توانایی تایپ سریع و دقیق مهارت مهمی است که برای یادگیری عملی است. می توانید با استفاده از نرم افزارهای آموزش تایپ ، سرعت خود را سرعت بخشید و در عین حال تکنیکهای یادگیری را نیز افزایش می دهد که باعث افزایش سرعت و دقت می شود.
بهترین مربیان تایپ دارای آموزش دقیق ، درس های ارگونومی و تمرین های به موقع هستند تا به شما در بهبود کمک کنند. اهداف هوشمندانه ای که با نقاط قوت و ضعف شما سازگار باشد می تواند به شما در ساخت حافظه ماهیچه ها کمک کرده و از نقص در تایپ کردن خود بر حذر داشته باشد. یادگیری تایپ کردن می تواند مانند یک روند طولانی و یکنواخت باشد ، بنابراین تایپ کردن نرم افزار مدرس با دریل ها و بازی های سرگرم کننده به شما کمک می کند تا انگیزه خود را حفظ کنید. نرم افزاری که پیشرفت ، سرعت و دقت شما را ردیابی می کند ، می تواند به شما نشان دهد که تا چه اندازه در آموزش خود حضور داشته اید.
در این مقاله ما به سراغ بهترین نرم افزار تدریس تایپ می پردازیم که امروز قابل دسترسی است ، بنابراین می توانید سرعت تایپ خود را بیش از حد شارژ کنید.

(اعتبار تصویر: Typing.com) 1. typing.com
معلم محبوب تایپ رایگان

بازدید از وب سایت
ابزار ردیابی و انگیزه پیشرفت خوب
کلیدهای مشکل شما را برجسته می کند
بازی های مفرح
رایگان
تعداد کمی از درس ها مربوط به تایپیست های پیشرفته است
تبلیغات موجود در نسخه رایگان می تواند حواس پرت باشد
Typing.com یک معلم تایپ کردن رایگان است و دروس تایپ کردن را برای تایپیست های مبتدی ، متوسط ​​و متخصص دارد. وقتی درسی هستید ، هیچ کاری برای منحرف کردن شما وجود ندارد. می توانید روی صفحه کلید مجازی متمرکز شوید که حروف مورد نیاز برای فشار دادن و انگشتان مورد استفاده را به شما نشان می دهد. علاوه بر آموزش های تایپ معمول ، آمادگی در زمینه فن آوری و آمادگی شغلی نیز خواهید یافت. یک برنامه درسی دیگر شما را به کد برنامه نویسی از نوع لمسی آموزش می دهد.
Typing.com کلیدهای مشکل شما را ردیابی می کند و درسهایی را برای کمک به شما در بهبود ارائه می دهد. این شش آزمایش تایپ مختلف را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد سرعت و دقت خود را ارزیابی کنید. نتایج 30 آزمایش آخر شما ذخیره می شود ، بنابراین می توانید ببینید که چگونه پیشرفت کرده اید. انگیزه بیشتر از 249 دستاورد و نشان نشان می دهد که می توانید در سفر تایپ کنید.
شما می توانید آنچه را که با Typing.com آموخته اید از طریق طیف گسترده ای از تمرین های تمرین تایپ ، از جمله یک بازی تایپ کردن ماجراجویی مورد علاقه خود ، که در آن داستان بر اساس تصمیمات شما تغییر می کند ، تقویت کنید. بازی های دیگر مانند Keyboard Jump و Tommy Q: Zombie Defender نیز این تمرین را سرگرم کننده تر می کند.
typing.com ممکن است رایگان باشد ، اما بهترین نرم افزار معلم پرداخت هزینه تایپ در ویژگی ها و قابلیت استفاده را دارد. اگر تبلیغات را منحرف کنید ، پرداخت یک باره 7.99 دلار آنها را حذف می کند.

(اعتبار تصویر: انواع) 2. نوع
مربی تایپ کردن مبتنی بر ابر

بازدید از وب سایت
یادگیری تطبیقی ​​بنابراین شما با سرعت خود پیشرفت می کنید
بیش از 15 بازی جذاب چند سطحی
آموزش تصویری خوب
درس های خود را ایجاد کنید
نسبتاً گران است
برنامه ای برای Android وجود ندارد
Typesy یکی از شناخته شده ترین مربیان تایپ در دسترس است که امروزه با نسخه های نرم افزاری برای افراد (29.95 دلار) ، آموزش در منازل (197 تا 67 دلار) ، مشاغل (67 تا 197 دلار) و مدارس ارائه می شود. نسخه آزمایشی وجود ندارد ، اما همه نسخه ها دارای 12 ماه ضمانت برگشت پول هستند.
Typesy مبتنی بر ابر است ، بنابراین می توانید از هر رایانه ای به آن دسترسی داشته باشید و نتایج شما را در همه دستگاه ها هماهنگ می کند.
به طور غیرمعمول ، این نرم افزار هیچ هدفی از پیش تعیین شده را ندارد ، بنابراین باید خود را تنظیم کنید. هنگامی که مدتی را در Typesy تایپ کردید ، اهداف هوشمند آن به کجا می گویند که باید پیشرفت کنید. ردیابی پیشرفت بسیار عالی است ، با داشتن تعداد زیادی آمار در همه زمان ها با یک قالب بصری قابل درک آسان.
برای بهبود تایپ شما از بیش از 500 تمرین ، درس ، تمرین و بازی اثبات شده علمی استفاده می کند. مربیان ویدیو قبل از هر درس اطلاعات همراه را ارائه می دهند. می توانید محتوای خود را از پرونده ها ، کتابهای الکترونیکی ، ویکی پدیا یا سایر محتوای وب وارد کنید. دروس را می توانید از منابع دیگر بارگیری کنید.
بازی های تایپسی ، مانند تایپ کردن هیولا ، به ویژه برای نگه داشتن دانش آموزان جوان تر مناسب است. در کل ، Typesy کامل ترین و بصری ترین مربی تایپ کردن است که امروزه در دسترس است.

(اعتبار تصویر: KeyBlaze)
3. KeyBlaze
معلم تایپ متناسب با بودجه

بازدید از وب سایت
کاربران نامحدود در یک مجوز
بر اساس درس و دانش تخصصی
بصورت آفلاین قابل استفاده است
رونویسی را تمرین کنید
نسخه رایگان محدود است
فقط روی یک ایستگاه کاری نصب می شود
KeyBlaze یک معلم تایپ کردن مناسب بودجه برای ویندوز یا مک است. نسخه رایگان با ویژگی محدود ، نسخه شخصی (9.99 دلار) و نسخه تجاری (12.99 دلار) وجود دارد. نسخه تجاری آن نیز در یک برنامه اشتراکی موجود است که در هر ماه 3.33 دلار هزینه دارد.
بیش از 150 فعالیت برای تسویه مهارت های شما وجود دارد ، از جمله دروس ویژه تمرین رونویسی و تایپ کیبورد عددی 10 کلید. بازی هایی مانند Word Blizzard شما را به چالش می کشند که کلمات را سریع و دقیق تایپ کنید. ارزیابی ها به شما اطلاع می دهد که در کجا می ایستید و نرم افزار سرعت ، دقت و مناطق ضعیف شما را ردیابی می کند. شما حتی می توانید دروس دلخواه خود را ایجاد کرده و اهداف کلمه خود را در هر دقیقه تنظیم کنید.
KeyBlaze به خوبی به عنوان یک ابزار تدریس کار می کند و قادر به دیدن پیشرفت شما در نمودارها و نمرات ، انگیزه ای است ، اما رابط و گرافیک از گزینه های مدرن تر مانند Typesy عقب مانده است. از آنجا که بیشتر ویژگی ها در نسخه رایگان در دسترس نیست ، بیشتر نسخه ی نمایشی است ، اما نسخه پرداخت شده ارزان است.

(اعتبار تصویر: RataType) 4. RataType
معلم رایگان تایپ آنلاین

بازدید از وب سایت
طراحی مدرن
عالی برای گروه های رقابتی
گواهینامه هایی برای اثبات توانایی تایپ شما
بسیاری از ویژگی های اشتراک گذاری اجتماعی
راهی برای پرش به دروس پیشرفته نیست
آمار محدود
RataType یک معلم تایپ کردن آنلاین رایگان با 15 درس تایپ کردن است که هر کدام دارای چندین تمرین است. دروس با آموزش وضعیت صحیح ، وضعیت انگشت و حرکت انگشت شروع می شود. جالب است که ، اگر بیش از حد دست به کار می شوید ، مجبور می شوید که یک تمرین را تکرار کنید.
علاوه بر درس در تنظیمات صفحه کلید QWERTY ، RataType از پوسته Dvorak ، AZERTY ، اسپانیایی ، فرانسوی ، روسی و اوکراینی پشتیبانی می کند. این یک تست تایپ کردن دارد که می توانید در هر زمان انجام دهید که سرعت و دقت شما را نشان می دهد. یک گواهی برنز ، نقره یا طلا قابل چاپ تولید می شود و کارفرمایان می توانند نمره شما را با یک URL منحصر به فرد تأیید کنند.
این نرم افزار تدریس تایپ در گرو گروهی از دوستان یا کلاسهای درس است ، زیرا می توانید گزارشاتی را در نمرات بالا مشاهده کنید و در مقابل یکدیگر به رقابت بپردازید. این یک مربی تایپ رایگان عالی است ، اما فاقد تمرین های سفارشی و برجسته سازی مسئله نرم افزار تجاری است.

(اعتبار تصویر: TypingClub) 5. typingClub
مدرس تایپ گرافیکی

بازدید از وب سایت
رابط کاربری زیبا و قابل تنظیم
صفحه آمار آموزنده
تجربه سرگرم کننده و تعاملی
راهنمای استقرار مناسب دست
بسیاری از تبلیغات در نسخه رایگان
بیشتر تمرکز بر مدارس و دانش آموزان است
TypingClub یک معلم تایپ گیم شده با یک رابط کاربری دوستانه است. در حالی که به تدریج در حال یادگیری مهارت های جدید هستید ، خود را مرتباً به دنبال کسب مدالها و امتیازات بالاتر بازی می کنید.
نسخه Premium بدون آگهی (8.50 دلار در ماه یا 35 دلار در سال) یک آزمایش سه روزه رایگان دارد و حالت ها ، مضامین و گزارش های بازی بیشتری را به آن اضافه می کند.
برنامه درسی ابتدایی دارای بیش از 670 درس است که بر یکدیگر ایجاد می شود. اگر در حال حاضر یک تایپیست میانی هستید ، می توانید از یک تست قرارگیری استفاده کنید که به شما امکان می دهد برخی از سطوح قبلی را از آن دور کنید. برنامه های درسی به 9 زبان وجود دارد ، برنامه های درسی برای تایپ دست چپ و راست و برنامه های مشخص برای دانش آموزان کلاس 1 ، کلاس اول و کلاس سوم.
یک صفحه آمار نشان می دهد که چگونه سرعت و دقت شما در طول نمودار در طیف وسیعی از نمودارها ، نمودارها و تقویمها بهبود یافته است. با استفاده راحت ، نمودارهای دارای کد رنگی نحوه عملکرد شما را با هر کلید و انگشت صفحه کلید نشان می دهند.
TypingClub یک مربی تایپ کردن سرگرم کننده و کاربر پسند است که در حین بهبود سرعت و دقت تایپ خود ، یک کار عالی برای حفظ انگیزه و علاقه شما انجام می دهد.
ما بهترین نویسنده های لپ تاپ را برای نویسندگان ارائه می دهیم.


منبع Tech Radar