تریوا در سال 2016 بعنوان یک آزمایش آزمایش خون در منزل ظاهر شد که به افراد اجازه می دهد مثلاً میزان کلسترول را بررسی کنند. با این وجود ، در عصر بیماری همه گیر ، آزمایش خون در منزل بسیار جدی است ، همراه با روند کلی به سمت افرادی که به طرز موثری کنترل سلامت خود را به دست می گیرند.

این شرکت 4 میلیون پوند اعتبار برای سری A خود از VC Target Global مستقر در برلین تأمین کرده است . این سرمایه گذاری کل بودجه Thriva را 11 میلیون پوند می گیرد. این سرمایه گذاری از صندوق اولیه اولیه مرحله دوم Target Global II انجام می شود و 6 میلیون پوند سری A را در سال 2019 جمع می کند. سرمایه گذاران موجود شامل Guinness Asset Management و Pembroke VCT هستند.

Thriva از سال 2016 بیش از 115000 آزمایش خون را در خانه انجام داده است. جالب توجه است كه این مشتریان در واقع از اطلاعات برای بهبود سلامتی خود استفاده می كنند ، به طوری كه 76٪ از كاربران Thriva در حداقل یكی از نشانگرهای زیستی خود در بین آزمایشات بهبود یافته اند.

این استارتاپ همچنین برنامه های بهداشتی شخصی و مکمل هایی با کیفیت بالا را راه اندازی کرده است که همکاری های آن با بیمارستان ها و سایر ارائه دهندگان خدمات بهداشتی را افزایش می دهد.

ادعا شده است که توسط هامیش گریسون ، الیوت بروکس و تام لویسی تأسیس شده است ، ادعا می کند که سالانه 100 درصد رشد می کند و تیم خود را به 50 عضو در دفتر مرکزی این شرکت در لندن گسترش داده است.

گریسون در بیانیه ای گفت: “از آنجا که جهان با چالش های بی سابقه ای که در اثر بحران کرونور ویروس ایجاد می شود ، همه ما مجبور شده ایم با نگاه جدیدی به سلامت و مرگ و میر خود بپردازیم.”

وی در گفتگو با TechCrunch افزود: “در حالی که شرکت های تست داخلی دیگری نیز وجود دارند ، ما آنها را مستقیماً رقابتی نمی بینیم. Thriva یک شرکت آزمایش نیست. آزمایش خون در خانه ما یک داده مهم است اما آنها فقط آغاز روابط طولانی مدت هستند که ما با مشتریان خود ایجاد می کنیم. برای رساندن وظیفه خود برای قرار دادن سلامتی بهتر در دستان شما ، ما نه تنها به مردم کمک می کنیم تا آنچه را که واقعاً در بدن آنها اتفاق می افتد را پیگیری کنند ، بلکه در واقع به آنها کمک می کنیم تا تغییرات مثبتی انجام دهند تا بتوانند اثرات آن را با گذشت زمان مشاهده کنند. “

دکتر ریکاردو شفر ، شریک Target Global گفت: “وقتی برای اولین بار با تیم پشت تریوا ملاقات کردیم ، ما بلافاصله مأموریت آنها گرفتار شدیم تا مردم بتوانند سلامتی را به دست خودشان بگیرند.”


منبع Tech Crunch