ضبط صفحه نمایش به یک فعالیت مشترک در حال افزایش است ، به ویژه برای اهداف آموزش و آموزش آنلاین. همچنین می تواند برای نرم افزارهای ارائه مانند پاورپوینت ، که در آن از قالب های ویدیویی پشتیبانی می شود ، استفاده شود.
با این حال ، ضبط صفحه نیز با کمک نرم افزارهای همکاری مانند مجموعه های بهره وری و کنفرانس ویدئویی برای ارتباط مستقیم اطلاعات به چندین کاربر ، به طور معمول مورد استفاده قرار می گیرد.
در هر صورت ، فیلم به یک رسانه استاندارد شده برای استفاده در اینترنت تبدیل شده است که اکنون بسیاری از برنامه های تجاری از آن پشتیبانی می کنند ، مانند اضافه کردن فیلم و همچنین تصاویر یا متن در نرم افزار یادداشت برداری.
در حالی که هردو برای نرم افزار ویرایش فیلم و ویرایشگرهای ویدئویی رایگان پرداخت می شود ، اغلب شامل یک عملکرد ضبط صفحه است ، گاهی اوقات بسته ای اختصاصی مانند آنچه برای ساده تر نیاز دارید ، بیش از حد است.
درمجموع دلایل زیادی برای مایل به گرفتن ضبط صفحه یا ضبط صفحه وجود دارد که گاهی اوقات می توان گیج کننده بود که از کدام نرم افزار برای دستیابی به بهترین نتیجه ممکن استفاده کنید ، خصوصاً اگر از چندین دستگاه با سیستم عامل های مختلف استفاده می کنید.
بنابراین ما لیستهایی را که فکر می کنیم بهترین ضبط کننده صفحه برای Windows ، Mac ، Android و iOS هستند ، ذکر کرده ایم.
در بودجه؟ راهنمای ما را به بهترین ضبط های صفحه رایگان ببینید.
آیا می خواهید شرکت یا خدمات شما به این راهنمای خریدار اضافه شود؟ لطفا درخواست خود را به آدرس اینترنتی des.athow@futurenet.com به آدرس اینترنتی راهنمای خرید در خط موضوع ایمیل ارسال نمایید.
بهترین ضبط های صفحه – با یک نگاه

کامتاسیا
استودیوی OBS
ضبط صفحه نمایش Icecream
TinyTake
صفحه نمایش
کشف کردن
ضبط صفحه نمایش AZ
این را ضبط کن

(اعتبار تصویر: Camtasia) 1. کامتاسیا
نرم افزار دیرینه برای حرفه ای ها

TechSmith Camtasia

249 دلار

بازدید از سایت

در TechSmith

بسته بندی شده با ویژگی های ویرایش ویدیو
هر کار ضبط را با سهولت مقابله می کند
گزینه های بارگذاری برای بسیاری از کاربران است
Camtasia (ویندوز ، macOS) بیش از اکثر بازی های ضبط شده در صفحه نمایش بوده است و بیش از بسیاری از ویژگی های آن را ارائه می دهد – همچنین با ضبط آنچه در صفحه نمایش با aplomb وجود دارد ، این راه حل ویرایش ویدیوی کاملاً پیشرفته همچنین می تواند موارد اضافی و ویرایش هایی را در آن اضافه کند. بالا هم
هر آنچه را که می خواهید ضبط کنید ، از بازی گرفته تا پاورپوینت ، Camtasia می تواند همه این موارد را در پیش گیرد – با یا بدون صدا ، با یا بدون فید وب کم و غیره. حاشیه نویسی ها ، پرونده های رسانه ای اضافی ، انتقال ها ، عناوین و موارد دیگر می توانند با فیلم شما حذف شوند.
با وجود تمام ویژگی های آن ، این نرم افزار هرگز به لطف یک رابط گاه بصری بصری ، خیلی پیچیده احساس نمی شود. در نزولی ، 249 دلار گران است اما می توانید 30 روز آن را به صورت رایگان تست کنید. برای چیزی ارزان تر و ساده تر ، SnagIt را از همان استودیوی توسعه دهنده امتحان کنید.

آیا می خواهید Camtasia را امتحان کنید؟ محاکمه رایگان خود را در اینجا نگه دارید

(اعتبار تصویر: استودیوی OBS) 2. استودیوی OBS
پیشرو ضبط صفحه نمایش رایگان

چندین فایل صوتی و تصویری را به خوبی مدیریت می کند
هیچ هزینه ای برای استفاده ندارید
آسان نیست که از ابتدا انتخاب کنید
افرادی که نمی خواهند ابزار ضبط کننده صفحه نمایش خود را بپردازند ، تمایل دارند که به OBS Studio (ویندوز ، macOS) بیایند و با دلیل خوب: این امکان را به شما می دهند که بدون زحمت منابع مختلف و آهنگ های صوتی را با هم مخلوط کنید ، بسته بندی کنید در ویژگی های شما معمولاً. برای به دست آوردن هزینه های سنگین
با توجه به گیمرها ، گزینه های پخش مستقیم برجسته است ، اما می توانید ضبط های خود را به راحتی ذخیره کنید. علاوه بر این ، شما از ویژگی های پیشرفته ای مانند کاهش نویز (برای صدای صوتی خود) و امکان تنظیم انتقال بین صحنه های خود استفاده می کنید.
اگر فقط می خواهید یک کلیپ سریع ضبط کنید – و به عنوان یک مبتدی کامل ، OBS Studio شاید بهترین گزینه های ذکر شده در اینجا نیست – اما یک شماری از ضبط های خوب و ویژگی های پخش زنده به صورت رایگان دریافت می کنید. ، و بحث با آن دشوار است.

فکر کنید OBS Studio ضبط کننده برای شماست؟ این یک بارگیری رایگان است

(اعتبار تصویر: ضبط صفحه نمایش Icecream) 3. ضبط صفحه نمایش Icecream
اصول را انجام می دهد ، و آنها را به خوبی انجام می دهد

 آمازون را بررسی کنید

موتور ضبط صفحه نمایش سریع و ساده
ابزارهای بزرگنمایی و حاشیه نویسی گنجانده شده است
رابط پراکنده همیشه شهودی نیست
همه نمی خواهند مجموعه ویژگی های سنگین مورد علاقه Camtasia یا OBS Studio را داشته باشند و ضبط کننده صفحه نمایش Icecream (ویندوز ، macOS) یک گزینه جایگزین تر و دوستانه تر است. آن را آتش بزنید ، روی دکمه ضبط کلیک کنید ، بخشی از صفحه را برای ضبط انتخاب کنید و خاموش هستید.
انتخاب منطقه ضبط و صرفه جویی در فیلمبرداری ، واقعاً آسان تر نخواهد بود ، اگرچه دقیق ترین ابزاری نیست که ما تا به امروز با آن روبرو شده ایم. این برنامه به شما امکان می دهد تا فیلم های خود را بکشید ، فید وب کم را اضافه کنید ، هنگام ضبط بزرگنمایی کنید و کیفیت نهایی فیلم خود را انتخاب کنید.
به نسخه Pro نرم افزار (29.95 دلار) ارتقا دهید و می توانید محدودیت زمانی 5 دقیقه‌ای را بشکنید ، همچنین از میان قالبهای خروجی بیشتر انتخاب کنید ، بین قالبها تبدیل کنید ، علامت اضافه کنید و برنامه ضبط روی صفحه را تنظیم کنید – ویژگی هایی که همه می توانند در آن بیایند. در دستی

آیا آماده استفاده از ضبط صفحه نمایش Icecream هستید؟ در اینجا بارگیری است

(اعتبار تصویر: TinyTake)
4. TinyTake
ضبط صفحه ساده است

انجام کار ساده تر نیست
اشتراک گذاری آسان با سیستم عامل های دیگر
هیچ ابزار انتخاب منبع پیشرفته ای وجود ندارد
در ادامه موضوع ضبط کننده های صفحه نمایش کوچکتر و ساده تر ، ما TinyTake (ویندوز ، macOS) را ارائه می دهیم. این کلیه ویژگی هایی را که شما به احتمال زیاد به آنها احتیاج دارید ، دارد و هیچ یک از کرکی را که دوست ندارید ، دارد و به خصوص وقتی ویدیوها و عکسهای ضبط شده را با افراد دیگر به اشتراک می گذارد ، بسیار خوب است.
در مورد فرآیند ضبط اصلی ، پس از ایجاد یک حساب کاربری (که اختیاری نیست) ، می توانید صفحه کامپیوتر خود را با چند کلیک ضبط کنید. منطقه مورد نظر برای ضبط را بیرون بکشید ، روی دکمه شروع کلیک کنید ، و TinyTake بدون دردسر بقیه را کنترل می کند.
و واقعاً همه این موارد وجود دارد – اگر می خواهید حاشیه نویسی اضافه کنید یا هر چیزی بیش از پنج دقیقه را ضبط کنید ، باید به نسخه پرداخت شده TinyTake (29.95 دلار) ارتقا دهید. برای ضبط ساده صفحه نمایش و به اشتراک گذاری آسان در مکان هایی مانند YouTube ، ایده آل است.

وسوسه شده توسط TinyTake؟ برای بارگیری نرم افزار به اینجا بروید

(اعتبار تصویر: Telestream) 5. صفحه نمایش
یکی از بهترین گزینه ها برای مکینتاش

با یک ویرایشگر ویدیویی کاملاً برجسته همراه است
چندین منبع صوتی و تصویری را ترکیب کنید
به اندازه برخی گزینه های دیگر کاملاً پیشرفته نیست
MacOS اپل در واقع با برخی از ابزارهای ضبط صفحه ساخته شده است – بیشتر در مورد آن در یک لحظه – اما ScreenFlow (macOS) یک بروزرسانی جدی در کاری است که نرم افزار دسک تاپ اپل به تنهایی می تواند انجام دهد ، بعلاوه شماری از ویژگی های مفید و ویدیوی اضافی را نیز اضافه می کند ابزارهای ویرایش
به عنوان مثال ، می توانید قسمتهای مختلف ضبط ویدیوی خود را برش داده ، تابه و زوم کنید ، همچنین در بالای فیلم هایی که ضبط کرده اید حاشیه نویسی و فراخوانی اضافه کنید. این ویرایشگر ویدئویی کاملاً برجسته و بصری و همچنین ابزاری جامع برای ضبط صفحه است.
در مورد بیت واقعی گرفتن ، استفاده از آن ساده تر نخواهد بود: منبع (های) ویدیویی خود را انتخاب کنید ، منبع (های) صوتی خود را انتخاب کنید و دور شوید. فیلم هایی از وب کم شما به راحتی می توانید به ویدیوی اصلی شما اضافه شود ، و کل روند کاملاً نرم و روان است. این مبلغ 129 دلار به شما بازپرداخت می کند اما یک آزمایش رایگان در دسترس است.

آیا می خواهید ScreenFlow را از طریق قدم های خود قرار دهید؟ اینجا کلیک کنید

(اعتبار تصویر: Screencastify) 6. کشف کردن
برنامه افزودنی مستقیم Chrome

درست در داخل مرورگر شما کار می کند
فیدهای صفحه و وب کم را ترکیب کنید
از نظر گزینه های ضبط محدود است
اگر نمی خواهید نرم افزار اضافی روی رایانه خود نصب کنید (خوب ، جدا از برنامه افزودنی مرورگر) ، Screencastify (Chrome) یکی از بهترین گزینه ها است. برای استفاده از برنامه افزودنی بدون واترمارک و بیش از 10 دقیقه در هر زمان ، به روز رسانی (49 دلار) نیاز است.
فقط به این دلیل که برنامه افزودنی برای مرورگر شما نیست ، به این معنی نیست که شما فقط به ضبط ویندوز مرورگر محدود می شوید ، اگرچه در صورت تمایل می توانید این کار را انجام دهید. Screencastify قادر است در حالت تمام صفحه ضبط کند و صدا را از سیستم یا میکروفون پشتیبانی می کند.
برنامه افزودنی حتی به اندازه کافی هوشمند است تا بتوانید از وب کم خود جاسازی کنید ، بنابراین انعطاف پذیری زیادی کسب کرده اید ، حتی اگر به اندازه زنگ ها و سوت ها به اندازه برنامه های دیگر دست نیابید. نقشه ها و حاشیه نویسی های روی صفحه نیز در Screencastify پشتیبانی می شوند.

آیا می خواهید Screencastify را به مرورگر خود اضافه کنید؟ شما می توانید آن را اینجا دریافت کنید

(اعتبار تصویر: ضبط صفحه نمایش AZ) 7. ضبط صفحه نمایش AZ
ضبط جامع صفحه نمایش Android

پشتیبانی از Timelapses و موارد دیگر
تأثیر قابل توجهی در عملکرد ندارد
ممکن است در دستگاههای قدیمی با وضوح بالاتر کار نکند
ضبط کننده صفحه نمایش AZ (Android) یکی از گزینه های برتر برای سیستم عامل تلفن همراه گوگل است و با استفاده از آن ، کنترل هایی با کاربرد آسان ، گزینه های بسیار ضبط و حتی ویرایشگر ویدیوی سبک را در صورتی که می خواهید قبل از به اشتراک گذاشتن آنها ضبط کنید ، .
همه چیز با یک پنجره بازشو کنترل می شود که هنگام شروع ضبط ناپدید می شود. شما بسته به آنچه از ضبط صفحه Android خود نیاز دارید ، می توانید لمس های صفحه را به تصویر بکشید ، و ضبط صدا میکروفون را نیز شامل کنید.
وارد تنظیمات شده و می توانید وضوح ضبط ویدیو ، میزان فریم و جهت گیری را تنظیم کنید ، و حتی در صورت لزوم جلوه timelapse اضافه کنید. این تقریباً در مورد همه چیزهایی که می توانید از یک ابزار ضبط صفحه در دستگاه Android استفاده کنید ، است.

آماده امتحان ضبط کننده صفحه نمایش AZ هستید؟ در اینجا پیوند فروشگاه Google Play قرار دارد

(اعتبار تصویر: دیجیست) 8. این را ضبط کن
ضبط محبوب دستگاه های تلفن همراه اپل

رایگان برای استفاده
شامل ویرایشگر
ارتقاء ارزان
این را ضبط کن! ضبط صفحه به طور خاص برای دستگاه های iOS مانند iPhone ، iPads و iPod است و به صورت بارگیری رایگان از فروشگاه iTunes در دسترس است.
این برنامه به طور شگفت آور برای آنچه بدست می آورید خوب است. علاوه بر ضبط کل صفحه ، می تواند از دوربین Facetime نیز برای ضبط چهره شما برای فیلم های واکنش استفاده کند. بعلاوه گزینه ویرایش ویدیو وجود دارد و اشتراک گذاری از طریق AirDrop و Open In در دسترس است.
برای عملکرد کامل یک لمسی از نظر ایده آل برای iOS 12 یا بالاتر مناسب است ، و ویرایشگر ویدیو از ویژگی های کوچک اما مناسبی برخوردار است مانند قابلیت ترسیم فیلم ، افزودن فیلترها ، تنظیم سرعت پخش ، تغییر پس زمینه و تصویر را بچرخانید.
ضبط ها برای دسترسی آسان در داخل برنامه ثبت شده اند ، و همچنین برای ذخیره در رول دوربین ، امکان صادرات آسان نیز برای بارگذاری در YouTube وجود دارد.
در حالی که برنامه اصلی رایگان است ، یک نسخه حرفه ای با قیمت 3.99 دلار در دسترس است که به اشتراک گذاری فیلم ها طولانی تر از 3 دقیقه امکان پذیر است.
شما می توانید ضبط آن را بارگیری کنید! اینجا
زندگی خود را به ترتیب با بهترین برنامه های مدیریت وظیفه دریافت کنید


منبع Tech Radar