همه گیری جهانی برخی صنایع را به وجود آورد و برخی دیگر را کاملاً نابود کرد. دنیای تناسب اندام متصل کاملاً در دنیای قبلی قرار می گیرد. در کنار نام های برجسته ای مانند Peloton ، Mirror یک سال آگهی داشت ، از جمله مهمترین آنها ، شرکت لباس ورزشی Lululemon بود که این مارک را به قیمت 500 میلیون دلار در ماه ژوئن خریداری کرد.

این یک رقم چشمگیر برای شرکت پنج ساله است که در TechCrunch Disrupt در سال 2018 از خفا پنهان شد. سه سال بعد ، مدیر عامل شرکت Brynn Putnam در 21 تا 23 سپتامبر به مرحله Disrupt بازمی گردد تا چگونگی رشد شرکت از یک شرکت را ترسیم کند. راه اندازی مقیاس کوچک به یکی از نام های برجسته صنعت تناسب اندام خانگی که طی یک و نیم سال گذشته شاهد جهش گسترده ای بود.

بنیانگذار Mirror Brynn Putnam در مورد زندگی با Lululemon – و اینکه آیا او خیلی زود فروش کرده است یا نه

پالنام که سابقاً بالرین و بنیانگذار زنجیره تناسب اندام نیویورک Refine Method بوده است ، فعالیت شگفت انگیزی بوده است – البته شامل حضور وی در Mirror. ما در مورد چگونگی استقبال از شرکت در تناسب اندام متصل ، اینکه چرا زمان مناسب برای خرید مناسب است و آینده برای صنعت چگونه خواهد بود ، بحث خواهیم کرد.

سفارشات در خانه تأثیر زیادی بر نحوه تناسب اندام ما داشته است ، و باعث شده بسیاری از مراجعه کنندگان مکرر به ورزش از روش های پیشرفته و در خانه استقبال کنند. آیا این آغاز یک تغییر دریا برای روش کار در جهان است؟ یا آیا بازگشت به شرایط عادی باعث خراب شدن عضویت در سالن ورزشی در خریداران خواهد شد؟ در TC بدانید که سپتامبر او را به هم بزنید و بلیط خود را با قیمت کمتر از 99 دلار برای مدت زمان محدود بگیرید!منبع Tech Crunch