در یک کنفرانس مطبوعاتی در هتل والدورف آستوریا نیویورک در ژوئن 1948 ، کلمبیا رکوردز دیسک های وینیل طولانی مدت خود را معرفی کرد – و قالبی که از مرگ امتناع می ورزد متولد شد. یک دیسک وینیل 12 اینچی که فقط با 33.3 دور در دقیقه چرخش می کند ، استاندارد شلاک 10 اینچ و 78 دور در دقیقه را به چالش می کشد – و تا سال 1956 ، همه شرکت های بزرگ ضبط در ایالات متحده چراغ را دیده بودند. 78 دور در دقیقه دیگر نبود و LP به قالب مورد علاقه موسیقی در جهان تبدیل شد.
بدیهی است که از آن زمان تاکنون همه قایقرانی ساده نبوده است. وینیل آخرین مناسک را به مناسبتهای مختلف خوانده شده است ، اخیراً در جریان انقلاب های دیجیتال که ابتدا توسط دیسک فشرده و اخیراً با قیام جریان موسیقی که توسط Spotify رهبری می شد ، پیشگام بود.
اما به نوعی وینیل زنده مانده است و حداقل تا همین اواخر نیز رشد کرده است – به هر حال نسبتاً صحبت می کنم. و همراه با بقای قالب ، فروش پخش کننده های ضبط نیز نسبتاً ثابت بوده است … تا حدی که میزگردها در نیمه دوم دهه گذشته به راحتی از پخش کننده های CD پیشی گرفتند. هر تعداد تولید کننده با طیف وسیعی از بازیکنان رکورد عملکرد بسیار خوبی داشته اند.
اما با گذشت بیش از 70 سال از آن کنفرانس مطبوعاتی والدورف آستوریا ، صنعت موسیقی به عنوان یک کل با چالش های بی سابقه ای روبرو شده است – و طبق استانداردهای خرده فروشان ، فروشگاه ضبط صحیح در خط مقدم است.

Record Store Day 2020: هر آنچه باید بدانید
بهترین میزهای گردان سال 2020

زندگی بعد از روز ضبط فروشگاه

طبق انجمن خرده فروشان سرگرمی (و باید بدانید) 8450 خرده فروش در سال 2019 در انگلیس موسیقی می فروشند. چه کسی می خواهد حدس بزند که تا پایان سال 2020 تعداد زیادی از آنها باقی مانده است؟
البته ، سال 2020 برای هر جنبه از اقتصاد سال وحشتناکی بوده است – اما بدون شک صنعت موسیقی به طور کلی ، و به ویژه فروشگاه های ضبط ، با نامشخص ترین آینده ها روبرو هستند. مجری ها نمی توانند اجرا کنند ، فروشگاه های ضبط نمی توانند باز شوند – یا اگر می توانند ، می توانند همزمان فقط چند نفر را پذیرش کنند. شخصاً ، من همیشه یک درجه رضایت غیرمعمول را در حین دور زدن یک یا دو ساعت دور زدن در رک ها پیدا کرده ام ، و از کارمندان پرسیده ام که این موسیقی جذاب که آنها بازی می کنند چیست ، با چشم داشتن به انتخاب موسیقی افراد دیگر… اما هیچ یک از اینها از ابتدای سال امکان پذیر شده است. و این یک حس قوی وجود دارد که اگر یک فروشگاه ضبط در چنین شرایط سختی سقوط کند که مجبور به تعطیلی شود – همانطور که مطمئناً باید بسیاری از آنها – برای کار مجدد مجدد آن تقریباً غیرممکن است.

بهترین معاملات امروز با گرامافون

835 بررسی مشتری آمازون
☆☆☆☆☆

Audio-Technica AT-LP60XBT-BK …
آمازون

119 دلار

مشاهده معامله

Audio-Technica at-LP60XBT-RD …

آمازون
نخست

139 دلار

مشاهده معامله

Audio-Technica AT-LP60XBT-BK …

آمازون
نخست

149 دلار

مشاهده معامله

Audio-Technica AT-LP60XBT …
صدای آب شیرین

149 دلار

مشاهده معامله

نمایش معاملات بیشتر

ما هر روز بیش از 130 میلیون محصول را برای بهترین قیمت بررسی می کنیم

حتی Record Store Day – که از زمان تاسیس خود در سال 2008 به بزرگترین روز تجارت سال برای خرده فروشان موسیقی مستقل ، نوعی معادل وینیل کریسمس تبدیل شده است – قادر نخواهد بود از خرده فروشان مستقل به صورت یک دست پشتیبانی کند. حرکت همه گیرانه از یک ضربه شدید بزرگ به سه “قطره” منفرد (سومین و آخرین آن 24 اکتبر) به حفظ نمایه 200 فروشگاه ضبط صحیح درگیر کمک کرده است … اما پس چه؟
صنعت ضبط در این قرن از تهدیدهای بیشمار مدل تجاری خود جان سالم به در برده است – ظهور غیرقابل تحمل رئیس جریان دیجیتال در میان آنها – اما بحران پزشکی با نسبت جهانی در لیگ متفاوتی قرار دارد. در دهه گذشته وینیل از نوزایی در فروش برخوردار بوده است ، اما این از پایه بسیار ناچیز شروع می شود – و در سال 2019 ، فروش موسیقی در انگلیس از خرده فروشان آجر و ملات کمتر از 13 درصد از کل فروش بود. از قالب های فیزیکی با ماهها مجازات محدودیت بر توانایی خرده فروشان در تجارت ، به نظر می رسد که رقم مربوط به سال 2020 بطور قابل توجهی کمتر باشد.

(اعتبار تصویر: اولیانا آندریوا / Shutterstock.com) بنابراین آیا حتی می توان پرونده ای برای فروشگاه رکورد در شرایط فعلی ایجاد کرد؟ پس از همه ، خرید آنلاین ساده ، راحت و اغلب مقرون به صرفه تر از انجام معامله مشابه به صورت شخصی است. آیا ساده تر – حتی مهربانتر – اجازه نمی دهد فروشگاه های ضبط مانند فروشگاه های خیابان های Woolworths در انگلیس یا Borders در ایالات متحده حرکت کنند؟ آیا اگر افراد گمشده جعبه اختصاص داده شوند ، کسی از دست آنها می رود؟
تفاوت بین فروشگاه ضبط و شعبه وولورث کاملاً مشهود است. وولورث ، مانند اکثر قریب به اتفاق خرده فروشان فیزیکی ، کاملاً کاربردی بود – اما فروشگاه رکورد یک مقصد ، محلی برای معالجه یا سرگرمی یک سرگرمی است. حداقل در انگلستان ، یک فروشگاه ضبط به یک میخانه نزدیک تر از یک فروشگاه خرده فروشی معمولی است – به هر حال ، در چند فروشگاه دیگر می توان با نام کارکنان با نام های اولیه ارتباط برقرار کرد؟ یا به عنوان یک عادت شهرت راحت بدست آورید؟ به غیر از میخانه ، آیا مقاصد دیگر مبتنی بر معاملات وجود دارد که کارکنان ایده خوبی از آنچه “معمول” شما است داشته باشند؟ البته وجود ندارد
فروشگاه های فیزیکی حتی قبل از اینکه پارو Covid-19 خود را به طرز وحشتناکی مسری گیر کند ، رنج می بردند. فریب خرید آنلاین ، راحتی آن و بله ، مقرون به صرفه بودن آن منجر به بسته بندی و بسته بندی خرده فروشان آجر و ملات شده بود. در – یا حداقل ، انتقال عملیات آنها به صورت آنلاین. به طور کلی فروشگاه های ضبط تاکنون توانسته اند در آنجا معلق شوند – اغلب به این دلیل که صاحبان آنها خود را بیش از مغازه داران یا ارائه دهندگان خدمات سرراست می دانند. آنها بیش از اینکه یک شغل باشند ، درگیر یک حرفه هستند. اما مدل آنلاین برای فروشگاه های ضبط کاملا ساده نیست – نقطه فروش منحصر به فرد آنها جنبه عمومی و اجتماعی عملکرد آنها است. آنها به عنوان نهادهای آنلاین ، صرفاً نسخه های گران تری از خرده فروشان چند ملیتی آنلاین هستند.
بنابراین اگر به بقای فروشگاه ضبط محلی خود علاقه مند هستید ، در واقع فقط یک راه برای کمک به ادامه حیات آن دارید – و آن استفاده از آن است. به هر حال ، اغلب به ما گفته می شود که ما به عنوان مصرف کننده ، از تمام توان استفاده می کنیم. بنابراین ما باید کمی جلوتر از شانس تولید محصولات ارگانیک یا محصولات تجارت منصفانه یا محصولات سالم زیست محیطی برویم و به همان روشی دست بزنیم. از این طریق می توان رضایت خود را برای مدل تجاری که منجر به سود ناشایست روحانی جهانی می شود ، پس گرفت ، این شرکت ها هیچ مشکلی برای اقتصاد محلی یا ملی ما ندارند. و ما می توانیم به پیشبرد مشاغل محلی که همزمان نیاز مبرم به حمایت ما دارند کمک کنیم.

آلبوم های ضروری که هر عاشق موسیقی باید بشنود
تاریخچه صفحه نمایش: چگونگی زنده ماندن وینیل از CD ، iPod و Spotify
آیا از این سوابق نادر در خانه دارید؟ آنها می توانند شما را کثیف ثروتمند کنند
وینیل چگونه کار می کند و آیا واقعا صدای آن بهتر از جریان است؟


منبع Tech Radar