اگر HBO Max هنگام راه اندازی یک اشتباه را انجام داد – در خارج از دسترس نبودن در دستگاه های آمازون و رووک ، یا اینکه با دو سرویس پخش جریان HBO دیگر که وجود دارد اشتباه گرفته می شود – بدون یک نمایش اصلی یا فیلم اصلی راه اندازی می شد تا مردم را به هیجان آورد. HBO Max احتمالاً تا به امروز بهترین کتابخانه از هر سرویس پخش را دارد ، اما Love Life با بازی آنا کندریک فقط به عنوان رویدادی به روشی که The Mandalorian انجام داد ، احساس نمی کند.
Peacock NBC (امیدوارم) آخرین راه اندازی سرویس پخش جریان سال در ایالات متحده ، به دنبال Quibi است (محاکمه رایگان سه ماهه که بدون تماشای ما بیش از 10 دقیقه از ما گذشته است) و HBO Max.
در حالی که طاووس نمایش اصلی و با همان جذابیت متقابل به عنوان The Mandalorian ندارد ، اما از زمان عرضه آن در تاریخ 15 ژوئیه چیزی جدید و بسیار جالب در دسترس است: Brave New World ، اقتباسی از رمان علمی تخیلی Aldous Huxley در سال 1932. آلدن Ehrenreich سولو. از سال 2015 ، زمانی که ابتدا به عنوان نمایش جدیدی برای کانال سیفی برنامه ریزی شده بود ، به نوعی به شکل دیگری ساخته شده است.
Brave New World در نیو لندن ، بخشی از دنیای آرمانشهر مستقر شده است و با قربانی کردن همه چیز از حریم خصوصی گرفته تا روابط و تک همسر ، پول به آرامش رسیده است.
در اینجا یک تریلر وجود دارد:

بهترین نمایش های Netflix

بهترین نمایش های سال 2020 تاکنون
جدید در Netflix در ژوئیه سال 2020

ایده سازگاری یک رمان علمی تخیلی قدیمی با شمع پول و پسری زیبا از جنگ ستارگان به عنوان سرب چیزی نیست که ما را هیجان زده کند. این است که این اقتباس از نویسندگان طنز تأثیرگذار گرانت موریسون (The Invisibles، Man Animal، Doom Patrol، Arkham As پناهندگی در میان بسیاری دیگر) ناشی می شود ، یک داستان نویس مبتکر و تخیل با سابقه شگفت انگیز.
و او در واقع کاملاً عاشق مواد منبع نیست ، که طراوت است.
سال گذشته در مصاحبه ای با Slashfilm ، موریسون نسبت به روند اقتباس این کتاب برای تلویزیون کاملاً صادق بود. “داستان ، صادقانه بگویم ، بسیار ضعیف است و شخصیت های زن عالی نیستند. به عنوان یک کار داستان نویسی ، به عنوان اثری از طنز ، فکر می کنم بی نظیر باشد. برای ما ، سرگرم کننده این بود که فقط ببینیم چه می توانیم درباره افزودن داستان بیشتر به آن ، شخصیت بیشتر به آن بپردازید تا به روشی جدید به آن نگاه کنید. ”
موریسون گفت که وی در روند خلاقیت بسیار “نقش داشته است” ، بنابراین امیدوارم نتیجه نهایی خرابکارانه باشد و به زمان ما مربوط باشد. او پیش از این در نمایش Syfy Happy! کار کرده بود که پس از دو فصل کنسل شد.
اگر در تابستان امسال به چیز جدیدی نیاز دارید تا به لیست تماشا خود اضافه کنید ، و متوجه شدید که برنامه های تلویزیون به دلیل تاخیرهای ناشی از بحران سلامتی ، کمترین سرعت را کاهش می دهند ، به نظر می رسد Brave New World ارزش آن را دارد که بررسی کنید.
دنیای شجاع جدید از 15 ژوئیه در طاووس در ایالات متحده و بعد از آن در سال 2020 در Sky One در انگلستان آغاز می شود.


منبع Tech Radar