یادداشت سردبیر: به دنبال یک دستگاه کپی یا فتوکپی برای تجارت خود هستید؟ اگر به دنبال اطلاعاتی هستید تا به شما در انتخاب یک مورد مناسب برای کمک به شما کمک کند ، از پرسشنامه زیر استفاده کنید تا اطلاعاتی را از انواع فروشندگان به صورت رایگان در اختیار شما قرار دهد:

به انتخاب ما از بهترین چاپگرهای تجاری کوچک 2020 خوش آمدید. مهم نیست که چه نوع چاپگری را دنبال می کنید ، چه تابع همه در یک یا تک باشد ، پس این راهنما می تواند کمک کند ، همانطور که ما انتخاب کرده ایم بهترین چاپگرهایی که نیازهای مشاغل کوچک و متوسط ​​را برآورده می کند.
هنگامی که به دنبال بهترین چاپگر کوچک مشاغل 2020 هستید ، باید چندین نکته مهم را در نظر بگیرید. اول از همه ، شما باید اطمینان حاصل کنید که پرینتر می تواند با خواسته های منحصر به فرد یک تجارت کوچک مقابله کند ، این بدان معناست که تعادل مناسب بین مقرون به صرفه بودن ، ویژگی ها و عملکرد را نشان می دهد.
شما به چیزی نیاز دارید که بتواند با خواسته های یک دفتر کوچک مقابله کند ، در عین حال با رشد کسب و کار شما نیز می تواند بازده آن را افزایش دهد. از این گذشته ، شما نمی خواهید برای مشاغل کوچک خود یک چاپگر بخرید ، پس از گسترش تجارت خود مجبورید خیلی زود بروزرسانی کنید.
بهترين چاپگرهاي كسب و كار كوچك از نظر اقتصادي بسيار مقرون به صرفه هستند – بنابراين آنها هزينه زيادي در قبض هاي برقي نخواهند داشت يا از طريق كارتريج هاي جوهر يا تونر عبور مي كنند.
همه در یک چاپگر: بله یا خیر؟
چاپگرهای كسب و كار كوچك در این لیست همچنین می توانند در طول روز با انجام چند وظیفه توسط افراد مختلف مقابله كنند. حتی کوچکترین مشاغل در طول روز مدارک را از رایانه های شخصی شبکه ارسال می کنند – و اگر آنها همچنین می توانند ویژگی های فتوکپی ، نمابر و اسکن را ارائه دهند ، این حتی بهتر است.
ما در این لیست چندین چاپگر چند کاره درخشان قرار داده ایم که دستگاه های صرفه جویی در هزینه و صرفه جویی در هزینه برای کوچکترین دفاتر هستند. چاپگرهای همه در یک که ارائه دهنده فتوکپی و اسکن هستند ، نه تنها می توانند در مقایسه با خرید دستگاه ها به صورت جداگانه ، هزینه کسب و کار کوچک شما را ذخیره کنند ، داشتن همه آنها در یک دستگاه جمع و جور باعث صرفه جویی در فضای شما نیز می شود.
اگر در مورد نوع چاپگر مشاغل کوچک مورد نیاز نیستید ، به انتهای راهنمای ما بروید ، جایی که ما بهترین راه ها را برای یافتن و خرید بهترین چاپگر کوچک تجاری متناسب با نیازهایتان توضیح می دهیم.
این بهترین چاپگرها از دید کلی هستند
بنابراین از کجا باید شروع کنید؟ حتی معتدل ترین اداره به احتمال زیاد شبکه خواهد بود و به اشتراک گذاری منبعی که به عنوان چاپگر مفید باشد ضروری است. بنابراین فقط باید به چاپگرهایی توجه کنید که قابلیت استفاده در شبکه را دارند. سیم کشی سرعت و عملکرد قوی را برای یک دفتر ثابت ارائه می دهد. وایرلس انعطاف پذیر ، ارزان برای استقرار است اما در استفاده سریع نیست.
در اینجا بهترین 10 چاپگر برای مشاغل – همانطور که توسط تیم Techradar Pro انتخاب شده است – بزرگ و کوچک ، از یک لیزر اصلی تک رنگ مناسب برای یک تجارت کوچک و یک دفتر خانه از طریق یک چاپگر چند منظوره کوچک.

(اعتبار تصویر: جیم هیل) 1. Kyocera Ecosys P3155dn
چاپ سریع و اقتصادی لیزر
دسته: چاپگر لیزری مونو | سرعت چاپ: 55ppm | اندازه کاغذ: تا A4 | ظرفیت کاغذ: 500 | وزن: 16.6 کیلوگرم

792.18 دلار

 نمایش در آمازون

سرعت چاپ سریع
هزینه کم در حال اجرا
Wi-Fi داخلی ندارد
نمایشگر کوچک
طراحی حداقل این چاپگر مونو A4 هوشمندانه به نظر می رسد و مطابق آنچه انتظار دارید با توجه به برچسب قیمت برتر ، به خوبی ساخته شده است. فاقد صفحه لمسی مضطرب و حتی Wi-Fi داخلی است اما می تواند به سرعت و از نظر اقتصادی چاپ بسیار سیاه و سفید با کیفیت بسیار بالایی داشته باشد. ما هزینه هر صفحه را به عنوان 0.4 pp در هر صفحه محاسبه کردیم. و با داشتن یک سینی کاغذ به اندازه کافی عمیق که بتواند کل یک کاغذ کاغذ و حداکثر سرعت چاپ آن را 55 پی پی ام بگیرد ، این پرینتر با ظرفیت بالا برای سرویس دهی به یک دفتر کوچک با تقاضای چاپ بالا ایده آل است.
بررسی کامل را بخوانید: Kyocera Ecosys P3155dn

(اعتبار تصویر: جیم هیل) 2. Xerox VersaLink C400DN
چاپ رنگی پریمیوم برای دفتر کوچک
دسته: چاپگر لیزری رنگی | سرعت چاپ: 35ppm | اندازه کاغذ: تا A4 | ظرفیت کاغذ: 550 | وزن: 26 کیلوگرم

508.24 دلار

 نمایش در Newegg

آمازون را بررسی کنید

مشاهده همه قیمت ها (2 یافت شده)

رنگ های زنده پنتون
رابط کاربری سبک گوشی
Wi-Fi هزینه اضافی دارد
طراحی حجیم
VersaLink C400 با هدف SMB مشغول ، ویژگی هایی را در چاپگر لیزری متوسط ​​A4 شما مشاهده نمی کند. به عنوان مثال ، رابط یک صفحه نمایش لمسی به سبک تلفن هوشمند است که در آن می توانید برنامه هایی را اضافه کنید که عملکردی را اضافه می کنند. نسبتاً سریع چاپ می شود و در 550 صفحه A4 در سینی کاغذ اصلی وجود دارد. و به لطف طراحی ماژولار آن می توانید سینی های کاغذی دیگری و یک پایه پایه چرخ را اضافه کنید. خرید یا اجرای آن به خصوص ارزان نیست ، اما کیفیت چاپ بسیار عالی است ، به خصوص عملکرد رنگی که مورد تأیید Pantone است.
بررسی کامل را بخوانید: Xerox VersaLink C400DN

(اعتبار تصویر: کیوسرا) 3. Kyocera Ecosys FS-2100DN
چاپ پریمیوم کوچک اما قابل ارتقا
دسته: چاپگر لیزری مونو | سرعت چاپ: 40ppm | اندازه کاغذ: تا A4 | ظرفیت کاغذ: 500 | وزن: 13.5 کیلوگرم

 آمازون را بررسی کنید

بسیاری از گزینه های ارتقاء
سرعت چاپ سریع
صفحه لمسی وجود ندارد
Wi-Fi داخلی ندارد
این چاپگر مونو پریمیوم به اندازه کافی جمع و جور است تا بتواند در یک دفتر کوچک قرار بگیرد ، اما با افزایش تقاضای چاپ شما نیز آسان است با سینی های کاغذ اضافی به روز شوید. شما می توانید 500 برگه را در زمان مناسب در آن قرار دهید ، یا حداکثر 2600 را با تمام گزینه های اضافه شده در آن قرار دهید. این سرعت خیلی سریع در ساعت 40 بعد از ظهر چاپ می شود و حالت های پیش نویس و پیش نویس مفیدی را ارائه می دهد. صفحه کلید و صفحه کلید دکمه ای دایره ای به اندازه صفحه لمسی مناسب نیستند ، اما با درام زندگی Kyocera و کارتریج تونر با ظرفیت بالا ، این یک روش مقرون به صرفه برای چاپ بسیاری از صفحات با کیفیت بالا است.

(اعتبار تصویر: جیم هیل) 4. برادر HL-L5100DN
چاپ سریع و مقرون به صرفه در دفتر کوچک
دسته: چاپگر لیزری مونو | سرعت چاپ: 40ppm | اندازه کاغذ: تا A4 | ظرفیت کاغذ: 300 | وزن: 10.7kg

122.90 دلار

 نمایش در آمازون

179.99 دلار

مشاهده در والمارت

199.99 دلار

نمایش در بهترین خرید

مشاهده همه قیمت ها (8 یافت شده)

73 بررسی مشتری آمازون
☆☆☆☆☆

سرعت چاپ بالا
واحد جمع و جور
Wi-Fi داخلی ندارد
صفحه نمایش کوچک

به نظر می رسد در زندگی خاکستری جنگی بسیار خسته کننده و غیرقابل تردید است ، اما این چاپگر تک رنگ کوچک واقعاً می تواند کاغذ را خفه کند. سرعت چاپ در سرعت 40ppm سریع است و صفحات دوبلکس کندتر نیستند. با وجود اندازه فریبنده کوچک ، می توانید 500 برگ کاغذ A4 را درون آن قرار دهید. این نور از ویژگی های فاقد Wi-Fi یا درگاه USB جلو بسیار سبک است ، اما کیفیت آن سازگار است و هزینه چاپ در هر صفحه جذاب است و این یک انتخاب مناسب برای تجارت کوچک و متوسط ​​است.
بررسی کامل را بخوانید: Brother HL-L5100DN

(اعتبار تصویر: جیم هیل) 5. Xerox VersaLink B600DN
چاپگر شارژ توربو برای بارهای سنگین چاپ
دسته: چاپگر لیزری مونو | سرعت چاپ: 55ppm | اندازه کاغذ: تا A4 | ظرفیت کاغذ: 550 | وزن: 22.3kg

772.49 دلار

 نمایش در آمازون

788.67 دلار

نمایش در Newegg

879 دلار

مشاهده در والمارت

مشاهده همه قیمت ها (5 یافت شده)

سرعت شکستن رکورد
ظرفیت کاغذ بالا
گران
Wi-Fi اضافی است
در 55 صفحه در دقیقه ، این سریعترین چاپگری است که تاکنون آزمایش کرده ایم و این باعث می شود که برای SMB مشغول انتخاب خوبی باشد. این یک دستگاه پریمیوم است و برای یک دستگاه چاپ تک رنگ ممکن است گران به نظر برسد. اما هزینه هر صفحه رقابتی است زیرا قیمت کارتریج های تونر با ظرفیت بالا زیراکس بسیار رقابتی است. صفحه لمسی بصری پنج اینچی با کیفیت بالا ، دقیقاً مانند صفحات چاپی که در آن قرار دارد.
بررسی کامل را بخوانید: Xerox VersaLink B600DN

(اعتبار تصویر: اوکی) 6. اوکی C844dnw
A3 کامپکت فوق العاده با گزینه های زیادی
دسته: پرینتر لیزری رنگی A3 | سرعت چاپ: 26ppm | اندازه کاغذ: تا A3 | ظرفیت کاغذ: 300 | وزن: 37 کیلوگرم

1،215.79 دلار

 نمایش در آمازون

کوچکترین چاپگر A3
قابل ارتقا
گران
سریعترین نیست
پرینترهای A3 که می توانند نیازهای یک تجارت کوچک و متوسط ​​را برآورده کنند ، معمولاً خواستار گوشه ای از دفتر خود هستند ، اما این چاپگر لیزری کوچک نیست. و با وجود ردپای بسیار چشمگیر ، اشتهای آن برای کاغذ قابل توجه است. در صورت خرید یک سینی اضافی می توانید 300 ورقه را در سینی کاغذ اصلی ، 100 عدد دیگر در سینی چند منظوره و 535 مورد دیگر قرار دهید. همچنین می توان چهار چاپ از این موارد و لوازم جانبی رول کاغذ را برای چاپ بنرهای بلند اضافه کرد. این Oki سریعترین لیزر در آنجا نیست ، اما کوچکترین چاپگر A3 و یکی از انعطاف پذیرترین آنها است.
بررسی کامل را بخوانید: Oki C844dnw

(اعتبار تصویر: اپسون) 7. Epson EcoTank ET-M2140 همه در یک چاپگر
مخزن جوهر قابل شارژ هزینه چاپ این 3 در 1 را کاهش می دهد
دسته: پرینتر جوهر افشان 3 در یک | سرعت چاپ: 20ppm | اندازه کاغذ: تا A4 | ظرفیت کاغذ: 250 | وزن: 6.4 کیلوگرم

 آمازون را بررسی کنید

اقتصادی برای اجرا
چاپ سریع مضاعف
گران قیمت برای خرید
فاقد امکانات فکس
این چاپگر / اسکنر سه در یک ممکن است برای یک جوهر افشان گران به نظر برسد ، اما مانند سایر راه حل های بدون کارتریج ، اپسون مقدار زیادی از جوهر را شامل می شود. بطری جوهر سیاه موجود در جعبه برای 11000 صفحه مناسب است و اپسون دوباره پس انداز می کند که در مقایسه با کارتریج حدود 90٪ پس انداز خواهید کرد. می توانید 250 صفحه را در سینی کاغذ اصلی جای دهید ، در وضوح بالا اسکن کنید و صفحات دوبلکس واضح را با زمان نخستین صفحه سریع چاپ کنید. صفحه نمایش نسبتاً بزرگ LCD استفاده از آن را آسان تر می کند و طراحی متمایز جایزه Red Dot را از آن خود می کند.

(اعتبار تصویر: HP) 8. HP PageWide Pro 477dw همه در یک چاپگر
چاپگر جوهر افشان که مانند لیزر عمل می کند
دسته: پرینتر جوهر افشان رنگی 4 در 1 | سرعت چاپ: 55ppm | اندازه کاغذ: تا A4 | ظرفیت کاغذ: 500 | وزن: 22.2kg

499.89 دلار

 نمایش در آمازون

499.99 دلار

نمایش در بهترین خرید

$ 699.99

مشاهده در والمارت

مشاهده همه قیمت ها (13 یافت شده)

سرعت چاپ بسیار سریع است
کپی کردن دو طرفه
پر سر و صدا در عمل
گران
فن آوری PageWide HP از جوهر افشان استفاده می کند ، اما به دلیل اینکه سر چاپ تمام عرض کاغذ است ، اسناد شما نیازی به متوقف کردن و شروع مانند جوهر افشان معمولی ندارند. در عوض ، آنها مانند لیزر بیشتری سرایت می کنند. به همین دلیل سرعت چاپی نقل شده 55 صفحه در دقیقه هیچ اغراق نیست. با یک جوهر افشان ، می توانید کاغذ عکس را کنترل کرده و تصاویر رنگی پر جنب و جوش را تا اندازه A4 ارائه دهید. همچنین می توانید صفحات دوبلکس را با اسکن کردن هر دو طرف کاغذ به صورت خودکار کپی کنید. ظرفیت کاغذ 500 برگه سخاوتمندانه است که گزینه های ارتقاء آن در دسترس است ، اما حتی بدون آنها ، این سریع و خلاقانه چهار در یک به یک مشاغل کوچک و متوسط ​​مشغول است.

(اعتبار تصویر: جیم هیل) 9. لیزر HP Color MFP 179fnw
MFD مینیاتوری مناسب برای یک دفتر کوچک و بودجه کوچک است
دسته: چاپگر لیزری رنگی | سرعت چاپ: 55ppm | اندازه کاغذ: تا A4 | ظرفیت کاغذ: 500 | وزن: 16.6 کیلوگرم

328.99 دلار

 نمایش در بهترین خرید

329.99 دلار

مشاهده در والمارت

خرده فروش توصیه می شود

329.99 دلار

مشاهده در HP (US)

مشاهده همه قیمت ها (4 یافت شده)

27 بررسی مشتری Walmart
☆☆☆☆☆

سرعت چاپ سریع
هزینه کم در حال اجرا
Wi-Fi داخلی ندارد
نمایشگر کوچک
HP ادعا می کند که این پرینتر لیزری با رنگ 4 در 1 ، کمترین ردپای هر کدام را در کلاس خود دارد ، بنابراین اگر فضا یک موضوع در دفتر شما است ، این می تواند جواب باشد. همچنین اگر به کارتریج های تونر با ظرفیت بالا سوئیچ کنید ، با هزینه های نسبتاً کم در حال رقابت نیز قیمت دارد. این دستگاه نیازهای چاپ ، اسکن ، کپی و نمابر شما را دارد که از طریق Wi-Fi و Wi-Fi Direct ساخته شده است ، بنابراین می توانید از طریق برنامه همراه عالی HP در تلفن هوشمند خود به همه این قابلیت ها دسترسی پیدا کنید. این نسخه نسبتاً سریع (18ppm) به صورت سیاه و سفید چاپ می شود ، اما توجه داشته باشید که این مدل فقط قادر به چاپ در یک طرف صفحه است.
بررسی کامل را بخوانید: لیزر HP Color MFP 179fnw

(اعتبار تصویر: جیم هیل) 10. Ricoh SP C261DNw
چاپگر رنگی مقرون به صرفه برای SMB
دسته: چاپگر لیزری رنگی | سرعت چاپ: 20ppm | اندازه کاغذ: تا A4 | ظرفیت کاغذ: 250 | وزن: 23.8 کیلوگرم

 آمازون را بررسی کنید

صفحات رنگی واضح
Duplex و Wi-Fi
پر سر و صدا و کند
رابط ناخواسته
در یک قیمت قیمت رقابتی ، ریکو این پرینتر لیزری رنگی را با تمام ویژگی های مهم از جمله اتصال Wi-Fi ، حالت خودکار دوبلکس و ویژگی های امنیتی ضروری مانند شناسایی PIN هنگام برداشتن کار چاپ خود ، تنظیم کرده است. به نظر می رسد کمی با آن صفحه نمایش کوچک قدمت داشته باشد و سرعت چاپ برای لیزر کمی آهسته است ، اما کیفیت صفحه چاپ هنگامی که به هر دو صفحه مونو و رنگ می رسد قوی است.
بررسی کامل را بخوانید: Ricoh SP C261DNw
نحوه خرید چاپگر تجاری
ویژگی های چند منظوره را می توان در سراسر صفحه و با هر مقیاس هزینه ای یافت. ویژگی های اصلی با استفاده از USB Key و کارت خوان ها برای چاپ بدون رایانه شروع می شود ، به سمت اسکنر و عملکردهای دستگاه کپی حرکت می کند. در انتهای بالاتر ، فیدرهای اتوماتیک اتوماتیک (ADF) می توانند 50 نسخه را با استفاده از یک نسخه واحد مدیریت کنند و جزواتی از جمله چاپ مضاعف ، استیپلینگ و تاشو تولید کنند. اغلب ویژگی های اساسی ADF بیشتر دفاتر متوسط ​​را در خود جای می دهد.
در گذشته اختلاف قابل توجهی در هزینه به ازای هر صفحه (CPP) بین لیزرها و جوهر افشان وجود داشته است ، اما در سالهای اخیر ، جوهر افشان ها موفق شده اند قیمت های خود را برای رقابت کاهش دهند. در هر صورت مهم است که CPP هر دستگاه را با دقت ارزیابی کنید.
تولیدکنندگان بازده تونر یا کارتریج را با درجه استاندارد ISO در صنعت اندازه می گیرند. بنابراین شما می توانید با اطمینان قیمت کل تعویض تمام کارتریج ها یا تونر های تقسیم شده توسط عملکرد چاپ را در تمام مدل های بالقوه ارزیابی کنید.
همچنین باید کل حجم چاپی که می خواهید انجام دهید را در نظر بگیرید. دستگاه ها اغلب ارقام ماهانه “چرخه وظیفه” را حداکثر و ارقام توصیه می کنند. این تعداد کل چاپهایی است که برای انجام آنها در هر ماه طراحی شده است. در صورت امکان تعداد چاپ برای هر کارمند را برای مطب ارزیابی کنید و اطمینان حاصل کنید که دستگاه قادر به پاسخگویی به مطالبات فعلی و آینده شما است.
سرانجام در رنگ گذشته مخصوصاً برای چاپگرهای لیزری تقاضای حق بیمه داده شده است ، این روزها اینگونه نیست. با این حال این مدل ها به دلیل مواد اضافی مورد نیاز برای تولید تونر و چاپگر هنوز گران تر هستند. هنوز هم یک دیفرانسیل به اندازه کافی بزرگ وجود دارد که اگر به رنگ منظم نیاز ندارید ، باید یک مدل تک انتخاب کنید ، شاید با استفاده از یک جوهر افشان ارزان قیمت یا حتی چاپ خارج از خانه برای نیازهای رنگی گاه و بیگاه.


منبع Tech Radar