در میدان یکشنبه اعلام کرد که در زمان اعلام قرارداد ، Afterpay را با قراردادی به ارزش 29 میلیارد دلار به فروش می رساند. الکس دیروز جزئیات بیشتری در مورد اینکه چرا این معامله برای Square و Afterpay در اینجا منطقی است را دنبال کرد ، اما ما می خواستیم از برخی از VC های قابل توجه بپرسیم که این معنا برای بازار استارتاپ چیست.

از نظر زمینه ، معامله Square به دنبال مقدار زیادی پول و سود است که به بازار BNPL سرازیر می شود. امسال ، VC ها در شرکت هایی مانند Alma (59.4 میلیون دلار ، ژانویه 2021) ، Scalapay (48 میلیون دلار ، ژانویه 2021) ، Wisetack (19 میلیون دلار ، فوریه 2021) ، Zilch (80 میلیون دلار ، آوریل 2021) و Dividio (30 میلیون دلار) سرمایه گذاری کرده اند. ، ژوئن 2021).

بیشتر سرمایه گذارانی که با آنها تماس گرفتیم عموما در ادغام Square و Afterpay صعودی بودند ، اما آنها در مورد فرصت هایی برای ظهور سایر مشاغل BNPL مصرف کننده هیجان زده نبودند.

سپس کلارنا وجود دارد ، که 639 میلیون دلار با ارزش پس از پول 45.6 میلیارد دلار در ماه ژوئن جمع آوری کرد ، پس از جمع آوری 1 میلیارد دلار در ماه مارس با ارزش گذاری 31 میلیارد دلار پس از پول.

همچنین علاقه برخی از شرکت های بزرگ دولتی وجود دارد. پس از یک شروع آهسته ، PayPal به شدت خدمات BNPL را با بازرگانانی که آن را به عنوان گزینه پرداخت ارائه می دهند ، تحت فشار قرار می دهد. و گزارش هایی وجود دارد که نشان می دهد اپل پیشنهاد BNPL خود را از طریق Apple Pay ایجاد می کند.

ما با موسس و پزشک عمومی Commerce Ventures تماس گرفتیم دن روزن، شریک بنیانگذار Better Tomorrow Ventures جیک گیبسون، شریک Fika Ventures TX Zhuo، و متیو هریس از Bain Capital Ventures تا ببینند نظرشان در مورد این معامله چیست ، و همچنین این که چه چیزی می تواند برای این فرصت برای دیگر شرکت ها و استارتاپ های BNPL مفید باشد.

غذاهای اصلی مصرفی؟ “اکنون بخرید ، بعداً پرداخت کنید” ممکن است در تبدیل خرده فروشی م effectiveثر باشد ، اما مسائل مقیاس و حاشیه های بلند مدت برای استارتاپ های BNPL باریک به نظر می رسد.

حالا ، بیایید از جامعه سرمایه گذاری بشنویم.

نمای سرمایه گذاری

چرا بازار BNPL اینقدر داغ است؟
منبع Tech Crunch