یادداشتی که در وب سایت ژاپنی Subaru ارسال شده است ، می گوید که هرگونه سفارش جدید برای این خودرو فقط باقیمانده سهام فروشنده می تواند راضی شود.

به نظر می رسد تولید Subaru BRZ فعلی به پایان می رسد.
یادداشتی که در وب سایت ژاپنی مارک ارسال شده است ، می گوید که هرگونه سفارش جدید برای این خودرو فقط می تواند باقیمانده از سهام نمایندگی فروشنده راضی شود و به شدت دلالت بر این دارد که تولید مدل فعلی به پایان رسیده است.
سخنگوی واحد تجاری استرالیا به CarAdvice گفت که آنها در حال حاضر “در انتظار توضیح درباره Subaru در ژاپن در مورد تولید هستند.” این اطلاعات با در دسترس بودن اطلاعات بیشتر به روز می شوند.
هر دو BRZ و تقریباً یکسان Toyota 86 هر دو از کارخانه Gunma در Subaru در ژاپن بیرون می آیند و احتمالاً 86 کنونی نیز به همین ترتیب قطع خواهد شد.

موتور بوکسور 2.0 لیتری فعلی احتمالاً جایگزین موتور Subbu با موتور 194kW توربوشارژ 2.4 لیتری FA24 است که در حال حاضر در Legacy ارائه می شود ، اما Subaru استرالیا نتوانست این موضوع را تأیید کند.
“با توجه به نسل بعدی BRZ: این کارخانه هنوز هیچ جزئیاتی را به اشتراک نگذاشته است ، اما با توجه به موفقیت و جذابیت آن در بازار استرالیا ، ما از چشم انداز آینده این کشور هیجان زده هستیم ،”


منبع : Car Advice