در حال فروپاشی سیاره و دموکراسی در معرض حمله مداوم همه مناطق – شما می دانید ، این امر معمول است – یک یا دو نفر از جمعیت جهانی ، بیکار یا نه ، تعجب کرده اند که آیا بخش خصوصی ممکن است بخواهد قدم بردارد؟ منظورم همین است ، همچنین تیراندازی میلیاردرها به فضا. در عین حال ، حتی! خوشبختانه بسیاری از مشاغل می خواهند عملکرد بهتری داشته باشند. اما یک یا دو مانع وجود دارد. گنجاندن “هدف” در ارائه دیجیتال آنها ، مانند کمک مالی به غیر انتفاعی در پایان یک مستند متحرک ، دشوارتر از آن است که به نظر می رسد. مشاغل توانایی ساختن نرم افزارهای اهدایی را ندارند. آنها نمی توانند علل خوب را به طور مستمر بررسی و بررسی کنند. و پردازش کمکهای مالی با مشکلات قانونی ، انطباق و خطر نظارتی همراه است. چه کاری باید انجام بشه؟

پنی یکی از سازمان هایی است که خود را به عنوان معادل دیجیتالی جعبه جمع آوری خیریه سنتی معرفی می کند. با این حال ، شاید آنچه ما نیاز داریم is drum roll… یک API باشد؟

گام به جلو درصد. Percent که در سال 2017 تأسیس شد ، یک API را فراهم می کند که به شرکت ها می تواند به مشتریان کمک کند تا اهداف خوبی را اهدا کنند ، به عنوان مثال کمک مالی هنگام پرداخت را تطبیق می دهند یا یک معامله مالی را جمع می کنند.

در حال حاضر یک دور 5 میلیون دلاری با هدایت Morpheus Ventures بسته شده است که به آن امکان می دهد در ایالات متحده و همچنین حضور فعلی خود در انگلیس و استرالیا گسترش یابد. انجمن ساخت و ساز در سراسر کشور انگلستان – همچنین یک سرمایه گذار اولیه و مشتری محصول – یک سرمایه گذار مشترک در این دور است.

این شرکت می گوید که اولین پلتفرم API آن از فرایندهای حسابرسی و انطباق برای جلوگیری از کلاهبرداری و پولشویی مراقبت می کند و در عین حال ، پرداخت وجوه مقرون به صرفه مالیات به 200 کشور جهان را تجزیه می کند. این گزارش می گوید 7 میلیون دلیل غیر انتفاعی به سیستم عامل افزوده شده و از دریافت کنندگان بالقوه کمک های مالی بررسی می شود.

هنری لودلام ، بنیانگذار و مدیر عامل Percent ، گفت: “Percent تاسیس شد تا به اولین زیرساخت API جهانی در پشت همه داده ها تبدیل شود. این مبنایی برای آینده بهتر و عادلانه سرمایه داری خواهد بود که در آن هر معامله مالی دارای خیر اجتماعی و زیست محیطی است. “

در مصاحبه ای از او پرسیدم که آیا بیماری همه گیر فرصت را تسریع کرده است: “به دلیل COVID ، ناگهان اکنون مارک هایی داریم که واقعاً ناامید هستند که هدف خود را در تجارت خود به گونه ای که 18 ماه پیش انجام نمی دادند ، بسازند. این واقعا یک تغییر شگفت انگیز بوده است. ما تازه شاهد تغییر بزرگی در انتظارات مصرف کنندگان از مشاغل هستیم. مصرف کنندگان انتظار دارند که کسب و کارها هدف خود را در کاری که اکنون انجام می دهند ، ایجاد کنند. “

او گفت که حتی می توان محصول را درون آن قرار داد – تعجب! – خدمات پخش جریانی: «بگویید یک مستند دیده اید. و در انتهای این مستند ، احساس می کنید که به ویژه تحت تأثیر قرار گرفته اید ، مانند اینکه یک دیوید آتنبورو یا موارد مشابه آن را تماشا کرده اید. در واقع می توانید به سرعت و به راحتی در پایان آن کمک مالی کنید. بنابراین با استفاده از API ما لیستی از سازمان های غیرانتفاعی تهیه می شود ، بنابراین همانجا مشتری می تواند کمک مالی کند. ما همچنین با یک سیستم عامل رمزنگاری کار می کنیم که در آن شما می توانید معاملات خود را جمع آوری کرده و به هر سازمان غیر انتفاعی نیز کمک مالی کنید. انبوهی از چیزهای جالب بسیار زیادی وجود دارد که ما در حال کار روی آنها هستیم و به زودی منتشر خواهد شد. “

کریستین بلشچینسکی ، مدیر شریک Morpheus Ventures ، گفت: “با وقایع چند سال گذشته ، آشکارتر شده است که همسویی مارک ها با هدف ، رفتار و هزینه های مصرف کننده است. با این حال ، امروز ، فرآیند اهدا به سازمان های غیرانتفاعی فوق العاده باستانی ، دستی و ناکارآمد است … اولین پلت فرم API درصد همه این پیچیدگی ها را از بین می برد و فرآیندها را به طور خودکار انجام می دهد ، به کسب و کارها اجازه می دهد تا نزدیکتر به سهامداران خود قرار بگیرند و بر هسته اصلی آنها تمرکز کنند. کسب و کار.”

درصد می تواند به درب باز فشار بیاورد. تحقیقات کانتار می گوید که تنها 22٪ از مردم می توانند از مارکی نام ببرند که فکر می کردند کار خوبی انجام می دهد و به مسائلی مانند تغییر آب و هوا ، ضایعات پلاستیکی و آلودگی آب می پردازد. در طرف مقابل ، 95٪ از مشاغل فکر این “هدف” در قلب کاری است که آنها انجام می دهند. اختلاف نمی تواند شدیدتر باشد.

آیا درصد نوار کمک های مالی است؟ ما در شرف کشف این موضوع هستیم.


منبع Tech Crunch