سفرهای جاده ای کمی آسان تر شد ، جنرال موتورز برای ارائه فیلم و تلویزیون با یک شرکت رسانه ای همکاری کرد.

سفرهای جاده ای متقاطع در ایالات متحده با اعلام همکاری بین جنرال موتورز ، وارنر مدیا و ارائه دهنده ارتباطات تلفنی AT&T به کلاس تجاری ارتقا یافته است.
این سرویس که WarnerMedia Ride نام دارد ، به دارندگان وسایل نقلیه با مارک GM (شورولت ، GMC ، بیوک و کادیلاک) اجازه می دهد تا از طریق نقطه اتصال WiFi اتومبیل و برنامه AT&T 4G با اطلاعات نامحدود ، سرگرمی های درخواستی را پخش کنند.
این بدان معناست که خدمه پشت می توانند به تلفنها یا رایانه لوحی خود چسبیده بمانند و برنامه منظم تلفن همراه شما را پشت سر نگذارند.
کاربران از طریق برنامه Apple یا Android به محتوا دسترسی پیدا می کنند و اخبار و ورزش های زنده و همچنین کانال های کابلی آمریکایی مانند CNN ، TNT ، Boomerang و Cartoon Network را انتخاب می کنند.
WarnerMedia خاطرنشان كرد كه هم اكنون تعداد مشتركان مشتريان بيش از يك ميليون نفر از مشتريان جنرال موتورز وجود دارد كه از خدمات داده AT ‘T’ Car Connected ‘استفاده مي كنند و قصد دارند اين عرضه را به ساير مارك هاي اتومبيل كه از خدمات هات اسپات موبايل حمايت مي كنند نيز گسترش دهند.

با یک ساعت فیلمبرداری HD که حدود 5 گیگابایت داده را اشغال می کند ، یک برنامه داده استاندارد 30 گیگابایتی ماهانه طی شش ساعت فرسایش می یابد. اگر دو مسافر دارید که محتوای مختلف را مشاهده می کنند ، نصف کنید. سرویس هات اسپات موبایل AT&T علاوه بر هر طرح داده نامحدود موجود ، با 20 دلار آمریکا ارائه می شود.
متأسفانه هیچ برنامه داده نامحدودی در استرالیا برای پشتیبانی از چنین خدماتی به صورت محلی در دسترس نیست ، اما اگر یک بار سفر از راه دور در لیست داغ خانواده شما باشد ، به محض اینکه محدودیت های سفر بین ایالتی کاهش یابد ، ما به زودی برخی از گزینه های پهنای باند تلفن همراه را بررسی خواهیم کرد در دسترس برای کمک به شما در انتخاب بهترین.
در این بین ، Spotto همچنان گزینه پهنای باند ما برای سرگرمی های موبایل است.


منبع : Car Advice