Mobvoi ، که بیشتر به دلیل محدوده ساعت هوشمند عالی اما کم ارزش Ticwatch Pro شناخته می شود ، با یک تردمیل جدید بسیار مقرون به صرفه به تناسب اندام در منزل تبدیل شده است.
تردمیل از ابتدای شیوع همه گیر کالایی داغ بوده است ، به طوری که دوندگان و واکرها برای جلوگیری از محدودیت در سفر و کنار آمدن با تعطیلی موقت سالن های ورزشی ، ترجیح می دهند در فضای داخلی ورزش کنند.

ما تمام بهترین ردیاب های تناسب اندام امسال را جمع آوری کرده ایم

به قلب شما وارد می شوید؟ در اینجا بهترین ساعتهای در حال اجرا است

ما همچنین بهترین ردیاب های تناسب اندام ضد آب را رتبه بندی و رتبه بندی کرده ایم

وقتی با اولیویا نیلی ، مربی شخصی Starks Fitness صحبت کردیم تا بفهمیم هنگام خرید تردمیل به دنبال چه چیزی بگردیم ، او توصیه کرد که به دنبال مدلی با کمربند حداقل 48 اینچ و عرض 16 اینچ و حداکثر سرعت 10 مایل در ساعت باشید.
تردمیل Home Mobvoi یک مدل ساده است که زیر این مشخصات قرار دارد ، کمربندی با طول 39.39 اینچ و عرض 15.75 اینچ و حداکثر سرعت آن در حدود 7.5 مایل در ساعت ، باعث می شود تا برای دویدن مناسب تر از کشش پاها باشد.
از این راه قدم بزنید
اگر این نوع ورزش مورد نظر شما باشد ، تردمیل خانگی ممکن است درست باشد. این یک نمایشگر LED دوگانه دارد تا آمار جاری شما را نشان دهد. یک بلندگوی بلوتوث داخلی ، بنابراین می توانید از موسیقی و کتاب های صوتی تلفن یا رایانه لوحی لذت ببرید. و یک سطح مقاوم در برابر آب برای محافظت از عرق ، پاشیده شدن بطری آب و اسپری ضد عفونی کننده ضد عفونی کننده.
موتور کم قدرت و تسمه عایق صدا به معنای بی صدا بودن آن است. فرمان (حاوی نمایشگر) را می توانید بردارید بنابراین می توانید از آن به همراه میز ایستاده استفاده کنید تا در حین کار ورزش ملایمی داشته باشید.
قیمت آن 449.99 دلار / 399.99 پوند (حدود 630 دلار استرالیا) است که برای یک تردمیل با اندازه متوسط ​​قیمت بسیار مناسبی است و ما گمان می کنیم که به عنوان گزینه بودجه ای برای گردش در محیط های داخلی بسیار محبوب باشد. اکنون خرید مستقیم از Mobvoi در دسترس است.

بهترین معاملات Mobvoi Ticwatch Pro امروز

2 بررسی مشتری آمازون
☆☆☆☆☆

TicWatch Pro Bluetooth Smart …

آمازون
نخست

199.99 دلار

چشم انداز

Mobvoi TicWatch Pro – Shadow …
موبووی

249.99 دلار

چشم انداز

Mobvoi TicWatch Pro – مایع …
موبووی

249.99 دلار

چشم انداز

mobvoi TicWatch PRO GPS هوشمند …
Tomtop WW

283.99 دلار

چشم انداز

نمایش معاملات بیشتر

ما هر روز بیش از 130 میلیون محصول را برای بهترین قیمت بررسی می کنیم

بهترین دوچرخه های برقی سال 2020


منبع Tech Radar