به TechCrunch’s خوش آمدید راهنمای هدیه تعطیلات 2020! در مورد ایده های هدیه به کمک نیاز دارید؟ ما برای کمک اینجا هستیم! ما از هم اکنون تا پایان دسامبر راهنماهای هدیه را ارائه می دهیم. سایر راهنماهای ما را می توانید در اینجا بیابید.

وسایل ورزشی خانگی همیشه برای هرکسی که تمایل به حفظ سلامتی و تناسب اندام خود دارد ، انتخاب مناسبی برای هدیه تعطیلات است ، اما در طول بیماری همه گیر COVID-19 این موضوع بیش از هر زمان دیگری مرتبط است. خوشبختانه ، ورزش های هوشمند و وسایل بهداشتی از همیشه هوشمندتر هستند و این لیست را برای لیست هدایای این فصل مناسب می کند.

ماشین های بزرگ

دوچرخه Bowflex Velocore

اعتبار تصویر: بوفلکس

جدیدترین دوچرخه ورزشی Bowflex پیگیری بسیار خوبی برای C6 جامد آنها است و یک ترفند منحصر به فرد در آستین دارد – متمایل به آن. Velocore قفل باز می شود تا در هنگام تمرین شیب به سمت دیگری خم شود ، که مقدار زیادی تثبیت کننده هسته را به تمرینات چرخشی موجود اضافه می کند.

Velocore همچنین یک نمایشگر یکپارچه در ابعاد 16 یا 22 offers ارائه می دهد و این امکان دسترسی به دستورالعمل های تناسب اندام ویدئویی JRNY را برای Bowflex فراهم می کند. این یک سرویس اشتراک عالی است ، اگرچه کلاس های زنده مانند Peloton را شامل نمی شود. خوشبختانه ، Bowflex از نرم افزار Peloton نیز پشتیبانی می کند ، بنابراین اگر ترجیح شماست می توانید از آن با Velocore نیز استفاده کنید.

قیمت: 1،699 دلار (16 اینچ) یا 2،199 دلار (22 اینچ) از Bowflex direct یا Best Buy

قایقران هیدرو

اعتبار تصویر: هیدرو

روورها یک روش عالی برای استفاده از برخی از کاردیو های داخلی هستند ، و یک تغییر خوب از تردمیل ها و دوچرخه ها است که همچنین باعث کار کردن قسمت بالای بدن شما می شود. Hydrow با صفحه نمایش بزرگ و با کیفیت بالا که از طریق سرویس مجازی خود امکان دسترسی به کلاس های زنده و درخواستی را فراهم می کند ، از نظر فنی پیشرفته ترین آنهاست. همچنین مهندسی شده است تا واقعاً احساس کند همان مقاومت را از آب واقعی می کنید.

قیمت: 1،995 دلار (قیمت از زمان انتشار) از هیدرو مستقیم

آج Peloton

اعتبار تصویر: پلوتون

اگر به دنبال تردمیل با ویژگی های هوشمند هستید ، Peloton’s به راحتی بهترین گزینه موجود است. آج جدید راهی برای بیشتر افراد است ، زیرا تقریباً 2000 دلار ارزان تر از نسخه اصلی است که اکنون Tread + است و هنوز هم صفحه نمایش عظیمی را برای کلاسهای تعاملی و درخواستی Peloton و هر آنچه برای کامل نیاز دارید ارائه می دهد. -همینطور تمرین بدن. تا مارس به صورت خرده فروشی در سراسر ایالات متحده موجود نیست ، اما اگر تردمیل در این لیست باشد هدیه پیش فروش خوبی است.

قیمت: از 2،495 دلار از Peloton مستقیم

هوشمند و کوچک

JAXJOX KettlebellConnect 2.0

اعتبار تصویر: JAXJOX

وزن های هوشمند در اشکال و اندازه های مختلفی وجود دارد ، اما کتری زنگ هوشمند نسل بعدی JAXJOX یکی از بهترین و راحت ترین وزنه های هوشمند موجود است. وزن قابل انتخاب از 12 تا 42 پوند است و ویژگی های هوشمند موجود در آن گزارش در زمان واقعی از عملکرد ، همراه با امکان همگام سازی با برنامه تلفن همراه JAXJOX برای تمرینات هدایت شونده را ارائه می دهند.

قیمت: 229 دلار از JAXJOX

Tangram Factory SmartRope تازه کار

اعتبار تصویر: کارخانه تانگرام

اگر فضای محدودیتان بیشتر است ، طناب پرش در واقع یک سالن ورزشی تمام بدن در یک بسته کوچک و قابل حمل است. Tangram Factory Rookie نسخه ارزان قیمت ، کوچکتر و بالاتری از SmartRope اصلی آنها است ، با ردیابی فعالیت داخلی ، باتری طولانی مدت و طول طناب کاملاً قابل تنظیم که به شما اجازه می دهد تا در هر اندازه ای توسط کودکان و بزرگسالان استفاده شود. .

قیمت: با قیمت 39.95 دلار از Tangram Factory direct یا Apple Store

فعالیت و نظارت بر سلامتی

مانیتور فشار خون بی سیم BPM Core

اعتبار تصویر: با گذراندن

Withings BPM Core یک مانیتور فشار خون متصل است که موارد اضافی زیادی را شامل می شود ، از جمله اندازه گیری ضربان قلب شما با استتوسکوپ دیجیتال ، و الکتروکاردیوگرام (ECG) برای نظارت بر هرگونه احتمالی فیبریلاسیون دهلیزی. Withings این روزها تمام سخت افزارهای خود را با توجه به استانداردهای اعتبار سنجی بالینی در دست ساخت دارد ، بنابراین این یک روش مطمئن برای نگه داشتن این سیگنال های کلیدی سلامتی است.

قیمت: 250 دلار از Withings (به زودی)

قلب قلب بدن

اعتبار تصویر: با گذراندن

Withings این روزها واقعاً آن را با تجهیزات نظارت بر سلامت خانه میخکوب می کند ، به همین دلیل مقیاس هوشمند Body Cardio یکی دیگر از توصیه های این لیست است. Body Cardio نه تنها وزن را اندازه گیری می کند ، بلکه تجزیه ترکیب بدن را نیز برای شما فراهم می کند ، به شما درصد چربی بدن و شاخص توده بدنی تقریبی را برای پیگیری دقیق تر تناسب اندام می دهد. به علاوه ، ضربان قلب را کنترل می کند.

قیمت: 119.96 دلار (قیمت در هنگام انتشار) از Withings


منبع Tech Crunch