بله ویرجینیا ، نمایشگاه در کوچه استارتاپ (فروخته شده) مزایایی دارد TC 2021 را مختل کنید. تیم TechCrunch از بین تمام استارت آپ های مرحله اولیه آماده برای نمایش در 21 تا 23 سپتامبر ، 50 نفر را برای تشکیل کوچه استارتاپ + هم گروه

Startup Alley + یک تجربه VIP است که برای کمک به بنیانگذاران در رونق کسب و کار و افزایش فرصت های خود در حال حاضر در آستانه ایجاد اختلال طراحی شده است.

نگه دارید: فرصت ملاقات و برقراری ارتباط با تمام استارتاپهای ابتکاری را که در Startup Alley – از جمله گروه Startup Alley + – پیدا می کنید ، از دست ندهید. در صورت عدم حضور ، کمتر از 100 دلار در اخلال شرکت کنید زود گذر پرنده خود را بخرید قبل از اینکه قیمتها بالا برود 30 ژوئیه ساعت 11:59 بعد از ظهر (PT).

تجربه VIP شامل سه جلسه مستر کلاس در موضوعات مهم است که همه بنیانگذاران استارتاپ به آنها احتیاج دارند ، خوب ، تسلط دارند نمونه مورد: تناسب محصول و بازار. این اولین گام دست نیافتنی و در عین حال اساسی برای باز کردن قفل رشد است. بدون محصولی که تقاضای بازار تشنه را فرو نشاند ، نمی توانید موفقیت ایجاد کنید.

در 24 آگوست ، دن اولسن یک کلاس عالی در هنر و علم مناسب بودن بازار محصولات برگزار می کند. اولسن ، مربی و مشاور مدیریت محصول ، با مدیران عامل و رهبران محصول همکاری می کند تا تیم های محصولی قدرتمند بسازد. مشتریان وی شامل گوگل ، فیس بوک ، آمازون ، اوبر ، باکس و والمارت هستند.

نویسنده ای پرفروش از کتاب ناب محصول، اولسن به معنای واقعی کلمه کتاب مناسب بازار محصولات را نوشته است. در مسترکلاس خود ، چگونه محصول متناسب با بازار ایجاد کنیم، دن از مطالب موجود در کتاب استفاده خواهد کرد و چارچوب ساده اما م hisثر خود را به اشتراک می گذارد. او هرم متناسب با محصول و بازار و فرآیند ناب محصول خود را توضیح می دهد ، یک روش شش مرحله ای که شما را راهنمایی می کند که چگونه:

  1. مشتری هدف خود را تعیین کنید
  2. نیازهای کم مشتری را شناسایی کنید
  3. پیشنهاد ارزش خود را تعریف کنید
  4. مجموعه ویژگی های MVP خود را مشخص کنید
  5. نمونه اولیه MVP خود را ایجاد کنید
  6. MVP خود را با مشتریان آزمایش کنید

دن با مثالهای دنیای واقعی و یک مطالعه موردی جامع این مفاهیم را به تصویر می کشد.

ما به خصوص از اینکه دن کلاس مستر کلاس خود را ارائه می دهد بسیار هیجان زده هستیم زیرا او کاملاً درگیر مطالب TechCrunch است. راه بازگشت در سال 2009 ، شرکتی به نام نسخه شما – تاسیس شده توسط اولسن – در TechCrunch50 انتخاب مردم را به دست آورد، پیش از ایجاد اختلال.

تخصص متناسب اولسن در بازار محصولات – و ارتباط شخصی وی با تجربه بنیانگذار در مراحل اولیه – به گروه کوهپایه Startup Alley کمک می کند تا یاد بگیرد چگونه می تواند مدیریت محصول را به یک علم بیشتر از یک هنر تبدیل کند و احتمال موفقیت آنها را بهبود بخشد.

TechCrunch 2021 را مختل کنید 21 تا 23 سپتامبر برگزار می شود. فرصت خود را برای حضور در کمتر از 100 دلار از دست ندهید. قبل از انقضا معامله کارت زودهنگام پرنده خود را در اینجا بخرید 30 ژوئیه ساعت 11:59 بعد از ظهر (PT).

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت مالی یا نمایشگاه در Disrupt 2021 است؟ با تیم فروش حمایت مالی ما تماس بگیرید پر کردن این فرم.منبع Tech Crunch