بعد از بهترین سیستم بلندگو برای سینمای خانگی خود؟ ما در این راهنمای مفید همه گزینه هایی را که به آنها نیاز خواهید داشت ، با چند نکته مهم در مورد آنچه که سیستم بلندگو را بالاتر از درایورهای داخلی تلویزیون قرار می دهد ، داریم.
بلندگوهای استریو و نوارهای صوتی هر دو روش خوبی برای بهبود صدای تلویزیون شما هستند ، اما هر دو شامل سازش هستند: چون کوچکتر هستند و کمتر پخش می شوند ، صدا کمتر در فضای اتاق پخش می شود. بعضی از مدل ها صدای فراگیر مجازی را ارائه می دهند و گرچه عالی است ، اما کاملاً با واقعیت یکسان نیست.
سیستم 5.1 ، معامله واقعی است. این شامل پنج بلندگو است که در اطراف اتاق قرار گرفته و صدایی کاملاً غوطه ور و 360 درجه به شما می دهد. برای برخی از باس های اضافه شده ، ساب ووفر (“1” در سیستم 5.1 اضافه کنید) و این تقریباً به نزدیکترین جایی است که می توانید به راحتی در خانه خود به صدای آفرینش سینما داشته باشید.
در حالی که بسته های صدای فراگیر می توانند ترسناک به نظر برسند – هم از نظر هزینه و هم از نظر نصب – اما واقعاً هیچ مشکلی برای آن وجود ندارد. یک یا دو کابل را بچرخانید ، آنها باید همه مشکلات لازم را برای از بین بردن پتانسیل صوتی واقعی تلویزیون خود بدون دردسر زیاد به شما بدهند: فقط آنها را وصل کنید و در یک شب فیلم جا بیفتید.
در اینجا بهترین بسته های بلندگو در حال حاضر ، هر کجا که هستید ، آورده شده است. هشدار داده شود: برخی از این مدلها به عنوان یک سیستم صوتی فراگیر فراگیر در ایالات متحده در دسترس نیستند ، اگرچه ما در برخی از معاملات سیستمهای کوچکتر نیز مواردی را اضافه کرده ایم که در این موارد وجود دارد.
بهترین سیستم بلندگو: چه چیزی را جستجو کنید
اولین چیزی که باید از خود بپرسید این است: چه سبکی از بلندگوها را می توانید در خانه خود جای دهید؟
Floorstanders واحدهای بلندتری هستند که فضای بیشتری را اشغال می کنند ، در حالی که بلندگوهای قفسه کتاب آنقدر کوچک هستند که در قفسه قرار می گیرند. پایه های ایستاده جایی در وسط هستند. برخی از بسته های بلندگو ترکیبی از این موارد را ارائه می دهند و برخی به شما امکان می دهند تا با یکدیگر ترکیب و مطابقت داشته باشند ، بنابراین می توانید بسته بندی را متناسب با اتاق خود انجام دهید.
باید ابعاد را بررسی کنید تا مطمئن شوید متناسب با فضای شماست. همچنین باید بررسی کنید که از هر منبعی که استفاده می کنید متناسب باشد ، چه جعبه تنظیمات ، کنسول بازی ، پخش کننده DVD / Blu-ray و هر چیز دیگری که قصد استفاده از آن را دارید.

(اعتبار تصویر: Elac)
1. Elac Debut 2.0 5.1
ارتقا فوری به هر سینمای خانگی

1،739.90 دلار

مشاهده در آمازون

1829 دلار

مشاهده در آمازون

1940،41 دلار

مشاهده در آمازون

1 بررسی مشتری آمازون
☆☆☆☆☆

پاسخ فرکانس تا 35 کیلوهرتز
ظاهر بسیار نرم و صاف
دالبی اتمس به هزینه اضافی نیاز دارد

یک دلیل وجود دارد که رنگ سیاه در مورد لباس بسیار محبوب است – با هر چیزی مطابقت دارد. این به همان اندازه در مورد این سیستم بلندگو صادق است ، که در یک وینیل خاکستر سیاه وجود دارد. در یک کلبه مسکونی یا یک فضای داخلی فوق العاده مدرن بچسبید ، و احتمال دارد که این کار به جای آسیب زدن به محیط اطرافش ، به آن کمک کند.
و نه فقط از نظر ظاهری. این کابینت ها دارای مهاربند MDF هستند ، که آنها را سفت تر کرده و از طنین انداز می کاهند ، در حالی که تویترهای گنبد ابریشمی دارای یک دور دامنه گسترده هستند که پاسخ فرکانس را تا 35 کیلوهرتز افزایش می دهد ، برای صداهای دقیق تر ، دامنه فرکانس بالاتر می رود. و مخروط های ووفر از یک الیاف آرامید بافته شده ساخته شده اند ، که وضوح کافی را بدون از بین بردن میرایی و ایجاد تحریف فراهم می کند.
می خواهید سیستم را ارتقا دهید؟ برای ماژول های Elac’s Debut 2.0 A4.2 Dolby Atmos می توانید هزینه بیشتری پرداخت کنید. اینها به بلندگوهای جلویی و فراگیر متصل می شوند تا یک اثر اضافی اضافی اضافه کنند ، و سیستم 5.1 را به تنظیمات 5.2.1 تبدیل می کنند. هر چیزی را که در صدای Dolby Atmos رمزگذاری شده مشاهده کنید ، چیزهایی را در ابعاد اضافی (ارتفاع) خواهید شنید که بسیار جالب است. فیلم های اکشن دیگر هرگز مثل سابق نخواهند بود …
اما حتی بدون این افزودنی ، Elac نتایج خیره کننده ای به بار می آورد. این یک نسخه فوری برای هر سینمای خانگی است.

بهترین معاملات امروز سیستم سینمای خانگی Elac Debut 2.0 5.1

سیستم Elac Debut 2.0-5.1 …

Elac Debut 2.0 5.1 سیستم سینمای خانگی

آمازون

1829 دلار

چشم انداز

مشاهده تمام قیمت ها

ما هر روز بیش از 130 میلیون محصول را برای بهترین قیمت بررسی می کنیم
مشاهده همه معاملات

(اعتبار تصویر: Q Acoustics)
2. بسته بندی سینمایی Q Acoustics 3050i 5.1
فیلم های خود را به اوج های صوتی جدید برسانید

684.99 دلار

مشاهده در آمازون

839.99 دلار

مشاهده در آمازون

839.99 دلار

مشاهده در آمازون

مشاهده همه قیمت ها (5 مورد پیدا شد)

گزینه های متغیر خرید
رزونانس کاهش یافته است

گلدان های دستی 3050i Q Acoustics را بردارید ، آنها را با پایه های ایستاده 3010i شرکت ، بلندگوی مرکزی 3090i و ساب ووفر 3060S قرار دهید و چه چیزی دریافت می کنید؟ این سیستم ستاره ای 5.1 که قادر است فیلم های شما را به اوج های صوتی جدید برساند.
چطور؟ این همه کار در مورد انجام هر کاری برای کاهش اعوجاج است و روش انجام این کار با به حداقل رساندن ارتعاشات است. استحکام کابینت به لطف مهاربندهای نقطه به نقطه کابینت افزایش می یابد ، و باعث سخت شدن بعضی از قطعات و در نتیجه ساکت تر شدن آنها می شود. یک بافل ضخیم اضافی برای پشتیبانی از توییتر و راننده باس / میانی باس وجود دارد و تویتر نرم گنبد برای جدا کردن از ارتعاشات ووفر ، از دزدگیر جدا شده است.
اما این تمام نیست. Q Acoustics همچنین فن آوری Helmholtz Pressure Equalizer خود را از بلندگوهای سطح بالای Concept 500 خود پایین آورده است. در داخل کابینت یک لوله پر از مواد میرایی است که انرژی ناخواسته را جذب می کند ، و رزونانس را حتی بیشتر کاهش می دهد. (خلاصه اینکه آنها تکان نخواهند خورد.)
همه اینها باعث ایجاد یک تجربه شنیدن با شکوه باشکوه می شود ، تجربه ای که – مانند یک فیلم خوب – شما می خواهید بارها و بارها به آن برگردید.
3010i 5.1 Cinema Pack نیز موجود است – این همان بسته است ، اما با دو جفت ایستگاه نصب 3010i کوچکتر ، به جای دو تخته شناور. اگر فضا تنگ باشد ، ممکن است شرط بهتر باشد.

بهترین معاملات Q Acoustics 3050i 5.1 Cinema Pack و Q Acoustics 3050i امروز

Q Acoustics 3050 …

Q آکوستیک 3050i

آمازون

684.99 دلار

چشم انداز

مشاهده تمام قیمت ها

ما هر روز بیش از 130 میلیون محصول را برای بهترین قیمت بررسی می کنیم
مشاهده همه معاملات

(اعتبار تصویر: Wharfedale)
3. Wharfedale DX-2
کوچک هنوز هم می تواند قدرتمند باشد

آمازون را بررسی کنید

اندازه بسیار جمع و جور
گزینه نصب دیوار
کمتر قابل توجه است

ما می دانیم که تعداد بسیار کمی از ما دارای محیطی مناسب برای نصب یک سیستم صوتی فراگیر هستیم. اگر اتاق نشیمن شما از اندازه متوسطتری برخوردار است ، اما می خواهید از یک نوار صدا بلند شوید ، Wharfedale DX-2 باید در لیست شما قرار بگیرد.
این سیستم صوتی فراگیر نه تنها کوچک است ، بلکه قیمت آن بسیار متوسط ​​است.
چقدر ریزه؟ هر بلندگو فقط 19 سانتی متر قد دارد که به بلندگوی بلوتوث نزدیکتر از چیزی است که انتظار دارید صدای با کیفیت سینما را خفه کند. آنها را زیر تلویزیون ، روی قفسه یا قفسه کتاب بگذارید ، طاقچه پنجره … انتخاب با شماست.
اگر می خواهید شلوغی را بیش از پیش به حداقل برسانید ، می توانید آنها را بر روی دیوار نصب کنید.
با تشکر از پایان نرم و لمس ، می توانید این بلندگوها را بدون نگرانی از ایجاد خراش روی هر سطح قرار دهید. آنها همچنین با گوشه های منحنی و لمس های طراحی هوشمندشان بسیار گران تر از آنچه که هستند به نظر می رسند. اما این شکوفایی های کوچک عملکردی و همچنین شیک دارند – حلقه های کرومی برای محافظت از راننده ها بدون پوشاندن کامل قسمت جلویی ، جلو پنجره های بلندگوی ثابت را محاصره کرده اند. و از آنجا که هیچ سوراخ مشبکی وجود ندارد ، هر بلندگو حتی براق تر به نظر می رسد.
و صدا؟ بسیار بزرگتر از ابعاد کوچک ، اضافه کردن مقیاس حماسی به نمایش های اپرا. این بلندگوها ثابت می کند که کوچک هنوز هم می تواند قدرتمند باشد.

(اعتبار تصویر: دالی)
4. دالی اوبرون 5 5.1
یک بلندگوی مرکز باورنکردنی

آمازون را بررسی کنید

پراکندگی صدا گسترده
گزینه های خرید همه کاره
ظاهر سنتی

این سیستم دالی با انتخاب دو ایستگاه ایستاده یا دو بلندگوی داخلی روی دیوار ارائه می شود. به هر کدام که مراجعه کنید ، همان محدوده پایان را به دست خواهید آورد ، که ممکن است برای بعضی از افراد “Hi-Fi سنتی” باشد ، اما بدون شک تا حد زیادی برای دیگران مناسب خواهد بود.
ممکن است فکر نکنید که به آنها نگاه کنید ، اما طراحان کف در واقع کوتاه تر از بیشتر هستند ، اگر فضای محدودی وجود داشته باشد اما نمی خواهید صدایی به سبک سینما را قربانی کنید ، این یک شرط خوب است. اما این بلندگوی مرکزی است که در اینجا ستاره واقعی است.
Dali Oberon Vokal نامیده می شود ، دارای داخلی داخلی های floorstanders است – یک تویتر گنبدی نرم 29 میلی متری و دو راننده میانی باس 13 سانتی متر ، تولید حساسیت 88dB / W / m و امپدانس اسمی 6 اهم – با توییتر در وسط بالاتر از درگاه باس جلو این باعث پراکندگی گسترده تر صدا می شود ، بنابراین از موقعیت های بیشتری در اتاق صدای با کیفیت یکسان را دریافت می کنید. به عبارت دیگر ، در مورد شب فیلم ، صندلی بدی وجود ندارد – به شرطی که رو به صفحه باشید.

(اعتبار تصویر: مانیتور)
5. Monitor Audio Silver 200 AV12
صدای منسجم فوق العاده ای در این سیستم بلندگو 5.1

بهترین معاملات Monitor Audio Silver 200 AV12 و Monitor Audio Silver 200 امروز

Monitor Audio Silver 200 …

Monitor Audio Silver 200

Crutchfield.com

824.99 دلار

چشم انداز

مشاهده تمام قیمت ها

ما هر روز بیش از 130 میلیون محصول را برای بهترین قیمت بررسی می کنیم
مشاهده همه معاملات

صدای سازگار
گران

اگر قیمت خود را افزایش می دهید ، Monitor Audio Silver 200 AV12 را در نظر بگیرید. از این ویژگی می توان به floo standers Silver 200 اشاره کرد که اگر هرگز آنها را ندیده باشیم ، سرقت کننده صحنه هستند. اما بلندگوی مرکزی Silver C150 ، بلندگوهای فراگیر Silver FX و ساب ووفر Silver W-12 به آنها پول می دهند. کاملاً بازیگران است.
برخلاف برخی از شرکت های Hi-Fi ، Monitor Audio تشخیص داده است که همه در هنگام موقعیت یابی خراب نمی شوند. ما بسیار دوست داریم که بتوانیم بلندگوهای خود را دقیقاً مطابق با مصوبه سازندگان تنظیم کنیم ، اما این امر به دلایل فضا یا کاربردی بودن ، اغلب فقط امکان پذیر نیست. اما اینها به گونه ای طراحی شده اند که سازگار به نظر برسند ، هرچند که قرار گرفته باشند. که به طور قابل توجهی گزینه های شما را باز می کند.
در مورد کابینت ها ، آنها با کمک اسکنر لیزر دقیق آزمایشگاه فیزیکی ملی طراحی شده اند ، که برای تعیین تشدیدها به منظور تصمیم گیری در مورد قرارگیری مهاربندهای داخلی استفاده شده است.
نتیجه؟ یک ساختار سفت و سخت تر ، که به معنای ارتعاشات کمتر و تحریف کمتر است. آنها صدایی کاملاً منسجم و منسجم تولید می کنند که باعث آواز فیلم های شما می شود. همیلتون را آتش بزنید و لذت ببرید.

بهترین معاملات Monitor Audio Silver 200 AV12 و Monitor Audio Silver 200 امروز

Monitor Audio Silver 200 …

Monitor Audio Silver 200

Crutchfield.com

824.99 دلار

چشم انداز

مشاهده تمام قیمت ها

ما هر روز بیش از 130 میلیون محصول را برای بهترین قیمت بررسی می کنیم
مشاهده همه معاملات

بهترین هدفون برای تماشای تلویزیون: چگونه سینمای خانگی را در گوش خود قرار دهید


منبع Tech Radar