سلام و خوش آمدید به سهام ، پادکست مخاطره آمیز TechCrunch (اکنون در توییتر!) ، جایی که اعداد پشت سر عناوین را باز می کنیم.

همانطور که وعده داده شده است ، کل باند بازگشته است ، این بار برای جویدن بزرگترین ، بدترین ، بدترین و دردسرسازترین گزارش های درآمد از چرخه فعلی. در این هفته آمازون و آلفابت و مایکروسافت و اپل و فیس بوک گزارش دادند ، همراه با تعداد زیادی شرکت کوچک.

هشدار خراب: ترفندهای بیشتری نسبت به معاملات وجود دارد.

  • دانی، ناتاشا و الکس می خواست به نتیجه نهایی فن آوری بزرگ برسد ، و می پرسد واقعاً از هر یک از آنها چه اهمیتی دارد؟
  • وقت آن بود که به جستجوی مضامین بپردازیم. ما شاهد افزایش قیمت برنامه از نتفلیکس و اسپاتیفای ، تبلیغات جدی برای سیاست و بحران کلی سال 2020 و جذابیت میلیاردها میلیونی مصرف کنندگان در دسک تاپ ها بودیم.
  • پس از آن ، در نتایج شرکتهای کوچکتر SaaS و cloud غواصی کنید ، روندهایی را که ممکن است به ما کمک کند کمی گوشه و کنار را ببینیم ، انتخاب کنید. آیا رونق فناوری در حال کند شدن است ، یا آیا رشد شرکتها فقط قادر به رسیدن به انتظارات متورم سرمایه گذاران نیست؟
  • در این هفته احساس شد که لرزشی از ستون فقرات اقتصاد ما عبور کرده است. درآمد یک تصویر خنثی را نشان می دهد ، که دقیقاً یک دم برای شادی نیست. ویروس کرونا همچنان تهدیدی است که خطری برای مشاغل عمومی ایجاد می کند. برای استارت آپ ها ، این می تواند به معنای خروج کمتر از بازار و ارزیابی کمتری باشد. و برای عموم مردم به این معنی است که هنوز بلاتکلیفی پیش روی ماست. بنابراین ماسک بزنید.

و با این کار ، نمایش دوباره صبح دوشنبه است. همگی آخر هفته خوبی داشته باشید.

انصاف هر دوشنبه در ساعت 7:00 صبح PDT و پنجشنبه بعدازظهر به همان سرعتی که می توانیم آن را بیرون بیاوریم ، پایین می آید ، بنابراین در ما مشترک شوید پادکست های اپل، ابری، Spotify و همه بازیگران
منبع Tech Crunch