کاسیو اعلام کرده است که در حال راه اندازی ساعت جدید G-Shock است که مطمئناً گزینه هوشمندترین ساعت مانند آن از محدوده ناهموار محبوب است.
GBD-H1000 در چهار مدل موجود است که به شما گزینه ای از رنگ های سیاه ، سفید ، تمام گزینه های رنگ سیاه ، قرمز و سیاه / قرمز را می دهد.
همه این مدلهای مقاوم در برابر ضربه دارای مشخصات یکسان هستند و ویژگی های تیتر آن شامل قرار گرفتن سنسور ضربان قلب نوری و GPS داخلی است.
همچنین پشتیبانی بیشتری از سیستم های ماهواره ای GLONASS و MICHIBIKI وجود دارد که به شما امکان می دهد تا در هر کجا که جی شوک خود را روی کره زمین حرکت می کنید ، پشتیبانی کامل از پیمایش را جابجا کنید.

بهترین ساعتهای گارمین

بررسی ما درباره Casio Pro Trek WSD-F30

این بهترین ساعت های هوشمند هستند

سنسورهای اضافی شامل قطب نما ، فشار ، ترمو و شتاب سنج برای ارائه ردیابی مرحله اساسی هستند. در قلب ساعت یک صفحه نمایش LCD قرار دارد ، اگرچه برخلاف محدوده ساعت هوشمند Pro Trek Casio ، این نمایشگر Wear OS را نشان نمی دهد زیرا این کار در سیستم عامل ساعت هوشمند Google اجرا نمی شود.
از بلوتوث برای جفت شدن با برنامه اختصاصی کاسیو استفاده می کند ، جایی که می توانید تاریخچه ردیابی داده ها مانند مکان هایی را که مرور کرده اید بررسی کنید و به بینش ردیاب تناسب اندام حفر کنید.
سایر ویژگی ها شامل بینش های آموزشی برای مشاهده اطلاعاتی مانند VO2max و زمان بازیابی بهینه بر اساس جلسات تمرین وارد شده است. فضای کافی برای حداکثر 100 اجرا وجود دارد و هنگام حرکت می توانید معیارهای زمان واقعی مانند فاصله ، سرعت و سرعت را مشاهده کنید.
در صورتی که بخواهید پیگیری های ورزشی خود را پایه نگه دارید ، می توانید در شرایط زمانی جهان ، کرنومتر ، زنگ هشدار و یک تایمر شمارش معکوس را مشاهده کنید.
از نظر عمر باتری ، کاسیو اظهار می کند که در هنگام استفاده از GPS و نظارت بر ضربان قلب می توانید 14 ساعت انتظار داشته باشید. وقتی که نباشید ، می تواند یک سال مدیریت کند. یک درگاه شارژ USB برای فعال کردن آن و شارژ خورشیدی وجود دارد تا هنگام بیرون آمدن در آفتاب ، همه چیز را به روز کند.
هر چهار مدل Casio G-Shock GBD-H1000 در آوریل 2020 به زمین می روند. هیچ جزئیاتی در مورد قیمت گذاری وجود ندارد ، اما تصور می کنیم ممکن است از G-Shock استاندارد شما گرانتر باشد.
بهترین مانیتور ضربان قلب ارزان


منبع Tech Radar