پس از معرفی آن به عنوان یک تبلیغ در ماه ژوئیه ، اکنون رنو یک خودرو ضمانت پنج ساله به خودروهای تجاری سبک خود اضافه کرده است.

رنو گارانتی پنج ساله / 200000 کیلومتری را در دامنه تجاری خود ثابت کرده است.
ضمانت پنج ساله به عنوان یک ارتقاء تا پایان ماه اوت ارائه می شد ، اما رنو اکنون آن را به عنوان استاندارد برای همه وسایل نقلیه تجاری بنزینی و دیزل سبک اضافه کرده است.
این ضمانت اکنون با برنامه Easy Life Renault مطابقت دارد ، که خریداران مدل های Kangoo ، Trafic و Master را با پنج سرویس قیمت بسته شده و پنج سال کمک در کنار جاده – هنگام سرویس دهی توسط شبکه نمایندگی های Renault – فراهم می کند.
فقط Kangoo ZE از دست می رود ، با ون کوچک کاملاً برقی ضمانت سه ساله قبلی را می گیرید. با این حال ، این مدل ضمانت باتری 5 ساله / 100،000 کیلومتر خود را دریافت می کند.
ضمانت پنج ساله / 200000 کیلومتری رنو اکنون این برنامه را به ارمغان می آورد ، با شرایط 5 ساله موجود در Toyota HiAce ، Ford Transit ، Hyundai iLoad و Volkswagen Transporter ، گرچه درپوش های بسته به نوع بسته ممکن است متفاوت باشند.

این حرکت همچنین وسایل نقلیه تجاری رنو را تا حدودی با برد خودروهای مسافربری که دارای 5 سال ضمانت نامحدود در کیلومتر در اکثر انواع است ، به ارمغان می آورد ، اما ضمانت کوتاه تر سه سال / کیلومتر نامحدود برای محدوده رنو اسپرت مگان را حفظ می کند.


منبع : Car Advice