هنگامی که شما نیاز به یک ماکت کامل 1: 1 دیسک دارید ، به یک کپی دی وی دی رایگان اختصاصی نیاز دارید. اگر دو درایو نوری دارید ، بیشتر ابزارهای ذکر شده در زیر به شما امکان می دهند مستقیم از یک دی وی دی دیگر کپی کنید. اگر نیاز به کپی کردن دیسک های زیادی دارید ، می توانید یک درایو DVD-RW خارجی را با قیمت حدود 35 دلار / 25 / / 45 دلار برای خود انتخاب کنید.
اگر فقط یک درایو دارید ، نگران نباشید – می توانید یک کپی مجازی از کل دیسک (تصویر) را روی دیسک سخت خود ذخیره کنید ، سپس بعداً آن را روی یک دی وی دی خالی بسوزانید.
کپی کردن DVD استاندارد 9 گیگ معمولاً 15 دقیقه طول خواهد کشید ، البته این به سرعت درایو شما نیز بستگی دارد. اکثر نرم افزارهای زیر به شما امکان می دهند کامپیوترتان را به محض تمام شدن به طور خودکار خاموش کنید ، بنابراین می توانید در حالی که از میز کار خود دور هستید ، آن را اجرا کنید.
اکثر ناشران دی وی دی تجاری تولید نسخه را ممنوع می دانند ، بنابراین فقط درصورتیکه مجوز از دارنده حق چاپ داشته باشید یا از محتوای خودتان باشد ، از این ابزارها استفاده کنید.

بهترین کپی دی وی دی در حال حاضر این است: WinX DVD Copy ProIf اگر می خواهید DVD های زیادی را کپی کنید ، یا زمان کمی دارید ، یا با دیسک هایی که خراشیده شده اند و یا جنجال می گیرید ، تلاش می کنید ، WinX DVD Copy Pro بهترین نرم افزار در اطراف است. ویژگی های پیشرفته تر آن رایگان نیست ، اما اگر شما نیاز به کپی دی وی دی هایی دارید که قفل شده در منطقه هستند یا آسیب دیده اند ، بسیار مناسب است.

(اعتبار تصویر: Ashampoo) 1. Ashampoo Burning Studio Free
یک دستگاه کپی دی وی دی به خوبی طراحی شده و باعث صرفه جویی در وقت و تلاش شما خواهد شد
سیستم عامل: ویندوز

بازدید از سایت
پشتیبانی از قالب های مختلف تصویر
سوزش دیسک را شبیه سازی می کند
برای نصب به آدرس ایمیل نیاز دارد
Ashampoo Burning Studio Free یک دستگاه کپی فوق العاده دی وی دی است ، مملو از ویژگی های متفکرانه طراحی شده برای ایجاد سریع و آسان کپی دیسک ها.
از شما خواسته می شود قبل از نصب نرم افزار آدرس ایمیل را ارسال کنید ، اما این یک ناراحتی جزئی است و Ashampoo آن را با اشخاص ثالث به اشتراک نمی گذارد.
این کپی دی وی دی رایگان شامل تمام گزینه هایی است که شما می خواهید از جمله امکان تهیه مستقیم نسخه یا ایجاد ISO برای سوزاندن برای دیسک بعدی داشته باشید. این موارد اضافی است که باعث می شود Burning Studio Free واقعاً درخشش کند. مورد علاقه ما گزینه شبیه سازی سوزش دیسک قبل از اقدام به انجام این عمل است ، شما را قادر می سازد خطاهای احتمالی را شناسایی کرده و در صورت اشتباه نتوانید از هدر رفتن دیسک جلوگیری کنید.
شایان ذکر است که اگرچه استودیو سوزاندن Ashampoo Burning Free می تواند تصاویر ISO و CUE / BIN ایجاد کند ، فرمت پیش فرض آن ASHDISC خود Ashampoo است. اگر قصد دارید تصویر را با افراد دیگری که ممکن است از نرم افزارهای مختلف استفاده می کنند ، یکی دیگر از گزینه های دیگر را انتخاب کنید.
بررسی کامل استودیوی سوزاندن Ashampoo ما را مطالعه کنید

(اعتبار تصویر: Wondershare) 2. Wondershare DVD Creator
کپی کردن آسان دیسک با راهنمای گام به گام
سیستم عامل: ویندوز ، macOS

بازدید از سایت
رابط کاربری پاک و دوستانه
گزینه هایی برای انواع مختلف داده ها
برای ویندوز و مک
برخی از ویژگی های پشت paywall
هیچ برنامه نرم افزاری اضافی در نصب کننده Wondershare DVD Creator موجود نیست (تغییر طراوت برای یک کپی رایگان) و رابط کاربری آن تا حد امکان ساده و واضح است.
شما را در هر مرحله از ایجاد دیسک های شما می گذراند. با انتخاب منبع (با کشیدن و رها کردن یا استفاده از کاوشگر پرونده) شروع به کار کنید ، سپس منوهای سفارشی ایجاد کنید (سه قالب با نرم افزار رایگان درج شده اند) ، سپس نتایج را پیش نمایش کنید و اگر راضی هستید دیسک را بسوزانید.
قالب های این منو به سلیقه همه نخواهد بود و امکان تغییر آنها به جز تغییر متن وجود ندارد ، اما دیدن گزینه های منو در نرم افزار رایگان غیر معمول است.
این شرم آور است که برخی از ابزارهای ذکر شده در زیر “ابزارهای DVD بیشتر” بدون به روزرسانی به نسخه برتر موجود نیستند و این بلافاصله آشکار نیست مگر اینکه روی آن کلیک کنید ، اما Wondershare DVD Creator در غیر این صورت یک کپی دی وی دی عالی عالی است که کار سختی است. تقصیر

(اعتبار تصویر: BurnAware) 3. BurnAware رایگان
بدون کپی کردن کپی کردن DVD – فقط کلیک کرده و بروید

بازدید از سایت
طرح بدون سر و صدا
پوشاندن دیسک
ایجاد آسان ISO
نرم افزار آنتی ویروس همراه
BurnAware Free از مدتها پیش یکی از برنامه های مورد علاقه ما برای سوزاندن دیسک بوده است ، و همچنین در هنگام نیاز به کپی دی وی دی یک ابزار عالی است. رابط کاربری ساده مانند آنها است. فقط گزینه مورد نظر خود را از صفحه نمایش چلپ چلوپ انتخاب کرده و آماده رفتن هستید.
برای کپی کردن DVD ، گزینه DVD-Video را از لیست Multimedia انتخاب کنید ، سپس درایوهای منبع و مقصد خود را انتخاب کنید. اگر فقط یک درایو دارید ، از فهرست تصاویر تصاویر “کپی در ISO” را انتخاب کنید ، سپس دیسک خود را وارد کرده و “سوزاندن ISO” را انتخاب کنید.
هنگام نصب BurnAware Free ، به شما می توانید آنتی ویروس Avast Free را بارگیری کنید. این مجموعه امنیتی رایگان با کیفیت خوب است ، اما اگر از راه اندازی آنتی ویروس موجود خود راضی هستید می توانید آن را رد کنید.
گزینه ای برای از بین بردن DRM وجود ندارد ، زیرا نمی خواهید دیسک های محافظت شده را کپی کنید.
بررسی کامل BurnAware رایگان ما را بخوانید

(اعتبار تصویر: IQmango) 4. IQmango DVD Ripper
چهار ابزار در یک ، اما فقط برای فیلم ها مناسب است – نه داده

بازدید از سایت
ساده برای استفاده
کپی کردن دیسک به دیسک
فقط برای دی وی دی های ویدیویی
صفحه بارگیری IQmango این نرم افزار را به عنوان DVD Copy درج کرده است ، اما وقتی نصب شد در واقع DVD Ripper نام دارد. اجازه ندهید که شما را خاموش کند؛ این هنوز هم یک ابزار عالی است که کار بسیار خوبی در کپی کردن دی وی دی های شما خواهد کرد.
این کپی دی وی دی رایگان شامل چهار جزء است: کلون کردن دیسک ، سوزاندن دی وی دی از یک پوشه ، کپی کردن دی وی دی در یک پوشه و ذخیره دی وی دی در پرونده های ویدیویی. گزینه کلونینگ به دو درایو نوری نیاز دارد. اگر فقط یکی دارید ، “DVD را در پوشه کپی کنید” را برای ایجاد یک ISO انتخاب کنید ، سپس آن را روی دیسک بسوزانید.
برای کپی کردن DVD ساده ، نرم افزار IQmango ایده آل است ، اما شایان ذکر است که این تنها برای دیسک های ویدیویی طراحی شده است. اگر می خواهید یک دی وی دی داده قابل راه اندازی کنید ، باید در جای دیگری جستجو کنید.

(اعتبار تصویر: نرم افزار Digiarty) 5. WinX DVD Copy Pro
چشمگیر به نظر می رسد ، اگرچه عنصر آزاد کاملاً محدود است

WinX DVD Copy Pro

49.95 دلار

بازدید از سایت

در آوانگات

می توانید منطقه قفل را حذف کنید
آسان برای استفاده
هیچ کپی از دیسک بر روی دیسک وجود ندارد
ناگ ها برای به روزرسانی
بسیاری از ویژگی های WinX DVD Copy Pro پس از یک دوره آزمایشی مختصر منقضی می شوند ، مگر اینکه شما به نسخه حق بیمه ارتقاء دهید ، اما پس از پایان دوره آزمایشی ، هنوز هم می توانید تصاویر ISO را از DVD ها تهیه کنید.
متأسفانه شما قادر به کپی مستقیم از یک DVD به دیگری نخواهید بود ، اما WinX DVD Copy یک مزیت کلیدی در برابر سایر دستگاههای کپی دی وی دی دارد: به ویژه که می تواند کدهای منطقه DVD و رمزگذاری را حذف کند. این مهم نخواهد بود مگر اینکه یکی از دیسک های خود را رمزگذاری کرده باشید ، اما در صورت وجود می تواند یک مادام العمر باشد.
این عنصر رایگان ابزاری برای سوزاندن ISO ها به دیسک قابل ضبط جدید نیست ، بنابراین به دی وی دی رایتر رایگان نیز نیاز دارید. مگر اینکه واقعاً نیاز به کپی کردن یک دیسک قفل شده در منطقه داشته باشید ، دیگر دستگاه های کپی دی وی دی رایگان در اینجا بهتر به شما خدمت می کنند.
راهنمای ما را برای بهترین مشعل دی وی دی رایگان بررسی کنید


منبع Tech Radar