خوب ، این سریع بود.

فقط چند ماه پس از بالا بردن دور خود ، Unfolded.ai امروز اعلام کرد که توسط Foursquare خریداری می شود. شرایط معامله اعلام نشده است. هنگامی که آخرین بار با آنها تماس گرفتیم ، این شرکت تازه وارد حدود 6 میلیون دلار سرمایه جمع کرده بود.

این شرکت ، که توسط گروهی از مهندسین فضایی سابق Uber تاسیس شده بود ، در بالای کتابخانه های منبع باز مشهوری که بنیانگذاران آن ایجاد کرده بودند ، از جمله Kepler.gl ، یک برنامه وب است که می تواند مجموعه داده های مکانی و فضایی را تجسم کند و Deck .gl ، یک چارچوب کاربردی قابل توسعه برای پردازش مجموعه داده های مکانی و آماده سازی آنها برای تجسم ارائه می دهد.

تیم سابق Uber مبلغ 6 میلیون دلار برای پلتفرم تجزیه و تحلیل فضای گسترده Unfolded.ai جمع آوری می کند

همانطور که اوایل امسال نوشتم:

محصول اصلی استارت آپ Unfolded Studio نامیده می شود ، که به عنوان سرویس Backend به عنوان سرویس برای برنامه های ساخته شده در بالای Kepler.gl (که فقط خود یک کتابخانه پیشخوان است) عمل می کند ، اجزایی مانند مدیریت داده و ارتباطات سرور را مدیریت می کند. به طور خاص ، این محصول به گونه ای طراحی شده است که مجموعه داده های مختلف فضایی را گرد هم آورده و به همه آنها اجازه می دهد تا در یک نمای واحد با یکدیگر تعامل داشته باشند.

خرید توسط Foursquare به منظور ایجاد فناوری فضایی Unfolded در Foursquare همه جا طراحی شده است ، تمرکز برند جدید و محصول شرکت در ارائه خدمات مکان یاب مقیاس پذیر به انواع مشتریان است.

Foursquare در سالهای اخیر به طور چشمگیری تکامل یافته و به یک بستر تبلیغاتی و بازاریابی متمرکز در مکان تبدیل شده است. این شرکت اعلام کرد که در آوریل سال 2020 با Factual ادغام می شود و در ماه نوامبر مدیر عامل شرکت دیوید شیم را با گری لیتل که عناوین مدیرعاملی و رئیس جمهور را بر عهده داشت عوض کرد. به نظر می رسد این خرید برای لیتل از زمان هدایت وی برای اولین بار انجام شده است.

گری لیتل ، مدیر عامل و رئیس چهار ضلعی. اعتبار تصویر: چهارگوش

در بیانیه مطبوعاتی خود ، این شرکت گفت که “این خرید باعث پیشرفت Foursquare به شرکت های منبع واحد می شود تا با استفاده از داده های مکانی با کیفیت بالا ، استفاده آسان و فناوری مورد نیاز برای درک آن.”

چهار ضلعی با Factual ادغام می شود


منبع Tech Crunch