‌های این لایحه برای تولید و استقرار زیرساخت‌های شارژ EV، ما این کار را انجام می‌دهیم. پذیرش سریع حمل و نقل الکتریکی پاک و کاهش شدید انتشار گازهای گلخانه ای در حمل و نقل را ببینید.

مشوق‌های حمل‌ونقل را با برنامه عملکرد برق پاک (CEPP) بسته آشتی همراه کنید، که شرکت‌های برق را تشویق می‌کند تا انتقال مداوم خود به انرژی پاک را تسریع بخشند – از میانگین ملی 40 درصد امروز به 80 درصد تا سال 2030 از طریق پرداخت‌های تشویقی و جریمه‌ها. کاهش شدید در انتشار کلی را مشاهده کنید.

در حال حاضر حمل و نقل و برق با هم بیش از نیمی از انتشار گازهای گلخانه ای ایالات متحده را تشکیل می دهند. این مفاد یک انتقال گسترده تولید انرژی را تحریک می کند که می تواند خودروهای برقی، کامیون ها و ناوگان های آینده را نیز تامین کند.

به عنوان سرمایه گذار، ما به تطبیق بودجه به عنوان یک کاتالیزور بلندمدت برای رشد پایدار نگاه می کنیم و رشد به شغل تبدیل می شود. موسسه سیاست اقتصادی تخمین می زند که مقررات تطبیق بودجه به تنهایی می تواند تا 3.2 میلیون شغل جدید در سال ایجاد کند. از طریق سرمایه‌گذاری‌های موجود، ما از نزدیک دیدیم که چگونه تزریق سرمایه، چه از منابع دولتی و چه از منابع خصوصی، می‌تواند باعث ایجاد شغل شود، از موقعیت‌های دستمزد ساعتی گرفته تا نقش‌های مهندسی بسیار ماهر. تطبیق بودجه فرصت های اقتصادی را برای همه ایجاد خواهد کرد.

به وضوح بازار اقدامات اقلیمی وجود دارد: کمیسیون جهانی اقتصاد و آب و هوا دریافت که اقدامات جسورانه آب و هوایی در سطح جهان می تواند تا سال 2030 26 تریلیون دلار سود اقتصادی به همراه داشته باشد. ما نیاز داریم که این بودجه تا آنجا که ممکن است پیش برود تا از افزایش جهانی جلوگیری شود. در دمای 1.5 درجه سانتیگراد، که کارشناسان مجموعاً بر این باورند که نقطه عطف تغییر آب و هوای فاجعه بار و غیرقابل برگشت است. سیاست‌های دولت می‌تواند هم سیگنال‌دهنده باشد و هم راه را برای سرمایه‌گذاری‌های بخش خصوصی گسترده‌تر هموار کند، همانطور که دهه‌ها قبل با قوانین آلودگی انجام داد.

و اگر کنگره بسته های زیرساختی و آشتی بودجه را تصویب نکند ، این دلارهای سرمایه گذاری چه خواهد شد؟ هزینه عدم اقدام به مراتب بیشتر از هزینه های ذکر شده در قانون تطبیق بودجه است. اقدامات اقلیمی در این لایحه به 700 میلیارد دلار در طول یک دهه یا 70 میلیارد دلار در سال می رسد.

بلایای شدید جوی ناشی از تغییرات آب و هوایی تنها در ایالات متحده سالانه تقریباً 100 میلیارد دلار هزینه دارد. اگر تدابیر تصویب نشود، شهروندان به پرداخت مالیات و قبوض انرژی بیشتری ادامه خواهند داد. در همین حال، سرمایه‌گذاران در عوض سرمایه‌گذاری خود را در شرکت‌ها و بخش‌هایی در مناطق جغرافیایی دیگر که بر روی انرژی‌های تجدیدپذیر نسل بعدی، شارژ خودروهای الکتریکی و سایر فناوری‌های مورد حمایت سیاست‌گذاری متمرکز شده‌اند، سرمایه‌گذاری می‌کنند و به دنبال بازی‌های زیرساختی پاک در قاره‌های دیگر می‌گردند، جایی که دلارهای سرمایه‌گذاری آنها بیشتر می‌شود و ایجاد می‌کند. بازده سریعتر

در یک سناریوی بدون اقدام، ایالات متحده با عواقب منفی بلندمدت مواجه خواهد شد زیرا رهبری اقتصادی آن کم رنگ می شود و OEM ها و زنجیره های تامین آن به تدریج موقعیت خود را به عنوان رهبران جهانی از دست می دهند. ایالات متحده، به عنوان یک کشور، به نوبه خود ظرفیت مالی برای کاهش یا واکنش به اثرات مخرب محلی تغییرات آب و هوایی را از دست خواهد داد.

ما در حال حاضر نیاز فوری به رسیدگی به بحران آب و هوا داریم ، زیرا بخش های دولتی و خصوصی هرکدام ابزارهای خود را برای اطمینان از پایداری اقتصادی و زیست محیطی بلند مدت به حداکثر می رسانند. ابزارها و فرصت های سیاست فدرال روشن است و بخش خصوصی آماده است تا با سرمایه سرمایه گذاری پاسخ دهد.

ما از کنگره می خواهیم که لایحه مصالحه بودجه را تصویب کند و اجازه دهد اقدامات اقلیمی قوی آن برای همه مفید باشد.
منبع Tech Crunch