امروز خبرهای بزرگی برای Animal Crossing وجود دارد: بازیکنان New Horizons هنوز هم به دلپذیرترین راه اعتیاد به ماندن در نوع حس عادت در خانه در طول همه گیری اختصاص داده اند. در بزرگترین بروزرسانی در مورد hit Nintendo Switch ، بازیکنان به زودی قادر به کشف آب در اطراف جزیره خود خواهند بود. اوه – و گالیور اکنون دزدان دریایی است.

بروزرسانی رایگان در تاریخ 3 ژوئیه وارد بازار خواهد شد ، که نشانگر اولین موج دو موج از محتوای جدید است که در فصل تابستان منتشر می شود (برای بازیکنان نیمکره شمالی ، به هر حال!). این بروزرسانی بازیکنان را دعوت می کند که برای جمع آوری شقایق ها ، ستاره های دریایی ، مارماهیان و سایر موجودات دریایی ، به داخل اقیانوس شنا کنند و در آن شنا کنند ، که می توان آنها را به مجموعه موزه های خود اهدا کرد. نیمه دوم مرموز بروزرسانی در اوایل ماه آگوست منتشر می شود.

این بازی همچنین یک شخصیت جدید دیگر ، Pascal ، یک دریای دریایی را اضافه می کند که می توانید برای دستور العمل های جدید مورد علاقه خود قرار بگیرید. هرکسی که در عناوین Animal Crossing گذشته بازی کرده است ، پاسکال را به عنوان یک فرد خنک کننده تشخیص می دهد که مرواریدهای خرد را به همان اندازه خنثی می کند در حالی که به طور تصادفی آب را می ریزد.

برای بازی ای که حول چرخه های آشنا می چرخد ​​- جمع آوری میوه ، کشیدن علفهای هرز ، تکان دادن درختان برای یافتن مبلمان اتاق نشیمن زیبا – اضافه کردن شنا و غواصی در واقع یک تغییر بسیار بزرگ است. و این احتمالاً دلیل خوبی برای هرکسی است که در روزهای ابتدایی بیماری همه گیر در New Horizons به سختی پیش رفت و کارهای دیگری را انجام داد تا دوباره بازی را انجام دهند. جالب است بدانید که Nintendo چه چیز دیگری در فروشگاه جدید New Horizons ذخیره کرده است ، زیرا این اولین عنوان Animal Crossing در یک دوره بازی است که انتظار دارد مقدار زیادی از محتوای قابل بارگیری بعد از انتشار که قبلاً در نقشه راه ترسیم شده است ، وجود داشته باشد.

همچنین زمان مناسبی برای قدم زدن در بین روستائیان خود به طور اتفاقی است. در حالی که مانند هر زمان دیگری نمی گذرید ، اگر مثل من ، همسرتان به طور تصادفی یکی از کنترل کننده های سوئیچ شما را شکست و شما در سه هفته بازی نکردید. لول ، اگر شما این مطلب را می خوانید ، من می خواهم بدانید که آنها دوباره سفارش داده شده اند و این هیچ تغییری بین ما ایجاد نمی کند. واقعاً

ما به بازی های ویدیویی بیشتری نیاز داریم که ابتدا بستر های نرم افزاری اجتماعی هستند ، بازی های دوم




منبع Tech Crunch