سلام و خوش آمدید به Equity ، پادکست مخاطره آمیز TechCrunch ، جایی که شماره های پشت سر عناوین را باز می کنیم.

ما این هفته تیم کوچکتری بودیم ، با ناتاشا و الکس با هم رحمت و کریس برای مرتب کردن در یک هفته که هم چرخه درآمد این سه ماهه را جمع کرده باشد و هم Q3 IPO عجله. بنابراین ، فقط کمی شلوغ بود!

با این حال ، قبل از اینکه به مباحث بپردازیم ، توجه داشته باشید که ما با ضبط زنده این موارد در Twitter Spaces بسیار سرگرم کننده هستیم. ما یک روش هک انگیز برای گرفتن صدای محلی و همچنین به اشتراک گذاشتن چت ها به صورت زنده پیدا کرده ایم. بنابراین، ما را در توییتر بزنید بنابراین می توانید با ما گشت بزنید. سرگرم کننده است – و حتی ممکن است شما را روی صحنه ببریم تا به عنوان میزبان مهمان بازی کنیم.

خوب ، اکنون ، به لیست عالی موضوعات:

  • Robinhood عمومی شد! بله ، سرانجام ، کار تمام شد. قیمت این شرکت 38 دلار در هر سهم ، پایان پایین دامنه خود بود و پس از شروع شناور ، یک روز معاملات ضعیف را تجربه کرد. به طور خلاصه ، به نظر می رسد Robinhood قیمت IPO خود را با ماهرانه ای گذاشته و چربی صفر روی میز باقی مانده است. بنابراین ، اکنون ثروتمندتر و عمومی تر است. بیشتر اینجا
  • سود! ما لحظه ای وقت گذاشتیم تا در مورد گزارش های درآمد از Alphabet و Microsoft و Shopify گپ بزنیم. چرا؟ زیرا ما بسیار به شرکتهای ابری و سیستم عامل اهمیت می دهیم. بنابراین ، ما یک دقیقه وقت صرف کردیم تا در مورد نتایج ابر عمومی و آنچه Shopify به آن رسیده است ، گپ بزنیم.
  • باتری تسلا در حال حرکت به سمت باتری های پایه آهن است و به دنبال تهیه مستقیم سایر مواد است. در همان زمان بازیافت باتری پول زیادی جمع می کند و نیکولا مرده نیست. ما آن را دو حقیقت و دروغ می نامیم.
  • تک شاخ و به زودی قرار است: محتوا 175 میلیون دلار در یک ارزیابی 3B دلاری از Tiger برای خدمات تحویل محتوا خود جمع کرد ، Squire ، یک بستر فناوری آرایشگاه ، ارزیابی خود را با Tiger Global (دوباره) سه برابر کرد (و دوباره) ، و شایعات خرید Class را با بودجه SoftBank Vision Fund II له کرد ،
  • دورهای بیشتر سرمایه گذاری! برای جلوگیری از فعالیت های ما ، دو سرمایه گذاری شسته و رفته در حوزه فناوری برجسته بود ، یعنی دورهایی از Oova و Peppy. هر دو استارتاپ با این ایده موافق هستند که سلامت هورمونی یک فرصت عظیم و در عین حال نوپا است. (اگر علاقه مند بودید در مورد دنیای نامتعادل استارت آپ های هورمونی یک نمایش کامل ارائه کردیم)
  • ما با یک نت موسیقی به پایان رسیدیم ، که خوشبختانه همه شما ، شامل آواز ما نمی شود: ملاقات یک گروه چهار تایی از استارت آپ های موسیقی در مراحل اولیه
ارزش سهام هر دوشنبه در ساعت 7:00 صبح PDT ، چهارشنبه و جمعه صبح در 7:00 صبح PDT کاهش می یابد ، بنابراین در Apple Podcasts ، Overcast ، Spotify و همه بازیگران مشترک شوید.
منبع Tech Crunch