TechCrunch آموخته است ، دیجی ، یک استارتاپ جدید مستقر در انگلیس که توسط کارمندان ارشد Deliveroo سابق تأسیس شده است ، 20 میلیون دلار بودجه را تأمین می کند.

طبق منابع متعدد ، این دور که هنوز بسته نشده است ، توسط Blossom Capital ، شرکت سرمایه گذاری در مراحل اولیه که توسط Exex Index و LocalGlobe VC Ophelia Brown تاسیس شده است ، هدایت می شود. هنوز مشخص نیست که چه کسی در حال شرکت است ، اگرچه من می دانم که این موضوع بسیار مورد بحث بود و این شرکت پیشنهادی از چندین صندوق عالی ارائه داده است. Blossom Capital و دیجا از اظهار نظر خودداری كرد.

بازی در فروشگاه های رفاه و فضای تحویل ، هنوز راه اندازی نشده است Dija توسط Alberto Menolascina و Yusuf Saban تاسیس شد ، که هر دو چندین سال را در Deliveroo در پست های ارشد سپری کردند.

منولاسکینا پیش از این مدیر استراتژی و توسعه شرکت در شرکت تحویل کالا بود و پیش از آن سمت های مختلفی را بر عهده داشت. او همچنین Everli (Supermercato24 سابق) ، شرکت تحویل مواد غذایی به سبک Instacart در ایتالیا را بنیان نهاد و همچنین در Just Eat کار کرد.

سابان رئیس دفتر سابق مدیر عامل شرکت Deliveroo است و همچنین در بانک سرمایه گذاری Morgan Stanley کار می کرد.

به عبارت دیگر ، هر دو اپراتورهای فصلی در تدارکات غذایی هستند ، از استارتاپ ها گرفته تا مقیاس های بزرگ. Menolascina و Saban نیز در دورهای تأمین مالی Deliveroo’s سری D ، E و F نقش مهمی داشتند.

در همین حال ، جزئیات کمی درباره دیجا در دسترس عموم است ، با این تفاوت که این غذا راحتی و تحویل غذای تازه را با استفاده از یک فروشگاه فروشگاه “تاریک” ارائه می دهد ، زیرا شاهد ایجاد مراکز تحقق بیش از حد محلی در مناطق پرجمعیت شهری برای تحویل فوق العاده سریع است. این احتمالاً شبیه GoPuff مورد حمایت Accel و SoftBank در ایالات متحده یا شاید راه اندازی Weezy در انگلیس باشد.

گفته می شود ، این مدل هنوز در هرجایی که امتحان شده است اثبات نشده است و احتمالاً یک مسابقه فشرده سرمایه خواهد بود که دیجا در آن شروع خوبی دارد. و البته ، با توجه به اینکه همه در حال شیوع به مواد غذایی آنلاین هستند و در همه گیر هستند ، مثل همیشه ، زمان بندی همه چیز است.

شروع تحویل goPuff با ارزش 3.9 میلیارد دلار 380 میلیون دلار افزایش می یابد


منبع Tech Crunch