در بررسی سال گذشته ، ما Freewrite Traveller را “برجسته ، اما گران” خواندیم. آخرین نسخه از ابزار سخت افزاری پردازش کلمه بدون حواس پرتی Astrohaus کمکی به رفع این نگرانی نمی کند. در حقیقت ، Ernest Hemingway Freewrite Signature Edition با قیمت 300 دلار بیشتر از نسخه قبلی خود ارائه می شود.

اما آخرین نسخه سخت افزار سعی دارد چیزی فراتر از یک ابزار نوشتن سودمند باشد. در واقع ، Astrohaus نعمت ارنست همینگوی را برای نسخه جدید محصولی که فعالیت خود را با عنوان “Hemingwrite” برای مبارزات انتخاباتی خود در سال 2014 Kickstarter آغاز کرد ، تأمین کرد.

این محصول تلاش می کند تا برخی از اخلاق و / یا زیبایی شناسی نویسنده “خورشید نیز طلوع می کند” را رعایت کند. “آدام لیب” یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت در انتشار این خبر گفت: “حتی اگر ما در سال 2015 نام خود را به Freewrite تغییر دهیم ، مفهوم اصلی Hemingwrite همان چیزی است که توجه جهان را به خود جلب کرد.” با این حال ، این شرکت نعمت خانواده را تأمین کرد.

Freewrite Traveller یک لپ تاپ نوشتاری قابل حمل برجسته ، اما گران قیمت و اختصاصی است

نسخه جدید قابلیت حمل برای زیبایی را شامل می شود ، با درج یک پرونده ضمیمه که هم ابزارهای قدیمی نویسندگان را به ذهن متبادر می کند و هم اخیراً ، صفحه های گردان یکپارچه از شرکت هایی مانند Crosley را به ذهن متبادر می کند. البته ماشین تحریرهای مسافرتی وجود داشتند که کیف حمل مخصوص به خود را داشتند اما مشخصات باریک و کاملاً باریک Freewrite تنظیمات را بسیار فشرده تر می کند.

در اینجا شرح Astrohaus از سخت افزار است [best read in a Ron Burgundy voice]:

طراحی Hemingwrite از طراحی منحصر به فرد با کلیدهای سبز رنگ و یک شاسی آلومینیومی ساخته شده با دست است که بدون روکش است و با گذشت زمان یک پتینه منحصر به فرد ایجاد می کند. هر واحد با دست به پایان می رسد – هیچ دو دقیقاً شبیه هم نیستند. هر Hemingwrite همراه با یک پارچه تمیز کننده تک نمودار Hemingway و یک جعبه ضمیمه انحصاری برای ذخیره ایمن دستگاه و حمل و نقل زیبایی آن به هر کجا که الهام گرفته شود ، است. بدنه سخت Hemingwrite Attaché از چرم کنیاک غنی و روکش مخمل به رنگ کرم ساخته شده است. یک جیب عمیق در داخل آن قرار دارد تا کتاب ها ، قلم ها ، دفترهای یادداشت ، یا سایر قطعات الهام بخش را در خود جای دهد.

اگر به دنبال چیزی برای کاهش حواس پرتی ناشی از نوشتن بر روی لپ تاپ هستید ، در حالی که ادای احترام زیبایی شناسی به روزهای گذشته را افزایش می دهید ، Ernest Hemingway Freewrite Signature Edition اکنون با قیمت 899 دلار در دسترس است.


منبع Tech Crunch