مایکروسافت در حال افزودن ویژگی جدید Walkie Talkie به رقیب Slack خود یعنی Microsoft Teams است. در پیش نمایش در ماه های آینده ، این ویژگی تلفن های هوشمند یا رایانه های لوحی را به یک دستگاه پخش تالاب تبدیل می کند که روی داده های Wi-Fi یا تلفن همراه کار می کند. مایکروسافت این ویژگی را در مرکز نوار ناوبری خود در مایکروسافت تیم جاسازی می کند ، و این ویژگی را درخواست بسیار مورد درخواست بسیاری از شرکت ها می کند.

این در درجه اول برای “کارگران خط اول” طراحی شده است ، کارمندانی که با مشتریان روبرو می شوند و کارهای روزانه را در داخل شرکت ها انجام می دهند. مایکروسافت این موقعیت را به عنوان روشی مطمئن تر برای استفاده از واکی-سنتی صحبت می کند. “اما برخلاف دستگاه های آنالوگ با شبکه های ناایمن ، مشتریان دیگر نیازی به نگرانی در مورد متوقف کردن یا استراق سمع از خارج از خانه ندارند” ، می گوید: اما ویلیامز ، معاون رئیس شرکت مایکروسافت.

جای تعجب است که بسیاری از برنامه های ارتباطی دیگر مانند Slack ، WhatsApp یا Messenger از ویژگی های دستگاه پخش تالار گفتگو برخوردار نیستند. اپل چند سال پیش با استفاده از فشار به گفتگو در تماس صوتی FaceTime ، برنامه مشابهی را در Apple Watch خود معرفی کرد. مایکروسافت همچنین با استفاده از فشار به گفتگو ، تیم را به یک تالار گفتگو تبدیل کرده و نوید یک ارتباط واضح و فوری را داده است.

Walkie Talkie در کنار تعدادی از ویژگی های جدید مدیریت دسترسی برای مشاغلی که از تیم های Microsoft استفاده می کنند ، وارد می شود. این موارد شامل ورود به سیستم پیام کوتاه ، خروج از دستگاه مشترک و موارد دیگر است.