سامسونگ گلکسی نوت 20 قرار است در اوت ماه جلوی صفحه را بشکند ، اما سؤالاتی در مورد چگونگی عملکرد دوربین آن باقی مانده است. نشت جدید به جزئیات خاصی اشاره دارد که هرچند امید ما را به خود جلب کرده است.
با توجه به GalaxyClub ، که می گوید منابع آن گرانترین مدل نوت 20 را شامل می شود یک دوربین پراسکوپ باشد: مرتب سازی بر اساس قطعات برای کشش قسمت پشتی از قفسه ، باعث می شود سطح زوم بیشتری باشد.
جالب است زیرا Galaxy S20 Ultra یک مکانیسم پریسکوپ نیز در آن ساخته شده است – بنابراین به نظر می رسد این دوربین ها مشابه دوربین باشند ، حتی اگر شایعاتی مبنی بر نوت 20 از ویژگی 100x ‘Space Zoom’ خندیده شود درست نیست.

برای ویندوز 10X آماده شوید

بوندس لیگا برگشته است
ما از آیفون 2021 هیجان زده هستیم

حتی اگر زوم دیجیتال 100 برابر از کارتهای محدوده گلکسی نوت 20 خاموش نباشد ، یک دوربین پیرسکوپ از قابلیت زوم بهتر از متوسط ​​برخوردار است. مدل ممتاز نوت 20 ممکن است در نهایت با بزرگنمایی نوری 4 برابر در S20 Ultra مطابقت داشته باشد یا حتی بالاتر برود.
این (تقریبا) همه چیز در مورد دوربین است
این آخرین نشت تنها به گلکسی نوت 20 پلاس اشاره می کند ، یکی از دو یا شاید سه گوشی که در ماه اوت انتظار داریم. همانند سری Galaxy S20 قبل از آن ، مشخصات دوربین می تواند یکی از مهمترین تفاوتهای این گوشی های جدید باشد.
این نکته را نیز باید در نظر داشته باشید که پرش از دامنه Galaxy S به دامنه Galaxy Note معمولاً زیاد نیست. سال گذشته نوت 10 پلاس به جز یک سنسور با عمق اضافی ، همان دوربین عقب S10 Plus را داشت.
مانند هر شایعه غیررسمی ، هنوز به عنوان تأیید این کار را انجام ندهید – اما درمیان گزارش ها مبنی بر اینکه بزرگنمایی دیجیتال 100 برابر قرار نیست به سری نوت 20 برسد ، اطمینان دارد که هنوز هم بسته بندی برخی از عکس های عالی است. اجزاء.
ما تا به اینجا نشت و شایعات زیادی راجع به سری سامسونگ گلکسی نوت 20 مشاهده کرده ایم ، از جمله ارائه دهنده های با کیفیت بالا که گویا برای نشان دادن طراحی نهایی گوشی ها هستند. ما می توانیم در خطی باشیم که به نظر می رسد مانند یک تقاطع بین نوت 10 و گلکسی اس 20.
چرا 108MP ویژگی اصلی عنوان دوربین Samsung Galaxy S20 Ultra نیست
از طریق SamMobile


منبع Tech Radar