دقیقاً زمانی که اپل رویداد بعدی خود را برای عرضه محصولات بعدی دارد ، سردرگمی وجود دارد ، اما ما انتظار داریم که آیفون 12 و اپل واچ 6 در کنار هم ظاهر شوند – و برخی جزئیات اضافی در مورد ساعت هوشمند به صورت آنلاین منتشر شده است.
اولین مورد ، گزارشی از رسانه مشهور چینی DigiTimes است که می گوید ساعت هوشمند آینده ، به گفته منابع آن ، حسگر اکسیژن خون را در خود جای داده است – شایعه ای که قبلاً شنیده ایم.
سطح اکسیژن موجود در خون می تواند شاخص خوبی برای مشکلات تنفسی و سایر موارد بهداشتی باشد ، بنابراین می تواند مانند ویژگی الکتروکاردیوگرام که در مدلهای فعلی Apple Watch دیده می شود کار کند: به شما هشدار می دهیم قبل از موعد مشکلات احتمالی و بدون مراجعه به دکتر

بهترین لپ تاپ ویندوز را انتخاب کنید

پیکسل 5a ذکر شده است
اخطار جدید ویندوز 10

طبق گزارش 9to5Mac ، نکات مربوط به چنین سنسوری قبلاً در watchOS 7 بتا مشاهده شده است ، اما بدیهی است که اپل تا زمانی که سخت افزار مطابقت نداشته باشد قادر به اعلام آنها نخواهد بود ، و این جایی است که اپل واچ 6 وارد بازار می شود.
اندازه باتری اهمیت دارد
در یک نشت جداگانه ، MySmartPrice متوجه شده است که برخی از باتری های کوچک از طریق تنظیم مقررات کره جنوبی راه خود را آغاز می کنند ، باتری هایی که ممکن است به سمت پوشیدنی بعدی اپل باشند.
سه نوع باتری برای نمایش در فیلم ها وجود دارد – آنها ظرفیت های 262.9mAh ، 265.9mAh و 303.8mAh دارند. این اندازه های متفاوت احتمالاً با اندازه ها و مدل های مختلفی برای Apple Watch 6 مطابقت دارند.
مدل های Apple Watch 5 همه باتری 296 میلی آمپر ساعتی در نظر گرفته می شوند ، بنابراین اگر بهینه سازی ها و پیشرفت های کارآیی را که اپل هر سال از آن جدا می کند در نظر بگیرید ، به نظر می رسد که عمر باتری در اپل واچ 6 حداقل به اندازه خوب باشد سلف آن (اگر کمی بهتر نباشد).
مطمئناً باید طی چند ماه آینده – یا در ماه سپتامبر یا اکتبر – دریابیم. البته ممکن است بین زمان اعلام اپل آیفون 12 و اپل واچ 6 و زمان واقعی فروش آنها نیز تفاوت قابل توجهی وجود داشته باشد.
اگر عاشق یوگا هستید ، Apple Watch 6 می تواند برای شما ساخته شود


منبع Tech Radar