ثبت پرونده ثبت اختراع اخیر تویوتا شباهت نزدیکی بین مدل تویوتا و مفهومی را که تصور می شود Subaru Evoltis است ، نشان می دهد.

تصاویر یک خودروی سواری کاملاً برقی تویوتا ، شباهتهای چشمگیر بین آن و مفهوم سوبارو را نشان می دهد که در اوایل سال جاری نشان داده شده است.
اعتقاد بر این است که این مفهوم بدون نام Subaru Evoltis خواهد بود و پلتفرم اسکیت بورد برقی خود – و همچنین بسیاری از بدنه SUV – خود را با تویوتا اسرارآمیز که برای اولین بار در پرونده های ثبت اختراع فاش شد ماه گذشته به اشتراک خواهد گذاشت.
در حالی که قبلاً مشخص بود که تویوتا و سوبارو در حال همکاری با معماری الکتریکی e-TNGA هستند که مدلهای آینده را پشتیبانی می کنند ، اما هنوز مشخص نیست این دو خودروساز که روی یک مدل SUV جدید همکاری می کردند – دقیقاً مانند Toyota Toyota 86 و Subaru BRZ. .

سکوی اسکیت بورد e-TNGA به تویوتا و سوبارو اجازه می دهد تا با ایجاد یک شاسی کامل با باتری ، موتور الکتریکی و سیستم تعلیق هزینه های توسعه را کاهش دهند. سپس می توان سبک های مختلف بدن را برای ایجاد مدل های جدید در اسکیت سوار کرد.
جزئیات پلت فرم e-TNGA اعلام نشده است ، اما پیش بینی می شود تعدادی گزینه باتری از 50 کیلووات ساعت تا 110 کیلووات ساعت باشد که دومی در خودروی مفهومی لکسوس LF-30 تعبیه شده است.
سوبارو گفت در ژانویه سال 2020 این شرکت تا اواسط دهه آینده به سمت یک مدل کاملاً برقی حرکت خواهد کرد.


منبع : Car Advice