ایجاد مدلهای سه بعدی یک بار نیاز به اجرای نرم افزارهای گران قیمت بر روی سیستم عاملهای مناسب و سخت افزارهای تخصصی داشت. دیگه نه.
در حال حاضر بیشتر رایانه ها از عملکرد گرافیکی کافی برای مدل سازی طرح های پیچیده ، مانند فضای داخلی ساختمان یا یک شیء قابل چاپ سه بعدی برخوردار هستند.
و در مواردی که برنامه ها زمانی به قراردادهای آموزش و خدمات تخصصی احتیاج داشتند ، اکنون ابزار رایگان یا ارزان زیادی وجود دارد که می تواند به راحتی و کارآمد در طراحی اشکال و مکانیسم های پیچیده کمک کند.
با این تحول ، نرم افزار مدل سازی سه بعدی در ابزارهای تخصصی برای ایجاد محصولات نمونه اولیه ، جلوه های بصری ، شبیه سازی و سایر ویژگی های طراحی متنوع شده است که از نظر بسیاری از صنایع از جمله معماری ، طراحی داخلی ، طراحی چشم انداز و همچنین نرم افزار ساختاری برای محصول مناسب است. ایده ها.
به هر نوع خروجی سه بعدی که نیاز دارید ، برنامه ای وجود دارد که کاملاً مناسب کار باشد ، و مسیری برای رشد مهارت های لازم برای استفاده موثر از آن وجود دارد.
این انتخاب ممکن است بسیار پراهمیت به نظر برسد ، بنابراین ما راهنمایی ایجاد کرده ایم تا شما را از همان ابتدا در جهت صحیح قرار دهیم.
در اینجا نکات برتر ما برای نرم افزار مدل سازی سه بعدی ارائه شده است.
همچنین بهترین نرم افزار طراحی گرافیک را بررسی کنید.
آیا می خواهید شرکت یا خدمات شما برای راهنمای این خریدار در نظر گرفته شود؟ لطفا درخواست خود را به آدرس اینترنتی des.athow@futurenet.com به آدرس اینترنتی راهنمای خرید در خط موضوع ایمیل ارسال نمایید.
بهترین نرم افزار مدل سازی سه بعدی – با یک نگاه

Autodesk 3DS Max
کرگدن
مخلوط کن
زبروش
رمزگذاری مایا

(اعتبار تصویر: Autodesk) 1. Autodesk 3DS Max
تعدیل کننده همه منظوره برای سازندگان محتوا

هیچ اطلاعاتی در مورد قیمت نیست

آمازون را بررسی کنید

مشاهده همه قیمت ها (1 یافت شده)
تعدیل کننده چند وجهی
ابزار مورد نظر برای سازندگان بازی
پلاگین های شگفت انگیز
فاقد ثبات است
گران
استودیوی اصلی Autodesk 3D در سال 1988 تحت DOS اجرا شد ، اما 3DS Max فعلی (رسماً 3DS Studio Max) از سال 1996 ابزاری برای ویندوز است.
به عنوان یک سیستم مدل سازی سه بعدی ، این مورد مخصوصاً با کسانی که ایجاد انیمیشن ، دارایی بازی و شبیه سازی می شوند محبوب است. از ویژگی های استاندارد می توان به اسکلت و سینماتیک معکوس ، شبیه سازی پارچه ، کنترل پوست و کنترل شخصیت برای حرکت دو قطبی اشاره کرد.
اگر این نرم افزار عملکرد دقیق یا حالت رندر مورد نیاز شما را پشتیبانی نمی کند ، یک سیستم افزونه گسترده اجازه می دهد تا ماژول های شخص ثالث این کار را به 3DS Max اضافه کنند. برخی از این افزونه ها رایگان هستند اما بهترین آن ها پرداخت می شوند.
برای اهداف مدل سازی ، 3DS Max از ساخت چند ضلعی معمولی ، NURBS و همچنین سطوح پچ پشتیبانی می کند. تصاویر را می توان با استفاده از سیستم های رندر بسیار گسترده ای از جمله Renderman ایجاد شده توسط Pixar و ray ray تولید کرد.
با عملکرد بسیار زیاد ، سیر نزولی 3DS Max چیست؟ مقدار کمی وجود دارد.
نکته اول این است که اگر از افزونه های زیادی استفاده می کنید ، پس از آن می توانند به طریقی غیرقابل پیش بینی در تعامل باشند. و افزونه های پیچیده ای که بر کامپیوتر تأثیر می گذارد ، می تواند 3DS Max را به مناسبت ناپایدار کند.
مسئله دیگر در مورد این محصول قیمت بالا است. 3DS Max برای هر نسخه در سال 165 دلار یا هر ماه 205 دلار هزینه دارد. تخفیف برای تعهد سه ساله در دسترس است ، اما این هنوز تجربه‌ای ارزان نیست.

(اعتبار تصویر: کرگدن)
2. کرگدن
جانور طراحی سطوح منحنی

بازدید از وب سایت
NURBS
ملخ
مجوز دائمی
منحنی یادگیری شیب دار
هنگامی که Rhino برای اولین بار ظاهر شد اکثر سیستم های مدل سازی سه بعدی هندسه اصلی و تعداد کمی خطوط ارائه شده را ارائه دادند ، اما تقریبا هیچ یک از آنها نتوانستند NURBS را اداره کنند.
برای مدل سازی دقیق بدنه یک وسیله نقلیه یا هواپیما ، سطوح NURB با توانایی منحنی در بیش از یک هواپیما ، دارای اهمیت هستند. و ، کرگدن پادشاه بلامنازع NURBS است.
برای هر دو سیستم عامل مک و کامپیوتر ، Rhino 6 می تواند اشیاء را مجسم کند ، اسکن های LIDAR را تطبیق دهد ، با سیستم های دیگر سیستم کار کند و حتی صحنه ها را با استفاده از raytracing ارائه دهد.
مانند 3DS Max ، این همچنین دارای یک راه حل افزونه و یک پلتفرم توسعه دهنده پیشرفته برای کسانی که مایل به ایجاد موارد جدید هستند. در کنار این افزونه ها یک زبان برنامه نویسی نیز وجود دارد که امکان پیچیده شدن جزئیات و یا فرآیندهای تغییر خودکار را می دهد.
اما حتی اگر شما یک نرم افزار توسعه دهنده نیستید ، می توانید از طریق Grasshopper ، ابزاری برای ساخت الگوریتم های تولید فرم بدون نوشتن کد ، قابلیت های پیشرفته ایجاد کنید.
به طور کلی ، این محصول برای نمونه سازی قطعات مکانیکی یا ایجاد طرح های مفهومی بسیار عالی است و سپس با استفاده از چاپ سه بعدی آنها را به موارد فیزیکی تبدیل می کند.
با استفاده از این ابزار با عصبانیت ، تنها قید و شرط های ما در مورد آن این است که برای کسی که از یک محیط مدل سازی مرسوم تر می آید ، این منحنی یادگیری می تواند یک شیب تند باشد. اگرچه هنگامی که آن را فرا گرفتید ، این یک ابزار فوق العاده قدرتمند است.
هزینه تک صندلی Rhino 6 برای رایانه شخصی یا Mac 995 یورو هزینه دارد ، اگرچه این مجوز هرگز منقضی نمی شود. ارتقاء به نسخه های جدید به طور کلی 495 یورو هزینه دارند.

(اعتبار تصویر: مخلوط کن) 3. مخلوط کن
یک راه حل واقعاً زیبا و ساده

259.95 دلار

مشاهده در NORDSTROM.com

259.95 دلار

مشاهده در NORDSTROM.com

259.95 دلار

مشاهده در QVC

مشاهده همه قیمت ها (8 یافت شده)
منبع آزاد و آزاد
مدل خط لوله کامل
پشتیبانی عالی جامعه
NURBS را پشتیبانی نمی کند
مخلوط کن یکی از آن دسته از ابزارهایی است که هرکسی می تواند بدون نگرانی در مورد هزینه یا در صورت بروزرسانی آن ، تجربه و استفاده کند. از ابتدا ، این یک ابزار ایجاد سه بعدی منبع باز بوده است که حتی برای اهداف تجاری نیز قابل استفاده است.
در جاهایی که سایر ابزارها روی مدل سازی یا ارائه بخش هایی از فرآیند سه بعدی تمرکز می کنند ، Blender کل خط لوله را از مدل سازی ، تقلب ، انیمیشن ، شبیه سازی ، ارائه ، ترکیب و ردیابی حرکت گرفته تا ویرایش ویدیو فراهم می کند.
حتی اگر بخواهید عناصر 2D را با مدلهای سه بعدی ترکیب کنید ، حتی یک خط انیمیشن 2D نیز دارد.
مدتی بود که Blender دامنه علاقه مندان به ایجاد جنگ های فضایی متحرک یا فیلم های ربات غول پیکر بودند ، اما اکنون به جایی رسیده است که بسیاری از شرکت های تجاری از آن برای ایجاد عناصر افکت برای فیلم های با بودجه بزرگ استفاده می کنند.
از آنجا که کد منبع برای این نرم افزار منبع باز است ، جامعه بزرگی از توسعه دهندگان تشکیل داده اند که قابلیت های موجود در Blender را افزایش داده اند تا با برخی از گران ترین راه حل ها رقیب شوند.
جنبه لوله کشی این ابزار برای استفاده از یک تیم مناسب است ، جایی که هنرمندان می توانند در بخشی از صحنه خود کار کنند ، و سپس تماشای آن را با عناصر ایجاد شده توسط دیگران مشاهده کنند.
آخرین ویژگی ، ارائه در زمان واقعی با استفاده از موتور EEVEE است ، و شکاف بین آنچه که قبلاً در زمان واقعی امکان پذیر بود و آن دسته از افکت هایی که منحصراً به پردازش آفلاین احتیاج داشتند ، بود.
از آنجا که این محصول رایگان است ، اگر هرگز آن را امتحان نکرده اید ، هیچ بهانه ای ندارید.

(اعتبار تصویر: زبروش) 4. زبروش
کاشی کاری دیجیتال

بازدید از وب سایت
ارائه عکس
انتخاب گسترده ای از افزونه ها
طراحی غیر خطی
عنوان فقط به اشتراک
Zbrush یک تغییر اساسی از کنوانسیون است که می آید از اشیاء به صورت سه بعدی استفاده کرد ، زیرا از یک سیستم برس استفاده می کند تا طراحان بتوانند رس های مجازی را در زمان واقعی شکل دهند.
در صنایع بسیار گسترده ای ، اما به ویژه در بخش های توسعه دهنده فیلم و گیمر ، و با هنرمندان مفهومی ، محبوب است.
سیستم ساخت و ساز شی به جای اینکه با زحمت بازآفرینی اشیاء موجود در یک فضای سه بعدی ایجاد شود ، خود را به ایجاد شکل های جدید و جالب می دهد.
اشیاء ایجاد شده توسط Zbrush تمایل به ایجاد یک دست دارند و از این سیستم می توان با استفاده از قلم های حساس به فشار و قرص های گرافیکی برای کمک به ماهیت ارگانیک این روش مدل سازی استفاده کرد.
یکی دیگر از ویژگی های دوستانه هنرمند ، یک مسیر تولید غیر خطی است ، اجازه می دهد تا یک طرح به یک تکرار قبلی برگردد ، تغییر ایجاد شود و دوباره دوباره به جلو حرکت کند. این انعطاف پذیری باعث می شود اشتباهات ، تغییر ذهن یا تکامل طراحی بخشی از روند باشد.
در حال حاضر شما می توانید Zbrush را به عنوان مجوز دائمی یا بر روی مدل اشتراک دریافت کنید ، اما ما گمان می کنیم که به زودی فقط اشتراک خواهد بود.
یک کاربر واحد در هزینه 39 دلار در هر ماه پرداخت می کند ، 179 دلار به مدت شش ماه یا مجوز دائمی 895 دلار یک بار هزینه است.

(اعتبار تصویر: Autodesk) 5. رمزگذاری مایا
نتایج حرفه ای ، هزینه های حرفه ای

هیچ اطلاعاتی در مورد قیمت نیست

آمازون را بررسی کنید

مشاهده همه قیمت ها (1 یافت شده)
استاندارد صنعتی برای کاراکترها
اثرات رویه ای
رندر آرنولد
به یک ایستگاه کاری قدرتمند احتیاج دارد
گران
Autodesk مایا یکی از اولین سیستم های ارائه دهنده تجاری سه بعدی بود که مو و خز را معرفی کرد و همچنان یک استاندارد صنعتی برای ایجاد و مدل سازی شخصیت ها به صورت سه بعدی است.
در دسترس برای رایانه های شخصی ویندوز ، اپل مک و لینوکس ، مایا نرم افزاری است از کلاه جادوگر که تقریباً هر چیزی را می توان از آن جدا کرد.
نقاط قوت آن ایجاد شخصیت و حرکت و شبیه سازی عناصر طبیعی مانند آب ، آتش ، طوفان ماسه و انفجار است. آخرین نسخه در حال حاضر شامل اثرات رویه Bifrost ، امکان ساخت عناصر پیچیده با استفاده از حلال های پویا است.
پس از ایجاد صحنه و تأثیرات تعریف شده ، رندرینگ نوری با استفاده از سیستم Arnold RenderView برای نتایج خیره کننده در دسترس است.
اگر می خواهید تصور کنید که مایا چه کاری می تواند انجام دهد ، پس از تماشای Stranger Things دیدن کنید ، زیرا Mind Flayer از فصل 2 در این نرم افزار ایجاد و ارائه شده است.
هزینه یک کرسی یکبار مایا 1620 دلار در سال یا 205 دلار در ماه ، دقیقاً مشابه با 3DS Max ، همچنین از Autodesk است.

گردآوری بهترین معاملات امروز

مخلوط کن سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل Smeg ’50S

مخلوط کن اسمیر

NORDSTROM.com

259.95 دلار

چشم انداز

مشاهده همه قیمت ها

ما روزانه بیش از 130 میلیون محصول را با بهترین قیمت بررسی می کنیم
مشاهده همه معاملات
طراحی شده توسط


منبع Tech Radar