تاماتا ، ناشر پیشرو بازی های موبایل در بازار عرب زبان ، 3.5 میلیون دلار بودجه اضافی جمع آوری کرده است – اساساً تمدید سری اولیه A استارتاپ سری A.

این دوره توسط سرمایه گذار Wamda Capital سرمایه گذار و با شرکت شرکت Modern Electronics (شرکت تابعه گروه AlFaisaliah) و North Base Media هدایت شد.

تماتات می گوید هدف از این دور دو برابر است: تلاش برای “دو برابر کردن” در تلاش های خود در منطقه MENA ، و گسترش به سایر بازارهای تحت حمایت جهان نیست. این به معنای سرمایه گذاری بیشتر در زمینه بازاریابی برای عناوین موجود ، از جمله از طریق رویدادهای آفلاین است ، که به من گفته شد بخش مهمی از منظر بازاریابی منطقه است. علاوه بر این ، این شرکت یک دفتر در ریاض افتتاح می کند و چندین عنوان جدید را در سال 2020 راه اندازی می کند.

تماتات می گوید با برنامه ریزی برای انتشار عناوین در سایر بازارهای در حال ظهور و تحت حمایت ، بین المللی از مرزهای منطقه ای فعلی خود گسترش می یابد. این چیزی است که مدیرعامل حسام هامو معتقد است همیشه شرط بندی برای مبتدیان مبتنی بر خاورمیانه نیست که اغلب احساس می کنند پتانسیل بازار آنها محدود به منطقه MENA است.

وی می گوید: “من عاشق دیدن استارتاپ های فراتر از آن مرزها هستم و افتخار می کنم که تیم توماتات اکنون فراتر از بازار عرب زبان است.” “من معتقدم که این دور از آخرین بودجه به ما این امکان را می دهد تا چشم انداز خود برای تبدیل شدن به ناشر برتر بازی های موبایل را برای هر بازار قابل توجه در حال ظهور در جهان ارائه دهیم”.

همو که در اردن مستقر شده است ، کشوری که هم عراق و هم سوریه با همسایگان خود دارد ، می گوید اقتصاد این کشور نقطه مهمی در منطقه بوده است ، بخشی از طریق توانایی شرکت های فناوری برای عبور از “مرزهای مجازی”.

تاماتا [has] این توسعه اقتصادی دیجیتال را برای کشور رهبری کرده است و نشان داده است که علیرغم شرایط سخت منطقه ای ، تجارت و راه اندازی های پیشرفته با تکنولوژی بالا می توانند رشد کنند. “

او می گوید که اردن نیز تقریباً بیش از هر کشور دیگر پذیرای پناهندگان بوده است و بیش از یک میلیون پناهنده سوری را پذیرفته است (“بسیار مناسب برای جمعیت فقط ده میلیون”). با این حال ، با وجود ادعای جردن که بیشترین تمرکز کارآفرینان را در بازار عرب دارد ، سرمایه گذاری سرمایه گذاری خارجی به سمت امارات متحده عربی و عربستان سعودی جریان دارد.

همو می افزاید: “تماتات برای ایجاد مشاغل با مهارت و مهارت بالا در کشور تمرکز دارد و همچنین برنامه ای را برای اشتغال بیشتر جوانان اردنی و پناهنده با ارائه کارگاه ها و آموزش به بیش از 150 فارغ التحصیل دانشگاه در سال 2020 دارد.” “برای من مهم است که ما به افرادی که بیشترین نیاز را دارند ، پس می دهیم. این افراد زحمتکش هستند که در حالی که مورد غفلت بسیاری از اقتصادهای غربی قرار گرفته اند از تمام آزادی هایشان محروم شده اند ، بنابراین من افتخار می کنم که بسیاری از آنها را در مشاغل با مهارت ، پایدار و هیجان انگیز به کار می گیریم. “


منبع Tech Crunch