Outvio ، یک استارتاپ استونیایی که راه حل موفقیت آمیزی SaaS را برای خرده فروشان آنلاین متوسط ​​و بزرگ در اسپانیا و استونی ارائه می دهد ، دور اولیه تامین مالی 3 میلیون دلاری به رهبری Change Ventures را بسته است.

همچنین شرکت های سرمایه گذاری TMT (لندن) ، Fresco Capital (سان فرانسیسکو) و Lemonade Stand (تالین) شرکت کردند. چندین فرشته نیز به این دوره پیوستند ، از جمله جیمز بریدگانز (Printify) و کریستجان ویلوسیوس (کاتانا MRP). این اولین دور سرمایه گذاری استارتاپی پس از راه اندازی بوت از سال 2018 است.

خرده فروشان آنلاین معمولاً باید از تعدادی ابزار مختلف استفاده کنند یا توسعه دهندگان گران قیمت را برای ایجاد راه حل های حمل و نقل داخلی استخدام کنند. Outvio به فروشگاه های آنلاین با هر اندازه ای خدمات حمل و نقل پس از خرید ارائه می دهد ، که به دنبال تکرار یک تجربه به سبک آمازون است که در آن مشتریان می توانند بسته ها را نیز بازگردانند. در میان دیگر ، با ShippyPro رقابت می کند ، که از ایتالیا خارج شده و 5 میلیون دلار تا به امروز جمع آوری کرده است.

خوان بوراس ، بنیانگذار و مدیرعامل Outvio ، گفت: “ما می توانیم به هر فروشگاه آنلاین تمام ابزارهای مورد نیاز برای ارائه تجربه برتر مشتری پس از فروش را بدهیم.” “ما می توانیم در مراحل مختلف در روند تحقق آنها ادغام شده و برای تجار بزرگ ، صدها هزار نفر از آنها را تنها در هزینه های توسعه صرفه جویی کنیم.”

وی افزود: “آنچه بعد از خرید اتفاق می افتد مهمتر از آن است که اکثر مغازه ها تصور می کنند.” “بیش از 88 درصد از مصرف کنندگان می گویند برای آنها بسیار مهم است که خرده فروشان در هر مرحله از تحقق و تحویل ، فعالانه ارتباط برقرار کنند. عدم انجام این کار ، به ویژه اگر مشکلاتی وجود داشته باشد ، اغلب منجر به از دست دادن آن مشتری می شود. مأموریت ما این است که به فروشگاه های آنلاین کمک کنیم همه چیز را که پس از فروش اتفاق می افتد ، ساده کنند ، و با کمک یک تجربه فوق العاده پس از خرید ، مشتریان مکرر و مشتریان وفادار به نام تجاری را تقویت کنند. “

رایت اوجاسار ، شریک سرمایه گذاری در سرمایه گذار اصلی Change Ventures ، گفت: “در حالی که خرده فروشی آنلاین راه طولانی در پیش دارد ، انتظارات مصرف کنندگان در مورد زمان تحویل و استانداردها افزایش می یابد.” “همین را می توان در مورد اپراتورهای فروشگاه آنلاین که به طور فزاینده ای به دنبال راه حل های پیشرفته تر با تجربه کاربری مشابه مصرف کننده هستند ، گفت. تیم Outvio دقیقاً متوجه شکاف موجود در بازار شده است و کار فوق العاده ای برای یافتن تناسب بازار محصول با پلت فرم مدرن SaaS خود انجام داده است. “


منبع Tech Crunch