جاستین برمن دارد یکی از مهمترین مشاغل موجود در Dropbox است.

به عنوان رئیس امنیت ، او بر استراتژی امنیت سایه شرکت ، دفاع و دفاع آن نظارت می کند و روزانه کار می کند تا داده های بیش از 600 میلیون کاربر خود را خصوصی و ایمن نگه دارد.

پس فشار نیست

برمن سال گذشته و در دوره ای برای انتقال این شرکت به غول ذخیره سازی پرونده ها و فضای کاری پیوست. در سالهای اولیه ، Dropbox با نقض داده ای روبرو شد كه در آن زمان بیش از 60 میلیون كلمه عبور كاربر دزدیده شده بود كه در آن زمان غول های فنی در فرهنگ “سریع و سریع پیش برده شدند” وارد شدند. اما اوضاع تغییر کرده است ، به ویژه در Dropbox ، که به وعده خود برای بهبود امنیت این شرکت عمل کرده و همچنین فراتر از آنچه که هر شرکت Silicon Valley قبلاً انجام داده بود برای محافظت بهتر از محققان امنیتی بود.

در این مجموعه ، ما به نقش CSO – مدیر ارشد امنیت – در برخی از بزرگترین شرکتهای فنی برای درک بهتر نقش ، خواهیم پرداخت ، منظور از ایمن سازی یک سازمان بدون مانع از رشد چیست و چه راهکارهای مشاوره ای می توانند داشته باشند. از برخی از باتجربه ترین متخصصان امنیت در این صنعت یاد بگیرید.

ما با “برمن” شروع می کنیم ، که در مصاحبه اخیر بحث کرده است که وی را به چه شرکتهایی جلب کرده است ، منظور از رئیس امنیت چیست و سایر شرکت ها می توانند از Dropbox بیاموزند سیاست های امنیتی پیشگامانه

این مصاحبه برای طول و وضوح ویرایش شده است.

TechCrunch: شما از ماه ژوئن در Dropbox بوده اید. قبل از این در Zenefits ، Flatiron Health و Bridgewater قرار داشتید. چه چیزی شما را به Dropbox آورد؟

جاستین برمن: اول و مهمترین چیز ، فکر می کنم مردم اینجا شگفت آور هستند. و فکر می کنم مشکلی که من برای حل کردن در اینجا ندارم ، مشکلاتی است که بسیاری از رهبران امنیتی خود را برای حل آن پیدا می کنند. از آنجا که این شرکت نسبت به امنیت ، حفظ حریم خصوصی و اعتماد و ریسک تعهد تاریخی داشته است ، من وارد کشور نمی شوم و مجبور نیستم فرهنگ امنیت را از پایین به بالا ببندم. این فرهنگ از قبل وجود دارد و سوالی که از خودمان می پرسیم این است که چگونه ما از آن فرهنگ برای انجام سطح صحیح کارها استفاده می کنیم ، درحالیکه فقط در حد ممکن انجام می دهیم تا جایی که ممکن است کار را کند کنید؟


منبع Tech Crunch