یافتن یک خرید ارزان کیندل هرگز دشوار نیست ، زیرا آمازون علاقه دارد سلطه خود را در بازار ereader حفظ کند. با توجه به کیفیت بالایی که در دستان خود دارید ، قیمت های Kindle برای اکثر دستگاه ها از قبل ارزش زیادی دارند.
ما همه ارزان ترین معاملات کیندل را گرد هم آورده ایم زیرا خرده فروشان مختلف با هم رقابت می کنند و سعی می کنند بهترین معامله را به شما ارائه دهند. ما هر مدلی را که به راحتی در دسترس است از جمله کیندل های اساسی ، عالی همه کاره و برگهای برقی عالی و خوانندگان لوکس فوق العاده فانتزی Kindle Oasis را پوشش داده ایم. اگر به چیزی بیش از خواندن کتابهای الکترونیکی علاقه دارید ، دامنه رایانه لوحی Fire در مجموعه کاملی از بهترین معاملات قرص آمازون آمازون نیز پوشیده شده است – آنها جایگزین بسیار ارزان تری برای معاملات ارزان قیمت iPad هستند.
به طور طبیعی ، ما تفاوت های موجود بین دستگاه های مختلف Kindle را نیز توضیح خواهیم داد تا بتوانید آگاهانه ترین تصمیمی راجع به کدام یک برای شما مناسب باشد. ما یک بررسی اجمالی از آخرین معاملات کیندل را در زیر ارائه داده ایم ، هرچند به پیمایش ادامه دهید و لیست گسترده ای از قیمت های کیندل را برای هر مدل مشاهده خواهید کرد.
بعلاوه ، در حال حاضر اتفاقات خارق العاده ای در فروش مدارس رخ می دهد ، که به معنای قیمت های عالی است اگر به دنبال فناوری برای پشتیبانی از elearning در سال 2020 هستید.

بهترین قیمت امروز کیندل آمازون

Amazon – Kindle All-New – 6 “…

Amazon Kindle (2019)

بهترین خرید

89،99 دلار

مشاهده معامله

مشاهده همه قیمت ها

Kindle Paperwhite – حالا …

Amazon Kindle Paperwhite (2018)

آمازون

129.99 دلار

مشاهده معامله

مشاهده همه قیمت ها

روشن شدن واحه – اکنون با …

Amazon Kindle Oasis (2019)

آمازون

249.99 دلار

مشاهده معامله

مشاهده همه قیمت ها

همه جدید Kindle Kids Edition -…

نسخه کودکانه Amazon Kindle

آمازون

$ 109.99

مشاهده معامله

مشاهده همه قیمت ها

ما روزانه بیش از 130 میلیون محصول را با بهترین قیمت بررسی می کنیم
مشاهده همه معاملات

چه چیزی باعث می شود قیمت کیندل خوب باشد؟
این ereaders دارای صفحه نمایش LCD یا قطعات داخلی قدرتمند نیست. بنابراین خواهید دید که قیمت فروش Kindle بسیار ارزانتر از تبلت و تلفن است. صفحه نمایش برای خواندن بدون تابش خیره کننده و بهبود فوری نسبت به استفاده از برنامه Kindle در تلفن یا رایانه لوحی شما نیز فوق العاده است.
اگر می توانید Kindle Paperwhite را با قیمت 129 دلار / 120 A 199 دلار AU پیدا کنید ، قیمت خوبی دریافت می کنید. مدل جدید Kindle 2019 در سطح ورودی مطمئناً تخفیف های خود را با قیمت 89.99 دلار / 69 / / AU 139 دلار به زودی مشاهده خواهید کرد. قیمت های بالای مدل Kindle Oasis خط از 269 دلار / 229 پوند / 389 دلار AU شروع می شود و بندرت پایین می روند.
منظور از “پیشنهادهای ویژه” در لیست های Kindle چیست؟
هنگامی که به فهرست خواندن Kindle ereader ، چه در وب سایت آمازون ، یا از یک خرده فروش دیگر ، مراجعه می کنید ، اغلب می توانید در عنوان یا توضیحات آیتم شامل “پیشنهادات ویژه” شوید. “بدون پیشنهادات ویژه” را انتخاب کنید و قیمت آن با 10 دلار / 20 دلار افزایش می یابد.
در اصل ، این پیشنهادات ویژه به عنوان تبلیغات به سبک محافظ صفحه نمایش مبتنی بر آمازون در دستگاه Kindle شما عمل می کند. بنابراین وقتی Kindle خود را از حالت خواب روشن می کنید ، تبلیغی برای کتاب در فروشگاه Kindle آمازون یا شاید یک شخص ثالث تبلیغ می کنید.
آزار دهنده درسته؟ در واقع ، من برای پیشنهادات ویژه (من عاشق یک خرید ارزان هستم) ، و این یک بیت برای من زحمت ندارد. می توانید آگهی را به راحتی بکشید (بدون تلاش برای یافتن نماد X ریز در اینجا) و بلافاصله با خواندن خود ادامه دهید. هنگامی که در حالت خواب هستید ، تبلیغات روی صفحه می چرخند ، اما روشن نمی شوند و به نظر نمی رسد که هیچ نیرویی مصرف کنند. آنها هنگام روشن کردن دستگاه پس از خاموش شدن ، هیچ چیز را کم نمی کنند. در صورت حذف آنها ، تبلیغات با آثار هنری عمومی جایگزین می شوند.
با دیدن اینکه این تبلیغات به هیچ وجه با تجربه تداخل ندارند ، خوشحالم که مبلغ اضافی برای مسدود کردن آنها هزینه نکردم. سلام ، برخی از فروش ها ارزش کلیک کردن روی آن را دارند. اگر واقعاً آنها را دوست ندارید ، همیشه می توانید اختلاف را بعداً پرداخت کنید تا آنها را حذف کنید. بنابراین ابتدا گزینه ارزان قیمت را انتخاب می کنیم.
در اینجا بهترین قیمت کیندل ارزان در حال حاضر موجود است …

قیمت های Kindle 2019
سطح روشن شدن ورودی اکنون دارای صفحه نمایش نور پس زمینه است
اندازه صفحه نمایش: 6 اینچ | ذخیره سازی: 4 گیگابایت | وضوح تصویر: 167ppi | وزن: 174 گرم | نور پس زمینه: بله | صفحه لمسی: بله | عمر باتری: حداکثر چهار هفته

89،99 دلار

مشاهده معاملات در بهترین خرید

نخستین

89،99 دلار

مشاهده معاملات در آمازون

نخستین

$ 109.99

مشاهده معاملات در آمازون

مشاهده همه قیمت ها (7 یافت شده)
دارای صفحه نمایش دارای نور پس زمینه است
ارزش اضافی بیش از نسخه قبلی را دارد
قطعنامه هنوز کمی پایین است

آخرین آمازون در سطح ورود به سطح Kindle با در نظر گرفتن یک چراغ داخلی ، باعث تقویت سال 2019 شد ، به این معنی که اگر می خواهید Kindle Paper را در شب بخوانید ، بدون اینکه روشنایی بیشتری در اتاق داشته باشد ، نیازی به دریافت Kindle Paperwhite ندارید. . این یک آپدیت مرتب و مرتب است ، اما قیمت اولیه را کمی در مقایسه با Kindle start 2016 افزایش داده است. Amazon Kindle با یک چراغ داخلی از 89.99 دلار / 69.99 / / 139 AU دلار شروع می شود.
این صفحه نمایش با این وجود هنوز 167 ppi است ، اما مخالف رزولوشن بالاتر Paperwhite 300 ppi نیست. Paperwhite (که اکنون ضد آب است و با صفحه نمایش گرگرفتگی در برابر بدنه طراحی شده است) در چندین نقطه از سال تخفیف های کم نظیری به دست می آورد ، بنابراین اگر زمان مناسبی را در نظر گرفتید ، شاید مجبور نباشید مبلغ بیشتری بپردازید تا بتوانید به جای این کار کنید. پایه (در صورت بهبود) روشن شدن. برای رونق کامل ، آخرین بررسی Kindle ما را بررسی کنید.

قیمت Kindle Paperwhite 2018
ارزش عالی برای صفحه نمایش با نور پس زمینه و ضد آب بودن
اندازه صفحه نمایش: 6 اینچ | ذخیره سازی: 8 گیگابایت / 32 گیگابایت | وضوح: 300ppi | وزن: 182 گرم | نور پس زمینه: بله | صفحه لمسی: بله | عمر باتری: حداکثر شش هفته

129 دلار

مشاهده معامله در دوربین فوکوس

129.99 دلار

مشاهده معاملات در بهترین خرید

نخستین

149.99 دلار

مشاهده معاملات در آمازون

مشاهده همه قیمت ها (6 یافت شده)

12 بررسی مشتری آمازون
☆☆☆☆☆

اکنون ضد آب است
طراحی صفحه نمایش فلاش
قیمت مناسب برای فناوری داخل

آمازون Kindle Paperwhite عالی عالی را در سال 2018 به روز کرد. این فقط به روزرسانی اعداد با یک شیرجه رفتن عمیق بر روی برگه مشخصات داخلی لازم برای مشخص کردن اختلافات نبود (بیایید این را به MacBooks واگذار کنیم درست است؟). جدیدترین Paperwhite بسیار خوب است که ممکن است شما وسوسه شوید نسخه قبلی را که ما هنوز هم بسیار دوست داریم خسته کنیم.
صفحه نمایش نور پس زمینه اکنون با صفحه گشوده شده است ، به این معنی که دیگر مکان هایی برای گرد و غبار و موها برای گیر نکردن ندارند. و بخشی از استدلال پشت پرده این است که اطمینان حاصل کند Kindle Paperwhite اکنون یک ضد آب ضد آب است ، دقیقاً مانند خیلی گرانتر (اما کاملاً زیبا) Kindle Oasis. ارزانترین مدل در حال حاضر ظرفیت ذخیره سازی 8 گیگابایتی را دو برابر می کند که اگر در حال خواندن کتاب های سنگین با تصویر مانند رمان های گرافیکی / کمیک هستید ، مفید است. و 20 گرم سبک تر است. فضای اضافی این کتاب نیز برای کتابهای صوتی مفید است ، علاوه بر این جدید از Paperwhite است که می توانید از طریق بلندگوهای بلوتوث / هدفون از آن استفاده کنید.
آخرین قیمت های Kindle Paperwhite با قیمت 129.99 دلار / 119.99 / / 199 دلار آمریکا شروع می شود اما در چندین بار از سال تخفیف های قابل توجهی را مشاهده می کنیم ، بنابراین همیشه ارزش معامله بهتر است.

(اعتبار تصویر: آمازون)
قیمت Amazon Kindle Kids Edition
روشنایی با ویژگی های کودک و جوایز
اندازه صفحه نمایش: 6 اینچ | ذخیره سازی: 8 گیگابایت | وضوح تصویر: 167ppi | وزن: 288 گرم | نور پس زمینه: بله | صفحه لمسی: بله | عمر باتری: حداکثر چهار هفته

نخستین

$ 109.99

مشاهده معاملات در آمازون

نخستین

$ 109.99

مشاهده معاملات در آمازون

مشاهده همه قیمت ها (3 یافت شده)
ویژگی های ایمنی کودک
شامل یک پوشش است
1 سال دسترسی رایگان به 1000 کتاب
هزینه ای بیشتر از کیندل استاندارد است

Kindle Kids Edition سطح ورودی Kindle را در سال 2019 (که قبلاً به آن اشاره شد) طول می کشد و مجموعه ای از ویژگیهای اطمینان بخش کودک را اضافه می کند. این پوشش با استاندارد به همراه ضمانت 2 ساله خوب که هر نوع شکستگی را پوشش می دهد (عالی برای بچه های دست و پا چلفتی) است. نسخه Kindle Kids نسخه مانند Paperwhite ضد آب نیست ، اما ضمانت گسترده شما را در آنجا پوشش داده است. فرهنگ لغت داخلی (فقط انگشت خود را روی یک کلمه نگه دارید) یک منبع یادگیری خارق العاده است و یک گزینه سازنده واژگان نیز وجود دارد.
یک برنامه شریک به والدین اجازه می دهد تا چه مدت فرزندان خود را با آنچه می خوانند ، ردیابی کنند. هیچ بازی یا مرورگر وب در این Kindle گنجانده نشده است ، بنابراین هرگز لازم نیست نگران این باشید که از کتابشان گریزان باشند. شما همچنین می توانید یک سال دسترسی رایگان به بیش از 1000 عنوان کودک دوستانه داشته باشید و سایر کتابهای الکترونیکی را می توانید از فروشگاه Kindle اضافه کنید. با دو برابر ذخیره ارزانترین کیندل در 8 گیگابایت ، فضای زیادی نیز برای آنها خواهید داشت.
برخی از والدین ممکن است بخواهند اگر ارزانتر از نظر ویژگیهای ایمنی پیر شوند ، شاید ارزان تر کیندل را در نظر بگیرند (اگر ممکن است فرزندشان از نظر ویژگی های امنیتی کمی پیر شود) (ممکن است سالها همان خواننده را برای سالها به خاطر بسپارد) یا اگر محدودیت ها کمی برای محتوای کتاب به نظر می رسد. از طرف مثبت ، می توانید ویژگی های اضافی را نیز باز کنید ، اگر تصمیم دارید این کار را از طریق کد PIN انجام دهید ، یک Kindle استاندارد محسوب می شود. نسخه Kindle Kids با قیمت 109 دلار در آمریکا و 99 پوند در انگلیس به فروش می رسد.

(اعتبار تصویر: آمازون)
معاملات Kindle Oasis (2019)
بهترین چیز در حال حاضر حتی در چشم آسان تر است
اندازه صفحه نمایش: 7 اینچ | ذخیره سازی: 8 گیگابایت / 32 گیگابایت | وضوح: 300ppi | وزن: 188 گرم | نور پس زمینه: بله | صفحه لمسی: بله (و دکمه های چرخش صفحه) | عمر باتری: حداکثر شش هفته

نخستین

249.99 دلار

مشاهده معاملات در آمازون

249.99 دلار

مشاهده معاملات در بهترین خرید

نخستین

269.99 دلار

مشاهده معاملات در آمازون

مشاهده همه قیمت ها (8 یافت شده)

56 بررسی مشتری آمازون
☆☆☆☆☆

سایه صفحه نمایش جدید عالی به نظر می رسد
برای شب خواندن بهتر است
چیز دیگری تغییر نکرده است
هنوز هم به طور جدی گران است

آمازون به تازگی Kindle Oasis نسل قبلی را به نسخه ای کاملاً جدید به روز کرده است. قیمت های Kindle Oasis (2019) از 249.99 دلار / 229.99 پوند / 399 دلار AU شروع می شود. این از نظر صداقت تفاوت چندانی با مدل 2017 ندارد بلکه اکنون یکی از فروشگاه ها از بازار خارج می شود.
ویژگی اصلی جدید گزینه سایه کهربا برای پس زمینه صفحه نمایش است. این چراغ “گرم” مانند یک شومیز قدیمی احساس طبیعی تری دارد. به نظر می رسد بسیار دوست داشتنی است ، و فشار کمتری در چشمان شما ندارد ، به خصوص اگر شب ها می خوانید و می خواهید باد کنید.
در غیر این صورت ، این همان e-lexer لوکس ضد آب با زیبایی طراحی شده است که آخرین باری است. این دکمه های چرخش صفحه یک ویژگی مرتب و مرتب است هرچند که صفحه را تمیز نگه می دارند و بسیار دقیق تر از شیپور خاموشی / نوارهای صفحه نمایش گاهی اوقات کار می کنند. با این وجود هیچ تقاضای قیمت اولیه از آن زیاد جدی نیست ، به این معنی که توصیه Paper Paper هنوز آسانتر است.

معاملات Amazon Kindle Oasis
خواننده لوکس که منتظر آن بودید؟
اندازه صفحه نمایش: 7 اینچ | ذخیره سازی: 8 گیگابایت / 32 گیگابایت | وضوح: 300ppi | وزن: 194 گرم | نور پس زمینه: بله | صفحه لمسی: بله (و دکمه های چرخش صفحه) | عمر باتری: حداکثر شش هفته

نخستین
نهمین ژنرال

199.99 دلار

مشاهده معاملات در آمازون

نخستین
نهمین ژنرال

269.99 دلار

مشاهده معاملات در آمازون

نخستین

299.99 دلار

مشاهده معاملات در آمازون

مشاهده همه قیمت ها (4 یافت شده)

132 بررسی مشتری آمازون
☆☆☆☆☆

دکمه های چرخش صفحه در سمت
به زیبایی در دست می نشیند
بسیار گران است

دومین تکرار Kindle Oasis برای ارزانترین نسخه Wi-Fi 249 دلار / 229 پوند / 389 دلار آمریکا هزینه دارد. این یک نسخه ارتقاء یافته نسبت به Oasis قدیمی (که دیگر در دسترس نیست) و یک پیشرفت بزرگ است. این 15٪ ارزان تر ، بزرگتر و همچنین اولین کیندل ضد آب بود (اما Paperwhite اکنون این ویژگی را نیز دارد). Kindle Oasis همچنین اولین روشنایی بود که از کتابهای صوتی Aubidle پشتیبانی می کرد ، اگرچه برای استفاده از این ویژگی به یک جفت هدفون بی سیم بلوتوث احتیاج دارید زیرا هیچ بلندگو داخلی یا پورت هدفون 3.5 میلی متری وجود ندارد. صفحه نمایش 7 اینچی Kindle Oasis ereader’s آن را به بزرگترین مارک های Kindle تبدیل کرده و خوانندگان مایل به مشاهده صفحه بزرگتر را وسوسه می کند ، به این معنی که شما مجبور نیستید صفحات را به دفعات تغییر دهید. دکمه های چرخش صفحه نسبت به نسخه جدید Kindle Voyage که اکنون قطع شده است ، حاشیه وسیع تری به آن بخشیده اند و نگه داشتن یک دست را آسان تر می کند – این صفحه برای جابجایی خوانندگان دست چپ نیز جابجا می شود. مدل های قابل توجهی ارزان قیمت Paperwhite گزینه های عالی هستند و از وضوح صفحه نمایش یکسانی برخوردار هستند. این صفحه نمایش بزرگتر و ضد آب بودن برای آرامش خاطر بسیار وسوسه انگیز است. از طرف مثبت ، اکنون که مدل جدیدتری در دسترس است ، قیمت ها شروع به کاهش می کنند (به بالا مراجعه کنید).
بازگشت به بالا ^

معاملات: Kindle Unlimited را به صورت رایگان در ایالات متحده امتحان کنید | انگلستان | استرالیا

ما معاملات Kindle خود را هر روز بررسی می کنیم تا مطمئن شویم که آنها همیشه به روز و در دسترس هستند!


منبع Tech Radar