گلکسی Z Flip کشتی با همان “دستورالعمل مراقبت” مانند Fold. این یک لیست پنج ماده ای با نکات اساسی زیر است:

  • صفحه را با قلم یا اثر انگشت خراشیده نکنید
  • هنگام تاشو چیزهایی را بین صفحه ها نچسبانید
  • بعد از نیمه شب آن را گرد و خاکی ، مرطوب نکنید و آن را تغذیه نکنید
  • برچسب را روی صفحه نچسبانید
  • آن را نزدیک کارتهای اعتباری یا ضربان ساز خود دریافت نکنید

با این حال ، برخلاف دفعه گذشته ، این هشدارها از احتیاط فراوان (قابل درک) گنجانده شده است. همانطور که در روز دیگر گفتم ، فلیپ تقریباً از هر طریق نسبت به Fold احساس می کند ، از مکانیزم تاشو گرفته تا صفحه نمایش ، که اکنون شیشه محافظ تاشو را اسپرت می کند.

Samsung Galaxy Z Flip hand-on: این بیشتر شبیه آن است

قبل از شروع اینجا چند یادداشت. اول و مهمتر از همه ، این وام 24 ساعته دستگاه نادر است. زمان کوتاه وام کاملاً نادر از محصولات رده بالا نیست ، اما یک روز واحد کمی شدید است. من در این باره مقدم هستم چون:

  1. شما فقط می توانید با مدت زمان محدود به عمق بسیار زیادی بروید.
  2. شایان ذکر است که از نظر سامسونگ کمی احتیاط به نظر می رسد.

صفحه نمایش Galaxy Fold من بعد از یک روز آسیب دیده است

این یک مورد اولیه برای عرضه محدود نیست. Z Flip امروز به فروش رفت (مبارک ولنتاین / Sonic the Hedgehog Day برای شما و شما). اگر می خواهم یک حدس بزنم ، اینگونه خواهد بود که سامسونگ هنوز هم کمی از ریزش Fold ، که در آن تعدادی از دستگاه های نقد شده قبل از اینکه محصول به بازار برخورد کند شکسته است ، برمی گردد.

Samsung Galaxy Z Flip

با این وجود ، برای همه کمبودها ، استدلال می کنم که پوششی که باعث شده این شرکت برای تقویت محصول پیش از فروش واقعی 2000 دلار پاپ ، درنهایت اتفاق خوبی باشد. علاوه بر این ، همانطور که به من اشاره شد ، بیشتر اگر نه همه پوشه های معیوب قبل از علامت 24 ساعته ، به پهلو رفتند.

همچنین ببینید: Moto Razr. پس از فروش محصول در بازار ، بررسی های محصول پس از یک هفته یا همان فیلتر شروع شده است. به نظر می رسد که این شرکت تصمیم گرفته است تا زمانی که محصول در دسترس نباشد ، واحدهای بررسی را ارائه ندهد (شفافیت کامل: من هنوز دست خود را به یک واحد بررسی نرسیده ام). قیاسی که به آن باز می گردم بررسی فیلم ها است. اگر تا زمانی که یک فیلم به سینماها بازدید کند ، هیچ بررسی حرفه ای را مشاهده نمی کنید ، این احتمالاً برای خرج 10 دلار پول نقد سخت درآمد شما خوب نیست.

هیچ یک از اینها کیفرخواستی از گلکسی Z Flip نیست که تاکنون ثابت کرده است که دستگاهی بسیار محکم است. این بیشتر نظر در مورد اپتیک آن است. هدیه دادن نسبت به این گوشی تقریباً به همان قیمت 150 فیلم است ، بررسی ها برای مصرف کنندگان بسیار با ارزش است – بسیاری از آنها بعد از شروع سنگین این گروه ، کاملاً محتاط هستند.

این شرم آور است ، زیرا من با Galaxy Z Flip لذت می برم. از بسیاری جهات ، این دقیقاً دستگاهی است که احتمالاً تاشو اصلی سامسونگ باشد. برای مبتدیان ، عامل شکل فقط مفهوم بیشتری می بخشد. توضیح “دلیل” این پوشه به طور قابل توجهی دشوارتر برای توضیح دادن به افراد خارج از صنعت بود (و صریحاً ، بسیاری از افراد داخل آن نیز).

Samsung Galaxy Z Flip

از طرف دیگر ، هر کسی که از تلفن بدون سیم استفاده کرده است ، بلافاصله Flip را دریافت می کند. صفحه نمایش 6.7 اینچی جادویی دارید که می توانید در جیب خود ببندید و ببندید. این تقریباً به همین سادگی است – این فقط نوآوری های زیادی بود که باید اتفاق می افتد تا ما را به یک صفحه نمایش لمسی بزرگتر و بدون وقفه بازگرداند.

همچنین نکته قابل توجه قیمت است. البته ، 1،380 دلار با هر اندازه گیری ارزان نیست ، اما این یک افت بسیار بزرگ از Galaxy Fold 2،000 دلاری است. این استدلال که کاربران Fold با توجه به قیمت قیمت آن باید از دستگاه بسیار دقیق عمل می کردند ، همواره به من اعتراض کرده اند. در هر صورت ، وسیله ای که قیمت آن را داشته باشد ، باید محافظ داخلی را نیز اضافه کند.

Flip تعدادی از یادگیریها را از محصول قبلی ، یعنی روکش شیشه ای ، لبه های پنهان شده در زیر اجزای سازنده (قابل اندازه گیری) و یک مکانیزم تاشو پیشرفته طراحی شده برای جلوگیری از گرد و غبار و زباله ها اجرا کرده است. در حقیقت ، این بار ، مکانیسم تاشو خود یک ویژگی مارکی محسوب می شود. مطابق محتوای مطبوعات سامسونگ:

با الهام از شکوفه نیلوفر آبی ، لولا Hideaway دقیقاً برای حرکت تاشو رضایت بخش بیان شده است – حتی به شما امکان می دهد زاویه تاشو را تنظیم کنید. فن آوری رفتگر به دفع خاک و گرد و غبار کمک می کند تا چین های شما به همان اندازه سبک شما صاف باشد.

این یک روش بازاریابی برای گفتن این است که گیر افتادن در پشت صفحه سخت تر است ، که در نهایت می تواند آن را بشکند. مکانیسم تاشو واقعاً یک قدم خوب است. نسبت به پوشه گاه فلاپی احساس استحکام بیشتری می کند. می توانید آن را در تنظیمات مختلف مانند شکل “L” 90 درجه برای تماشای فیلم ها باز نگه دارید.

بزرگترین نقطه ضعف مکانیزم قوی تر این است که به دلیل مقاومت در برابر باز کردن با یک دست سخت تر است و به همین دلیل رضایت از تعطیل بودن آن نیست. صادقانه – همه به نظر می رسد که انگشت های کوچک بسیار کوچک باشند ، مخصوصاً اگر به معنای محصولی قوی تر باشد. سامسونگ Z Flip را برابر با 200،000 برابر – برابر Fold – ارزیابی می کند. البته ، در آزمایش CNET ، Fold حدود 120،000 برابر مکانیکی به طول انجامید.

Samsung Galaxy Z Flip

وحشتناک نیست ، و قطعاً بهتر از 27000 یا همان Razr آن را از بین می برد. همچنین ، برخلاف دستگاه موتورولا ، Flip با باز شدن و خاموش شدن صدای نگران کننده ای ایجاد نمی کند. به نظر می رسد که Razr در مشکلات نسل اول بسیار ناخوشایند است. موتورولا نمی تواند خوشحال باشد که سامسونگ به زودی پس از محصول خود یک دستگاه رقیب با همان فرم مشابه را معرفی کرد و تقریباً یک هفته پس از Razr توانست آن را به بازار عرضه کند.

نمی توانم تصور کنم که هر یک از این دستگاه ها فروشندگان عظیمی را برای تولیدات مربوطه نشان دهند ، اما اگر من موتورولا بودم ، فلیپ باعث نگرانی می شود. وقتی Razr منتشر شد ، از ورود جدید هیجان انگیز در گروه قابل جابجایی به اعتصاب دیگری علیه آن اعتراض کرد و هر دو بررسی های مصرف کننده و حرفه ای شروع به ترفند کردند.

کمی از اخبار جدید برای سامسونگ فرسوده شده است. این صادقانه چیز بدی نیست. توسط نسل دوم ، دیگر نباید محصول را به عنوان نوعی عجیب مورد بررسی قرار داد. در عوض ، آن را باید به عنوان یک تلفن ، می دانید ، تلفن در نظر گرفت. و به همین ترتیب ، باید هر نوع تلفن هوشمندی که از بین می رود ، در معرض همان لباس پوشیدن معمولی باشد.

به عبارت دیگر ، انتظار معقول است که می تواند فشار سختی از انگشت را تحمل کند ، اما لزوماً یک قطره پنج پا روی بتن نیست. باز هم ، این تنها بعد از یک روز استفاده است ، اما تاکنون ، حداقل در آن جبهه بسیار خوب است.

Samsung Galaxy Z Flip

نسبت ابعاد 9.9 21 21.9 از جنبه های عجیب و غریب است. تلفن واقعا بلند و لاغر است. همچنین ، این افزایش هنوز هم بسیار قابل توجه است – تغییر نکرده است. اما تلنگر هنگام باز شدن عمدتا قابل توجه به نظر نمی رسد. من آن را در خانه سوار مترو باز می کردم و به نظر نمی رسید کسی متوجه آن شود (نیویورک ، امیرایت؟). Fold ، از طرف دیگر ، هر بار که از آن استفاده می کردم ، کنجکاوی ترسیم می کرد. اگر توجه داشته باشید که افراد غریبه متوجه تلفن جدید گران قیمت شما می شوند یک انگیزه برای هزینه کردن 1400 دلار است ، فکر می کنم این یک روند نزولی است.

به روزرسانی های بیش از حد زیادی در UI Android برای قرار دادن الگوی صفحه نمایش جدید وجود ندارد. بزرگترین تغییر امکان باز بودن دو پنجره در یک پیکربندی عمودی است. همچنین یک مدل Flex وجود دارد که در حال حاضر به تعداد مشخصی از برنامه ها محدود شده است. بگویید ، برنامه دوربین ، تلفن را خم کنید تا در زاویه 90 درجه نگه داشته شود و برنامه سازگار شود. در این حالت ، یاب مشاهده به سمت بالا حرکت می کند ، در حالی که کنترل ها از پایین استفاده می کنند ، قسمت بالای صفحه را اشغال می کنند. این یک ویژگی عالی است ، در واقع این دستگاه برای مواردی مانند گرفتن سلفی یا خواندن اخبار به عنوان پایه اصلی خود عمل می کند.

استفاده گسترده تر از آن ، به کار بیشتری از طرف Google – و تصویب بیشتر برنامه نویسان برنامه نیاز دارد. مورد دوم به ویژه وابسته به میزان فروش بسیاری از این دستگاه ها است. در حال حاضر ، YouTube یک برنامه ویدیویی خالص است که از آن استفاده می کند.

Samsung Galaxy Z Flip

صادقانه ، خوب است ، زیرا تبدیل دستگاه به حالت افقی و باز کردن آن در حدود 130 درجه در واقع روشی حتی بهتر برای تماشای فیلم های صفحه گسترده است. در اینجا و آنجا در حال فاش کردن ترفندهای دیگری است. به عنوان مثال ، یک کف دست را در حالت سلفی نگه دارید ، به شما اجازه می دهیم بدون لمس یک دکمه یا استفاده از صدا ، عکس بگیرید.

Flip اولین دستگاه سامسونگ است که ویدیوی Duo Google را مستقیماً به UI فراخوانی می کند. این یک انتخاب خوب نیز است ، زیرا در واقع حالت Flex برای تماس ویدیویی ساخته شده است. اوه ، و برای پاسخ به سؤالی که از زمان اعلام Flip از شما پرسیده شده است: بله ، می توانید با بستن تلفن یک تماس را پایان دهید. و بله ، رضایت بخش است که به شخص دیگری یک ضربه محکم و ناگهانی بدهیم.

این ویژگی به طور پیش فرض روشن است و می توانید در فهرست تنظیمات غیرفعال شوید. در صورت داشتن گوشواره ، کار نمی کند ، زیرا در بسیاری موارد می خواهید از تلفن استفاده کنید تا در حالی که تلفن در جیب شما بسته است ، گپ بزنید.

در مورد قسمت بیرونی ، سامسونگ کاملاً مینیمالیستی از بین رفته است. گنجاندن صفحه نمایش خارجی یک نقطه فروش بزرگ در Fold بود ، اما صادقانه بگویم که خیلی کوچک با نسبت ابعاد خیلی کوچک برای انجام کارهای بسیار کوچک بود. قسمت بیرونی دستگاه دارای یک آینه براق است – در مورد من مشکی. بله ، این یک آهنربای اثر انگشت کامل است.

نمایشگر یک اینچی در نوع بیرونی آن وجود دارد ، اما این فقط برای اطلاعات کوچک در یک نگاه مانند عمر باتری و زمان کافی است. این همچنین می تواند اعلان ها را نشان دهد ، اما انجام آن بدون پیمایش بسیار کوچک است. اگر تاکنون سعی کرده اید اعلانی را درباره ساعت هوشمند هیبریدی بخوانید ، تجربه کاملاً مشابه است.

Samsung Galaxy Z Flip

پنجره کوچک در واقع صفحه لمسی است. یک شیر آب دو برابر آن را روشن می کند ، و از آنجا انگشت خود را با اطلاعات خاموش مانند موسیقی که گوش می دهید ، نشان می دهد. با این وجود ، تلاش برای کلیک بر روی نماد برنامه برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلان ، شما را به باز کردن تلفن برای کسب اطلاعات بیشتر ترغیب می کند. جالب اینجاست که صفحه نمایش کوچک نیز به عنوان یاب نمایشی عمل می کند. با دوبار کلیک کردن روی دکمه خواننده / اثر انگشت اثر برق آن را آتش می زنند. خوب است که تقریباً تقریبی چیزی را که می شلیک کنید (به احتمال زیاد خودتان) ، اما فراتر از این بی فایده است.

پرچمداران سامسونگ سطح جدیدی از حق بیمه را دریافت می کنند و از 1400 دلار شروع می کنند

و صادقانه ، من فکر می کنم خوب است در واقع ، من حتی تا آنجا پیش می روم که می گویم فکر می کنم این یک قدرت است. در عصری که بسیاری از ما با استفاده از تلفن های هوشمند دست و پنجه نرم می کنیم ، می توان گفت چیزی برای گفتن امکان خاموش کردن دستگاه و قطع شدن آن برای کمی وجود دارد. شما می تواند موسیقی را پخش کند یا به پادکست ها گوش کند ، اما وقتی تلفن بسته است ، وقت آن است که با دنیای اطراف خود درگیر شوید.

یا نه. من نمی خواهم به شما بگویم چگونه زندگی کنم.

سلام ، این 1400 دلار است. البته روش های دیگری نیز برای صرف هزینه های زیادی وجود دارد. همچنین می توانید Galaxy S20 Ultra را انتخاب کنید – نسخه مگا پریمیوم جدیدترین پرچمدار سامسونگ. برای آن قیمت ، شما همان فاکتور خسته کننده همان قدیمی را دارید ، همراه با برخی مشخصات بالا و دیوانه کننده از جمله باتری 5000 میلی آمپر ساعتی ، 12 گیگابایت رم و آخرین اسنپدراگون 865 ، در مقابل 3300 میلی آمپر فلیپ ، 8 گیگابایت و اسنپدراگون 855+.

Samsung Galaxy Z Flip

همچنین Ultra دارای دوربین لبه ای شدید نسبت به دوربین ها است ، از جمله یک فرشته 108 مگاپیکسلی گسترده ، تله 48 مگاپیکسلی ، فوق العاده پهنای 12 مگاپیکسلی و حسگر زمان جنگ برای عمق. در عین حال ، Flip یک لنز زوم 12 مگاپیکسلی و 12 مگاپیکسلی فوق العاده را اسپرت می کند. هیچ رقابتی وجود ندارد ، اما وسعت تجربه تصویربرداری سامسونگ بدون در نظر گرفتن یک تجربه خوب است.

باز هم ، زمان من با دستگاه محدود شده است ، اما تا کنون از ترکیب سخت افزار گزینه های نرم افزاری راضی هستم. عکس ها خوب به نظر می رسند و حتی در نور کم تعادل رنگ خوبی نیز دارند. من نمی توانم خودم را اغلب از Single Take استفاده کنم ، اما توانایی گرفتن چندین گزینه مختلف عکس با یک پرس واحد مطمئناً می تواند برای عکاسان آماتور مفید باشد.

شاید قابل توجه ترین حذف همه 5G باشد. در حالی که درست است که تعدادی از شرکت های دیگر (* سرفه * اپل) حتی این گزینه را ارائه نمی دهند ، سامسونگ سال گذشته نسخه 5G Fold را معرفی کرد (در بازارهای منتخب) و با خط S20 5G را وارد بازار کرد. واضح است که این شرکت بازخورد نگرانی از قیمت گذاری را با توجه به Flip دریافت کرده است. دستگاه فقط در یک تنظیمات واحد موجود است و شکاف بین آن و Fold را برجسته می کند.

این بدان معناست که هنوز گران است ، اما 500 دلار یا بیشتر از این تغییر می کند. بنابراین ، یک ساختار شکل گیری جدید و شکل جدید نیز ایجاد می کند. من توصیه می کنم Flip را بخرید. ما هنوز در مراحل اولیه پوشه ها در اینجا بسیار زیاد هستیم. این گفته ، من می توانم از صمیم قلب Flip Over the Fold را توصیه کنم. و در حالی که من واقعاً وقت خود را با Moto Razr نگذرانده ام ، خوب ، به نظر می رسد مانند یک اسکله اسکله نیز هست.

باز هم ، اگر من موتورولا بودم ، حداقل یک کاهش چشمگیر قیمت را در نظر می گرفتم. اگرچه احتمالاً Flip شک و تردید را متقاعد نمی کند که پوشه ها آینده هستند ، اما حداقل باید یک نشانه دلخراش باشد که سامسونگ در جهت صحیح قرار گرفته است.


منبع Tech Crunch