تماشای توسعه Eventtus ، استارتاپی که سالها پیش در سفرهایم به خاورمیانه با آن روبرو شدم ، پیدا کردن آنها در اجلاس Rise-Up در قاهره در سال 2012 جذاب بود. سپس ، این دو زن جوان بودند که فرهنگ راه اندازی سیلیکون ولی قلب خود را ایجاد کرده و بلیط رویداد خود را ایجاد کردند. اما امروز لذت واقعی من است که می نویسم Eventtus به خروجی شایسته ای رسیده است.

Bevy ، یک بستر رویداد سازمانی برای رویدادهای مجازی ، ترکیبی و حضوری ، Eventtus را با مبلغی نامشخص خریداری کرده است. بوی 61.4 میلیون دلار در VC جمع کرده است.

این خرید به این معنی است که 20 مهندس Eventtus اکنون در کنار بنیانگذاران مصری Mai Medhat و Nihal Fares به تیم Bevy خواهند پیوست.

این خرید با اضافه کردن یک برنامه کنفرانس حضوری تلفن همراه و چندین ابزار تعامل دیگر برای شرکت کنندگان ، به پشته فناوری رویداد Bevy اضافه می شود ، که به Bevy امکان می دهد یک راه حل جامع تر ، مدیریت رویداد پایان به پایان ، به ویژه به عنوان رویدادهای کنونی ، ارائه دهد. از مجازی به ترکیبی تا ، – همانطور که جهان دوباره باز می شود – برنامه های رویداد حضوری.

درک اندرسن ، مدیر عامل شرکت ، و بنیانگذار Bevy گفت: “شرکت ها در ایجاد جوامع متصل برای مشتریان ، کارمندان و شرکای خود سرمایه گذاری کرده اند. رویدادها نه تنها گسترش این جوامع هستند بلکه کانال مهمی را برای پیشبرد مشارکت مداوم فراهم می کنند. با این خرید ، اکنون می توانیم نقش رهبری خود را در رویدادهای شرکت بیشتر ارتقا دهیم. “

مدحات و فارس کار بسیار باورنکردنی در پیمایش در دنیای استارت آپ های دیوانه وار انجام دادند ، اما به عبارت بسیار ملایم ، آنها این کار را از مصر و در دوره های جالب سیاسی در آن کشور انجام دادند. و همه گیری جهانی برای راه اندازی.
مدحات در گفتگو با TechCrunch گفت: “ما در فضای برنامه برنامه های موبایل با شرکت هایی مانند Hopin ، Attendify ، Bizzabo و Swapcard رقابت کردیم ، اما وقتی که می خواستیم تجربه ای با برچسب سفید را برای برگزارکنندگان ارائه دهیم ، برنده شدیم.”

او به من گفت كه Eventtus به دلیل فن آوری زیاد و تخصص در زمینه فناوری رویداد به دست آمده است: “من و درک اندرسن چند سال قبل ملاقات كردیم و ما برنامه ركورد Startup Grind و CMX Summit بودیم. بوی متمرکز بر این است که مشاغل را قادر به ایجاد جامعه کند و این خرید به ما امکان می دهد تا با شرکت کنندگان در مکان هایی که در آن هستند و نحوه ترجیح آنها برای تجربه رویدادها دیدار کنیم. “

Medhat اکنون VP نوآوری می شود در حالی که Fares مدیر مدیریت محصول خواهد بود.

من از مدحت پرسیدم که آیا همه گیری به طریقی به علت همه گیری ایجاد شده است ؟: “این نبود. در سراسر جهان ، ما شاهد نوآوری و تقاضای بسیار مهیج در فضای فناوری رویداد هستیم ، به طوری که Bevy اخیراً در دوره سری C خود 40 میلیون دلار جمع آوری سرمایه کرده است. این خرید اتحادیه چشم انداز مشترک ما مبنی بر اینکه موتور رویداد جامعه است و جامعه را در سطح جهانی تأمین می کند ، مشتاق هستیم که با هم رشد می کنیم.

در مورد پیامدهای آن برای اکوسیستم مصر ، این خبر چیزی خوب نیست. Eventtus یکی از ستارگان درحال ظهور صحنه فناوری منطقه MENA بود و بدون شک بنیانگذاران آن همچنان قهرمان این امر می شوند و ادامه می دهند.


منبع Tech Crunch