نرم افزار Gantt chart می تواند یک سلاح قدرتمند در مجموعه ابزارهای مدیر پروژه باشد. نمودار گانت نمای کلی ما از جدول زمانی و برنامه یک پروژه ، و همچنین پیشرفت و تعیین تکلیف اعضای تیم در هر کار را ارائه می دهد. همچنین وابستگی متقابل هر کار را نشان می دهد (یعنی اینکه آیا وظایف A و B باید قبل از شروع کار C تکمیل شوند).
با استفاده از نمودار گانت می توانید یک نمای سطح بالا از یک پروژه پیچیده ، تنگناهای احتمالی در یک جدول زمانی از وظایف را مشاهده کنید ، و ببینید که چگونه تنظیمات بر زمان بندی و بودجه تأثیر می گذارد.
نمودارهای گانت تنها بخشی از مجموعه کامل برنامه ریزی پروژه هستند. برای نظر ما در مورد بهترین ابزارها برای سازماندهی تیم ها و کارها به طور کلی ، لیست کاملی از بهترین نرم افزار مدیریت پروژه را مشاهده کنید. برخی از این ابزارها مانند Trello دارای افزونه های نمودار Gantt هستند ، هرچند نمودارهای Gantt تمرکز اصلی آنها نیست.
در این مقاله ، ما به بهترین گزینه های نرم افزار نمودار Gantt برای ساخت و ویرایش نمودارهای Gantt برای هر پروژه ، بزرگ و کوچک می پردازیم.
ما همچنین بهترین ابزارهای همکاری آنلاین را برجسته کرده ایم

آیا می خواهید شرکت یا خدمات شما برای راهنمای این خریدار در نظر گرفته شود؟ لطفا درخواست خود را به آدرس اینترنتی des.athow@futurenet.com به آدرس اینترنتی راهنمای خرید در خط موضوع ایمیل ارسال نمایید.
بهترین نرم افزار نمودار گانت با یک نگاه

اینستاگانت
صفحه هوشمند
پروژه مایکروسافت
TeamGantt
ProofHub

(اعتبار تصویر: اینستاگانت)
1. اینستاگانت
نرم افزار قدرتمند نمودار گانت برای کل تیم شما

بازدید از سایت
مدیریت بار کار هنگام اضافه بار اعضای تیم به شما نشان می دهد
ابزارهای بودجه ریزی داخلی
پیشرفت پروژه را با سهامداران به اشتراک بگذارید
نمایش ها و گزارش های مفید
رابط کاربری شلوغ می تواند برای کاربران جدید خاموش باشد
فقط نه قالب نمودار

Instagantt ابزاری قدرتمند و نمودار قدرتمند نمودار با یک رابط کشیدن و رها کردن ساده است. کارها به راحتی می توانند به زیرشاخه ها تقسیم شوند ، و یک ابزار مدیریت بار کار به شما امکان می دهد تا یک پروژه را در تیم خود تعادل برقرار کنید.
Instagantt به عنوان سازنده نمودار مستقل Gantt یا به عنوان افزونه ای برای یکی از ابزارهای مدیریت پروژه مورد علاقه ما ، Asana در دسترس است. هزینه اشتراک مستقل یک کاربر تنها 7 دلار در ماه (70 دلار در سال) هزینه دارد ، و یک تیم مشترک 5 دلار در ماه / کاربر (50 دلار / کاربر / سال) هزینه دارد. یک آزمایش آزمایشی هفت روزه در دسترس است.
نماهای اضافی پروژه ، مانند Board و Kanban ، می توانند به تیمهای شما در پروژه های خلاق طوفان مغزی کمک کنند ، و ابزارهای گزارش دهی به شما نشان می دهد که ممکن است یک پروژه تاخیر بیفتد.
حتی اگر از Asana به عنوان نرم افزار اصلی مدیریت پروژه خود استفاده نمی کنید ، ابزارهای پیشرفته Instagantt فوق العاده مفید هستند ، و آن را به یک انتخاب عالی برای هر پروژه پیچیده تبدیل می کنند.
می توانید برای اینستاگانت ثبت نام کنید

(اعتبار تصویر: صفحه هوشمند)
2. صفحه هوشمند
Gantt مبتنی بر وب برای شرکتهای بزرگ

بازدید از سایت
ادغام گسترده برنامه
پشتیبانی از گردش کار خودکار
کتابخانه آموزش تصویری چشمگیر
خاموشی های گاه به گاه
برخی ادغام ها به برنامه های Business یا Enterprise احتیاج دارند
منحنی یادگیری شیب دار

Smartsheet یک صفحه گسترده و نمودار نمودار برنامه ای است که توسط شرکت هایی مانند سیسکو و هیلتون استفاده می شود. اگرچه هیچ شکلی را نمی شکند ، این یک ابزار مدیریت حرفه ای پروژه آزمایش شده و آزمایش شده است که به جای پروژه های خلاقانه بهتر برای برنامه ریزی شرکت ها مناسب است.
صفحه هوشمند در چهار سطح برنامه قیمت گذاری ارائه می شود. این برنامه با هزینه سالانه 14 دلار در ماه می باشد و شامل پشتیبانی از حداکثر 10 نمودار و پنج داشبورد و همچنین هشدار ، یادآوری ، اتوماسیون و قالب ها می شود. ادغام برنامه برای گوگل ، مایکروسافت آفیس 365 ، Slack و تیم مایکروسافت گنجانده شده است.
طرح کسب و کار هزینه 25 $ / کاربر / ماه است که سالانه صورتحساب می شود و اجازه می دهد 100 نمودار برای هر کاربر. همچنین گزارشات و داشبورد نامحدود ، ردیابی مدیریت منابع ، ثبت فعالیت ، مدیریت گروه و پشتیبانی یکپارچه برای ODBC ، Skype for Business ، Quip ، Microsoft Power BI ، Tableau و Adobe Creative Cloud را دریافت می کنید.
برنامه های Enterprise و Premier دارای ویژگی هایی مانند نمودارهای نامحدود Gantt و ادغام Salesforce است ، اما برای جزئیات قیمت ها باید با Smartsheet تماس بگیرید.
آموزش ها ، آموزش ها ، صدور گواهینامه محصول و درگاه های درخواست پشتیبانی عالی هستند. همچنین ، Smartsheet مانند نسخه مدرن Microsoft Project احساس می شود ، بنابراین اگر در گذشته از Project یا Excel برای مدیریت پروژه استفاده کرده اید ، با Smartsheet به زمین خواهید رسید.

بررسی کامل صفحه هوشمند ما را اینجا بخوانید

(اعتبار تصویر: Microsoft)
3. پروژه مایکروسافت
نرم افزار نمودار گانت همراه با مایکروسافت 365

29.99 دلار

مشاهده در Udemy

هیچ اطلاعاتی در مورد قیمت نیست

آمازون را بررسی کنید

مشاهده همه قیمت ها (2 یافت شده)
رابط آشنا
نسخه های آنلاین و آفلاین
پشتیبانی عالی مشتری
نسخه مبتنی بر ابر برای تیم های بزرگ گران است
برنامه موبایل وجود ندارد

به عنوان شناخته شده ترین نرم افزار نمودار گانت در دنیای شرکت ها ، مایکروسافت پروژه برای آشنایی و چندین دهه استفاده امتیاز کسب می کند. اما این دوستانه ترین انتخاب در لیست ما نیست و می تواند برای تیم های بزرگ گران باشد.
Microsoft Project به عنوان یک راه حل مبتنی بر ابر یا فرضیه موجود است. برنامه 10 $ / کاربر / ماه فقط مبتنی بر مرورگر است ، در حالی که برنامه 30 $ / کاربر / ماه یک مشتری دسک تاپ قابل بارگیری دارد. برنامه 55 دلار / کاربر / ماه شامل پشتیبانی از مدیریت تقاضا است.
اشتراک مایکروسافت 365 شامل دسترسی به Microsoft Project بصورت آنلاین و سایر ابزارهای بهره وری مایکروسافت آفیس مانند Word و PowerPoint است. پیش فرض راه حل های Microsoft Project 620 دلار (استاندارد) یا 1.030 دلار (حرفه ای) هزینه دارد.
گفته می شود ، مایکروسافت Project ابزاری عالی برای مدیریت پروژه برای کاربران باتجربه نمودار Gantt است و ویژگی های پیش بینی هزینه پروژه آن از بهترین موارد در تجارت است.
بررسی کامل ما پروژه مایکروسافت را در اینجا بخوانید

(اعتبار تصویر: TeamGantt)
4. TeamGantt
نرم افزار عالی نمودار گانت برای تیم های کوچک

بازدید از سایت
برنامه رایگان برای تیم های سه نفره یا کمتر
لیست طولانی از الگوهای نمودار گانت
به صورت معقولانه قیمت گذاری شده
برنامه قیمت گذاری برای هر کاربر متناسب با همه مشاغل نیست
API هنوز در آزمایش بتا است
ادغام برنامه محدود

TeamGantt برای تیم های سه نفره که روی یک پروژه واحد کار می کنند ، آسان و شهودی است. برنامه های قیمت گذاری استاندارد و پیشرفته هر دو بر اساس تعداد کاربران طراحی شده اند و برنامه های آنها در ماه برای هر کاربر 24.95 دلار در ماه شروع می شود. یک تیم 10 نفره برای برنامه استاندارد 114.50 دلار در ماه و برنامه پیشرفته 164.50 دلار در ماه هزینه دارد که شامل پیگیری زمان است.
TeamGantt دارای برنامه هایی برای iOS و Android است و می تواند با Trello ، Slack ، Google Calendar ، iCal و Outlook همگام شود. اگرچه این مورد برای اکثر مشاغل کوچک خوب است ، اما از ادغام های موجود در گزینه های تأسیس شده تر مانند Smartsheet عقب مانده است.
شما می توانید برای TeamGantt اینجا ثبت نام کنید

(اعتبار تصویر: ProofHub)
5. ProofHub
نرم افزار Gantt chart که از کاربران نامحدود پشتیبانی می کند

بازدید از سایت
رابط کاربری ساده و روشن
با تقویمهای محبوب و برنامه های به اشتراک گذاری فایل ادغام می شود
کاربران نامحدود
هیچ ابزار بودجه ای وجود ندارد
ویژگی های سطح سازمانی را از دست می دهد

ProofHub با قیمت رقابتی ابزاری برای نمودارهای گانت برای مشاغل کوچک است که در عین سادگی شامل ویژگیهای اصلی مانند ابزارهای مدیریت وظیفه ، ردیابی زمان ، اعلانها ، به اشتراک گذاری پرونده ، گزارشها و گپ درون برنامه ای نیز برای سادگی است.
هر دو برنامه ProofHub امکان استفاده نامحدود را برای کاربران فراهم می کند. طرح ضروری 50 دلار در ماه است که سالانه صورتحساب می شود و 40 پروژه و ذخیره فایل تا 15 گیگابایت را امکان پذیر می کند. طرح نهایی با پرداخت سالانه 89 دلار در ماه شروع می شود ، پروژه های نامحدودی را امکان پذیر می کند ، و شامل ویژگی های اضافی مانند پشتیبانی API ، نقش های سفارشی ، سیاهههای مربوط به فعالیت پیشرفته ، صادرات داده ها و پشتیبانی از اولویت ها است.
ProofHub ابزارهای مناسبی را برای مدیریت پروژه بدون اینکه بانک را بشکند ، ارائه می دهد و این یک انتخاب برتر برای مشاغل کوچک و رو به رشد است.
می توانید برای ProofHub در اینجا ثبت نام کنید

گردآوری بهترین معاملات امروز

پروژه MS 2013.

Microsoft Project 2013

اودمی

29.99 دلار

چشم انداز

مشاهده همه قیمت ها

ما روزانه بیش از 130 میلیون محصول را با بهترین قیمت بررسی می کنیم

طراحی شده توسط


منبع Tech Radar