یک شرکت تازه تاسیس مستقر در انگلستان از راه حل جدیدی رونمایی کرده است که تجربه تجربه کنفرانس ویدیویی را مانند دیگر موارد ارائه می دهد. Holoxica یک سیستم کنفرانس ویدیویی 3D همهجانبه ایجاد کرده است که از اجزای خارج از قفسه استفاده می کند تا به عینک های سفارشی نیازی نباشد.

این راه حل احتمالاً محبوب در جلسات تجاری یا حتی معاشرت های مجازی است.
سیستم Holoxica ترکیبی از یک دوربین عمق با فناوری نمایش سه بعدی میدان نوری Looking Glass برای ایجاد نسخه های ویدیویی تصاویر هولوگرافیک است. و بهترین بیت این است که ، هیچ یک از بینندگان برای لذت بردن از ارتباطات سه بعدی ، نباید هدست بگذارند.

اکنون می توانید با تماس تصویری خود از پنج پنجم لذت ببرید (اعتبار تصویر: Holoxica)
بهترین هدست VR تجاری

بهترین نرم افزار کنفرانس ویدیویی موجود امروز
همچنین ، لیست بهترین ابزارهای همکاری آنلاین را بررسی کنید

وندی لامین ، مدیر Holoxica ، گفت: “در طی همه گیری جهانی ، دنیای تجارت برای انجام جلسات و گفتگوها به ویدئوكنفرانس روی آورده است ، اما بسیاری از افراد در حال حاضر از” خستگی بزرگنمایی “رنج می برند.”
“این تنها به دلیل حجم زیاد جلسات نیست بلکه به این دلیل که پردازش نشانه های غیر کلامی شخص به صورت 2 بعدی بیش از 3D نیاز به تلاش بیشتری دارد. Holoxica موفق به کسب یک Innovate UK Grant برای ایجاد یک راه حل سه بعدی از راه دور شد که متکی به هدست نبود ، بلکه تجربه طبیعی تر و رو در رو را ارائه می داد. ”
اجتماعات مجازی

به منظور توسعه این فناوری ، Holoxica از کمک 50،000 پوندی Innovate UK استفاده کرده و اکنون در حال بررسی راه های تجاری سازی این راه حل است. برنامه هایی برای در دسترس قرار دادن سیستم دور کنفرانس سه بعدی با شروع کمتر از 1000 پوند در دست اجراست.
از زمان شیوع ویروس کرونا ، بسیاری از مشاغل مجبور به بستن دفاتر کار و اتخاذ سیاست های کاری از راه دور ، کنفرانس ویدئویی شده اند. با این حال ، سازمان ها دریافته اند که فناوری های دیجیتال نمی توانند به طور کامل جای ارتباط چهره به چهره را بگیرند.
راه حل جدید کنفرانس سه بعدی Holoxica ممکن است برای کسب و کارهایی که برقراری ارتباط و همکاری با تماس های ویدیویی استاندارد دشوار است جذاب باشد. و حداقل ، تازگی یک تماس سه بعدی باید “خستگی بزرگنمایی” را برای مدتی کاهش دهد.
بهترین وب کم های تجاری موجود در بازار امروز


منبع Tech Radar