درباره ما

ما مطابق با قوانین ایران بدون هیچگونه جانبداری و هیچکونه گرایش سیاسی فعالیت میکنیم

مطالب مندرج در این صفحه که از این پس (“شرایط و مقررات – Terms & Conditions”) نامیده می‌شود، به منزله یک توافق‌نامه جهت استفاده از مطالب و محتوای خبرتوخبر است.

این توافق‌نامه هرگونه استفاده، تعامل، یا ارجاع به محتوای این وب‌سایت را شامل می‌شود.

 

خبرتوخبر در زمینه ارائه محتوا در بستر وب فعالیت دارد.

هرگونه استفاده یا تعامل با خبرتوخبر به منزله آگاهی و تایید موارد مندرج در این صفحه است.

 

سلب مسئولیت محتوایی:

مطالب ارائه شده در خبرتوخبر از منابع گوناگونی گردآوری و منتشر می‌شوند. هدف ما در خبرتوخبر ارائه اطلاعات به روز، منحصر به فرد، دقیق و کاربردی  و بهترین خبر ها به کاربران اینترنت است.

با این حال مجموعه خبرتوخبر مسئولیت هرگونه ایراد و خطا یا دقیق نبودن اطلاعات ارائه شده را از خود سلب می‌کند. مسئولیت کلیه تبعات ناشی از استفاده از مطالب سایت و یا

تصمیم‌گیری بر اساس اطلاعات ارائه شده صرفا به عهده مخاطبین بوده

و در موارد مهم و تخصصی توصیه می‌شود به جای استفاده از اطلاعات عمومی موجود در اینترنت، از مشورت تخصصی و دقیق استفاده کنید.

سلب مسئولیت امنیتی:

خبرتوخبر توسط یکی از قوی‌ترین و امن‌ترین سرویس‌دهنده‌های موجود در کشور پشتیبانی می‌شود و ضریب امنیتی بسیار بالایی دارد.

خبرتوخبر همواره سعی می‌کند تا با استفاده از جدیدترین فناوری‌های روز دنیا سرعت، امنیت و تجربه کاربری مطلوب را برای کاربران خود فراهم کند.

با این حال، خبرتوخبر مسئولیت کلیه تبعات ناشی از حملات سایبری توسط اشخاص ثالث و یا انطباق‌پذیری سایت با دستگاه‌های موبایل، تبلت و رایانه کاربران را از خود سلب می‌کند.

کاربران سایت خبرتوخبر شخصا موظف به تامین امنیت دستگاه‌های دیجیتال خود هستند.

ممنوعیت استفاده:

خبرتوخبر تحت قوانین کشور ایران و منطبق با دستورالعمل‌ها و استانداردهای جهانی مدیریت و به روز رسانی می‌شود.

هرگونه استفاده از سایت خبرتوخبر به منظور استخراج داده، اسپمینگ، کسب درآمد جانبی، دوست یابی، کپی مطالب، بارگزاری فایل، استفاده از منابع آنلاین خبرتوخبر،

استفاده از مطالب وبسایت بدون لینک به منبع و یا هر استفاده دیگری توسط کاربران و یا سایر وبسایت‌ها ممنوع بوده و مورد پیگرد مقتضی قرار خواهد گرفت.

رعایت حق نشر:

خبرتوخبر یک پورتال جامع اطلاع‌رسانی است و روزانه صدها مطلب مختلف در موضوعات مختلف در آن ارائه و به روز رسانی می‌شود.

اخبار روز در سایت خبرتوخبر با کمترین دخل و تصرف و گاها به صورت عین عبارت بازتاب داده می‌شود.

در مواردی که مطالب از منبع بخصوصی ترجمه شده باشد، لینک منبع در انتهای مطالب درج می‌گردد.

 

در مواردی که منبع اصلی متن مشخص نباشد ممکن است منبع درج نشود؛ با این حال همواره می‌توانید از طریق ایمیل: info@khabartokhabar.com نسبت به معرفی منابع مطالبی که ممکن است متعلق به شخص خاصی باشد اقدام کنید.

استفاده از مطالب مندرج در سایت خبرتوخبر با ذکر منبع – در منابع چاپی به صورت ذکر نام و آدرس سایت، و در منابع آنلاین و نرم افزارها به صورت درج لینک – مجاز است.

محتوای سایت های ثالث:

محتوای موجود در وب سایت‌های ثالث بر عهده صاحبان وب سایت‌ها بوده و خبرتوخبر هیچ مسئولیتی در قبال محتوا و مقصد لینک‌های خروجی سایت خود ندارد.

 

تبلیغات:

خبرتوخبر هیچگونه مسئولیتی در برابر مطالب ارائه شده در تبلیغات سایر شرکت‌ها و نیز محتوای صفحات ورودی شرکت‌های همکار نداشته و هیچ‌گونه رد یا تاییدی نسبت به کیفیت خدمات یا محصولات ارائه شده در محتواهای تبلیغاتی ندارد. تبلیغات صرفا جهت اطلاع‌رسانی و تسهیل فرایند ارتباط بین تامین‌کننده و مشتری انجام شده و این مسئولیت بازدیدکنندگان هر وبسایت است که نسبت به صحت و سقم اطلاعات، قیمت و کیفیت محصولات یا خدمات ارائه شده کسب اطمینان کنند.

طراحی و بهینه سازی:

 کلیه اقدامات انجام شده در راستای طراحی فنی و گرافیکی، تجربه کاربری، و بهینه‌سازی سایت خبرتوخبر بر مبنای استانداردهای بین المللی وب و بر اساس خط مشی‌های موتور جستجوی گوگل انجام شده است. ما به داشتن و ساختن یک اینترنت امن و قانون‌مدار معتقد هستیم و در همین راستا اکیدا از انجام هرگونه بهینه سازی به روش‌های غیر اصولی مانند پاپ آپ، نصب بد افزار، و یا اسپمینگ خودداری می‌کنیم.

نظرات و پرسش ها:

خبرتوخبر روزانه صدها پست در قسمت نظرات کاربران، پرسش‌ها و یا ایمیل‌های ورودی دریافت می‌کند و تعهدی در قبال پاسخ‌گویی یا انتشار همه مطالب ندارد. به سوالات و نظرات تکراری، خارج از موضوع و غیرقابل انتشار پاسخ داده نمی‌شود. کلیه پاسخ‌هایی که توسط کارشناسان هر رشته به کاربران داده می‌شود کاملا حالت پیشنهادی داشته و نباید به عنوان تشخیص، تجویز، یا رهنمودهای تخصصی و قانونی تلقی شوند و در صورت لزوم شخصی بایستی حتما از منابع تخصصی کمک بگیرد. این مسئولیت کاملا بر عهده مخاطبان است که قبل از هر نوع تصمیم گیری یا اقدامی از صحت و مفید بودن این اطلاعات برای خود اطمینان حاصل کرده و صرفا با مسئولیت خودشان به این پیشنهادات عمل کنند.

دسترسی و به روز رسانی:

خبرتوخبر به صورت تخصصی و حرفه ای مدیریت و به روز رسانی می‌شود. هدف ما این است که سایت همواره در دسترس عموم بوده و همواره به روز رسانی شود. با این حال، خبرتوخبر هیچ‌گونه تعهدی در قبال در دسترس بودن و به روز رسانی سایت نداشته و حق دخل و تصرف در داده‌ها، حذف، ویرایش و اضافه کردن صفحات وب، و یا از دسترس خارج کردن سایت بدون اعلام قبلی را برای خود محفوظ می‌دارد.

سایر شرایط و مقررات:

وب سایت خبرتوخبر حق هر نوع دخل و تصرف و یا تغییر مفاد شرایط و مقررات را برای خود محفوظ داشته و می‌تواند بدون اطلاع قبلی و در هر زمان نسبت به تغییر یا حذف و اضافه مفاد این برگه اقدام نماید.