JPG و PDF هر دو فرمت فایل بطور گسترده استفاده می شوند ، اما بعضی اوقات شما نیاز به تبدیل بین آنها دارید. صدها مبدل JPG آنلاین به PDF وجود دارد ، و حتی امکان تبدیل از JPG به PDF با استفاده از ابزارهای موجود در هر دو ویندوز و مک امکان پذیر است. به گفته این ، نرم افزار تبدیل PDF می تواند فرآیند را آسانتر کند.
بیشتر مبدل های PDF آنلاین فقط به شما امکان می دهند یک بار همزمان یک تصویر را تبدیل کنید. این امر می تواند تبدیل صدها یا هزاران JPG به یک کار دشوار تبدیل شود. بهترین مبدل های JPG به PDF تبدیل دسته ای دارند ، بنابراین می توانید چندین JPG را در یک PDF واحد ترکیب کنید یا از یک پوشه JPG ها چندین PDF بسازید.
یکی دیگر از ویژگی های مفید OCR (تشخیص شخصیت نوری) است. مبدل با OCR می تواند JPG های شما را برای متن اسکن کند که می توانید در فایل PDF تبدیل شده ویرایش کنید.
در این مقاله ، ما JPG مورد علاقه خود را به انتخاب نرم افزار تبدیل PDF ترسیم می کنیم.
ما بهترین ویرایشگرهای PDF رایگان و بهترین نرم افزار OCR را ارائه داده ایم.

(اعتبار تصویر: سودا PDF) 1. سودا PDF
مبدل جامع JPG به PDF

بازدید از وب سایت هر دو نسخه آنلاین و آفلاین است
به بسیاری از قالب ها تبدیل می شود
می تواند OCR را با JPG انجام دهد
ابزارهای ویرایش PDF قوی
بسیار گران قیمت
اگر فقط نیاز دارید که JPG ها را گاه به گاه تبدیل کنید بیش از حد انجام می شود
سودا PDF دارای نسخه های آنلاین و رومیزی است. سودا PDF آنلاین به طور شگفت آور کاملاً برجسته است و نسخه دسک تاپ را دقیقاً آینه می کند. این نسخه برای تبدیل و ویرایش PDF های PDF از هرجایی عالی است و نسخه دسک تاپ بدون نیاز به بارگذاری و بارگیری فایل ها به صورت آفلاین قابل استفاده است ، بنابراین می توانید از هر دو دنیا بهترین استفاده را ببرید.
نسخه Home (48 دلار در سال) شامل برنامه های وب و دسک تاپ است و 30 روز ضمانت برگشت پول دارد. اگر به نسخه Premium (84 دلار) ارتقا دهید ، می توانید PDF های محافظت شده با رمز عبور و فرم های PDF سفارشی را ایجاد کرده و مجوزهای دسترسی PDF را تنظیم کنید.
تبدیل JPG ها به PDF با Soda PDF ساده است و گزینه ادغام پرونده ها به یک PDF واحد یا ایجاد PDF های شخصی برای هر JPG را شامل می شود. هنگام ادغام JPG ها ، می توانید به راحتی فایل ها را به ترتیب مورد نظر خود تنظیم مجدد کنید. پس از ادغام پرونده ها ، ابزار زیادی برای ویرایش PDF جدید در اختیار شماست.
Soda PDF علاوه بر JPG ها ، از طیف گسترده ای از سایر فرمت های فایل پشتیبانی می کند ، بنابراین می تواند به عنوان نرم افزار go-to شما برای تبدیل انواع فایل ها به فرمت PDF کار کند.

(اعتبار تصویر: Wondershare) 2. Wondershare PDFElement
ابزارهای ویرایش PDF عالی

VISIT WEBSITEC تبدیل به چندین فایل یا ترکیب در یک PDF
ابزارهای ویرایش PDF عالی
صادرات به DOC ، PPT ، XLS ، EPUB و سایر موارد
JPG ها را با استفاده از OCR به PDF قابل ویرایش تبدیل کنید
نسبتاً گران است
گزینه صادراتی XML وجود ندارد
Wondershare PDFElement یک ویرایشگر و مبدل PDF برای ویندوز و مک است. علاوه بر این که به شما امکان می دهد بین میزبان فرمت های فایل تبدیل شوید ، این نرم افزار دارای ابزارهای عالی است که می توانید پس از تبدیل ، برای ویرایش فایل های PDF خود استفاده کنید. پشتیبانی از OCR ، ویرایش فرم ، امضای دیجیتال و به اشتراک گذاری آنلاین از طریق Dropbox و Google Drive وجود دارد.
PDFElement با مجوز دائمی با 59 دلار در سال یا 69 دلار شروع می شود ، اما برای OCR ، زمینه های قابل ویرایش و پردازش دسته ای اسناد ، به نسخه Pro (79 دلار در سال یا 119 دلار برای مجوز دائمی) نیاز دارید. نسخه تیمی از PDFElement Pro با 139 دلار / کاربر شروع می شود.

(اعتبار تصویر: Smallpdf) 3. smallpdf
مبدل JPEG قابل دسترسی به PDF

VISIT WEBSITE خدمات آنلاین رایگان
محاکمه رایگان 14 روزه در دسترس است
رمزگذاری 256 بیتی پرونده ها
پشتیبانی سریع مشتری
خدمات رایگان فقط بصورت آنلاین است
بدون پشتیبانی OCR برای JPG ها
Smallpdf مجموعه ای از ابزارهای PDF برای تبدیل ، فشرده سازی ، تقسیم ، ادغام و ویرایش PDF است.
Smallpdf سرویس رایگان دارد اما تعداد پرونده هایی را که می توانید پردازش کنید محدود می کند. برای تبدیل نامحدود ، پردازش دسته ای و دسترسی به برنامه دسک تاپ ، به نسخه پرداخت شده نیاز خواهید داشت. این هزینه 12 دلار در ماه یا 108 دلار در سال است. یک آزمایش 14 روزه در دسترس است ، اما برای به دست آوردن آن باید با استفاده از کارت اعتباری یا پی پال ثبت نام کنید.
استفاده از Smallpdf برای تبدیل JPG ها به PDF یک نسیم است. شما به راحتی JPG ها را بارگذاری می کنید ، مرتباً ترتیب آنها را مرتباً مرتب می کنید ، و ایجاد PDF را اکنون انتخاب کنید. گزینه های اصلی برای تنظیم اندازه صفحه و حاشیه ها وجود دارد ، همچنین ویرایشگری وجود دارد که می توانید متن و اشکال را اضافه کنید ، اما چیزی مانند ابزارهای ویرایش پیشرفته Soda PDF یا Wondershare PDFElement نیست.

(اعتبار تصویر: Foxit) 4. Foxit PhantomPDF
تبدیل PDF قدرتمند

بازدید از وب سایت جادوگران تبدیل قدرتمند
نرم افزاری پایدار که به ندرت خراب می شود
آموزش تصویری
PDF های ایجاد شده خود را به راحتی ویرایش کنید
صدور مجوز به صورت مبتنی بر هر دستگاه است
OCR محدود است
Foxit از سال 2001 در حال تولید ابزارهای PDF است و آخرین نسخه PhantomPDF آن دارای ابزارهای زیادی برای تبدیل و استفاده از JPG در PDF است. جادوگران گام به گام نرم افزار شما را از طریق ایجاد یک PDF واحد از چند JPG یا ایجاد اسناد PDF چندگانه از JPG ها سوق می دهد.
Foxit PhantomPDF ارزیابی 14 روزه رایگان دارد. نسخه استاندارد 14.99 دلار در ماه ، 99 دلار در سال هزینه دارد یا می توانید با هزینه یک بار 139 دلار خریداری کنید. نسخه Business هزینه 16/99 دلار در ماه ، 132 دلار در سال یا 179 دلار با هزینه یک بار است. در صورت نیاز به پشتیبانی از PDF A / E / X ، ویرایش تصویر و حذف ، نسخه Business را انتخاب کنید.
نسخه وب تحت نام Foxit PhantomPDF Online نیز وجود دارد که در حال حاضر رایگان برای استفاده است ، اما اگرچه می توانید JPG های منفرد را به PDF تبدیل کنید و بعد از آن ویرایش کنید ، اما کاملاً اساسی است ، فاقد ابزارهای پیشرفته نسخه دسک تاپ است.

(اعتبار تصویر: نیترو) 5. نیترو پرو
مبدل PDF قابل تنظیم

VISIT WEBSITE options گزینه های تبدیل پیشرفته
● پشتیبانی OCR
قیمت مناسب
● هیچ برنامه دسک تاپ برای سیستم عامل Mac وجود ندارد
● فقط آفلاین
برای تبدیل JPG به PDF ، Nitro Pro یکی از بهترین ها است ، زیرا شامل لیست طولانی از گزینه های سفارشی است. به عنوان مثال ، می توانید نمونه برداری پایین و فشرده سازی تصاویر را مرتب کنید و اندازه صفحه و جهت گیری PDF های تولید شده را تنظیم کنید.
Nitro Pro برای هر کاربر 159 دلار هزینه دارد ، از جمله eSignatures نامحدود. قیمت های ویژه برای تیم های بالای 20 کاربر در صورت درخواست ارائه می شود. محاکمه 14 روزه از وب سایت قابل بارگیری است.
به طور کلی ، Nitro Pro یک ابزار تبدیل عالی است ، اما ابزارهای ویرایش PDF فاقد ظرافت Soda PDF و Wondershare PDFElement هستند.
ما بهترین خواننده های PDF را برای ویندوز و بهترین خواننده های PDF برای Mac ارائه داده ایم.


منبع Tech Radar