بهترین ساعت در حال اجرا اطلاعات زیادی را در طول اجرا و بعد از آن به شما ارائه می دهد ، به شما در پیگیری پیشرفت و برنامه ریزی آموزش کمک می کند.
مشکل این است که ساعتهای در حال اجرا بسیار زیاد هستند و انتخاب کردن که برای شما مناسب است دشوار است. آنها در طیف وسیعی از شکل ها و اندازه ها قرار می گیرند اما مهمتر از آن قیمت. به همین دلیل است که در این لیست از بهترین ساعتهای در حال اجرا ، ما انواع مختلفی را از طیف وسیعی از قیمت ها انتخاب کرده ایم تا به شما در انتخاب کدام یک از بهترین ها برای نیازها و بودجه خود کمک کنیم.
در لیست اولویت های شما باید از GPS بسیار دقیق ، قابلیت استفاده از احمقانه در هنگام خستگی مغز در حال خستگی برخوردار باشد و برنامه های شریک درجه یک برای کمک به شما در آموختن از وضعیت و انگیزه ماندن شما باشد.

با بودجه تنگ؟ بهترین راهنمای ساعت ارزان در حال اجرا را بخوانید
مخصوصاً اینجا برای یک گارمین؟ بهترین راهنمای تماشای Garmin ما برای شما است
به دنبال سر رفتن به استخر هستید؟ ما بهترین راهنمای خرید ساعت شنا را نیز داریم

ساعت های هوشمند سنتی سنتی بیشتری مانند Apple Watch 5 برای دویدن گاه به گاه بیشتر کافی است اما اگر به دنبال آموزش ماراتن یا یک رویداد مشابه هستید ، می خواهید یک ساعت از امثال Polar ، Suunto یا Garmin را در نظر بگیرید – شرکت هایی که ساعتها فقط روی دویدن متمرکز شده و بسیاری از کارکردهای دیگر را ندارند.
در حالی که ما بهترین ها را انتخاب کرده ایم ، ارزش افزودن ساعت را نیز باید در نظر داشته باشید – بعضی از آنها بسیار پر جنب و جوش هستند و ممکن است آن را در محیط اداری قطع نکنند.
مدل های جدید تمام وقت منتشر می شوند و ما بار آنها را در اینجا در TechRadar مرور می کنیم ، بنابراین به روز رسانی های این لیست را به زودی بررسی کنید. در حال حاضر ، این ده بهترین ساعت در حال اجرا در جهان است.
بهترین ساعتهای در حال اجرا با یک نگاه:

قطبی M430
Garmin Forerunner 235
Garmin Vivoactive 3
Fitbit Ionic
ساعت Samsung Galaxy
Suunto Ambit3 عمودی
Polar Vantage V
اپل واچ 5
Garmin Forerunner 935
Garmin Fenix ​​5 Plus

توجه: ما بهترین ساعتهای در حال اجرا خود را از ارزانترین تا گران ترین با توجه به قیمت ها در زمان نوشتن رتبه بندی کرده ایم. ما در حال حاضر مقدار زیادی آزمایش می کنیم – بنابراین به ما برگردید تا ببینید گزینه های دیگر آن را در لیست قرار می دهند یا خیر!

اعتبار تصویر: قطبی 1. قطبی M430
ردیاب پرفروش قطبی با ارتقا منابع انسانی

عمر باتری خوبی دارد
آسان برای استفاده
سرب شارژ آزار دهنده است
بهترین ظاهر نیست
بدون سر و صدا M400 قطبی به دلایلی پرفروش ترین ساعت در حال اجرا در اروپا بود. ساده ، موثر و با قیمت مناسب ، این شرکت به وضوح برنده بود.
خوشبختانه با Polar M430 جدید آنها به این رسم قدیمی توجه کرده اند – اگر اینگونه نشود “و بیشتر مواردی را که M400 را به عنوان مورد علاقه تبدیل کرده است نگه داشته است ، اما مهارت های جدید جدیدی را نیز اضافه کرده است.
با استفاده از طراحی با دوام و قابل توجه اگرچه قابل توجه نیست ، استفاده از آن بسیار آسان است که اکنون M430 با مانیتور ضربان قلب (HR) برای آموزش منطقه و ردیابی مداوم HR از مچ دست ارائه می شود ، بنابراین می توانید قلب استراحت خود را کنترل کنید نرخ و پیشرفت تناسب اندام خود را.
همچنین ردیابی خواب و اعلان های هوشمند و مزیت برنامه همیشه در حال بهبود Polar Flow نیز وجود دارد که به شما امکان می دهد مربیگری هوشمند را برای آموزش هایی متناسب با توانایی ها و اهداف خود به مچ دست خود اضافه کنید و همچنین یکی از بهترین ها را ببینید. نمایش روز از هر کاری که انجام داده اید.
به طریقی جادوگران در قطبی در این تلفن های هوشمند فشرده شده اند در حالی که هنوز هم باتری مناسب تا 30 ساعت ردیابی تمرین را ارائه می دهند. در حالی که فاقد برخی از دینامیک های عمیق تر در حال اجرا است که در Polar V800 یا Garmin Forerunner 935 پیدا خواهید کرد ، این یک ساعت مچی بسیار موفق و با قیمتی بسیار مناسب است.
بررسی کامل Polar M430 را بخوانید

اعتبار تصویر: Garmin 2. Garmin Forerunner 235
درخشان برای دوندگان جدی با بودجه

بینش ضربان قلب استراحت
ظاهری شارپ ، طراحی سبک
مشکلات همگام سازی متناوب
کمی پلاستیک
این ساعت با قیمت مناسب ، همه چیز را که جهانی گارمین برای دوندگان ، به شکل جمع و جور کامل کرده است ، ارائه می دهد. این بدان معناست که ردیابی GPS به مدت 11 ساعت و ردیابی فعالیت 24/7 به مدت نه روز با یک بار هزینه.
همچنین این بدان معناست که شما ضربان قلب مداوم مبتنی بر مچ دست و بسیاری از برنامه ها را برای مواردی مانند چهره های ساعت مچی سفارشی یا برنامه های آموزشی ویژه ماراتن دریافت می کنید. برای تجزیه و تحلیل عمیق تلاش های شما می توانید از اعلان های گوشی هوشمند ، پیام های صوتی ، ردیابی مستقیم و البته برنامه Garmin Connect لذت ببرید.
در حین اجرا ، می توانید از اطلاعاتی مانند افکت آموزش هوازی استفاده کنید تا اطمینان حاصل کنید که بیش از حد خود را تحت فشار قرار نمی دهید و مانع از تمرین نمی شوید ، همه در حالی که از طریق ضربان قلب برای اطمینان از پیشرفت کار می کنید – و به دنبال آن ، نظارت بر VO2 Max شما نشان می دهد که چگونه شما در حال بدست گرفتن (اگرچه به پیش بینی کنندگان زمان مسابقه کاملاً نادرست توجه نکنید).
یکی دیگر از ویژگی های خوب: در صورت گم شدن شما می توانید از ویژگی Back To Start استفاده کنید تا درست به جایی که از آنجا آمده اید هدایت شوید.
بررسی کامل Garmin Forerunner 235 را بخوانید

اعتبار تصویر: Garmin 3. Garmin Vivoactive 3
ردیاب فعالیت ساعت هوشمند هوشمند Garmin هنوز رتبهدهی نشده است

طیف وسیعی از فعالیت ها را دنبال می کند
گارمین برای معاملات بدون پول پرداخت کنید
به اندازه پرچمداران Forerunners از نظر ویژگی غنی نیست
نمی توانید انتخاب کنید که کدام برنامه هشدار دریافت کند
آیا این ساعت هوشمند است ، آیا این یک ساعت ورزشی GPS است ، آیا این یک ساعت مچی است؟ این سه در یک است. این اولین ساعت گارمین است که به طور واضح برای دونده دوست داشتنی طراحی رفته است ، در حالی که مخالف دستگاه های Apple Watch و Android Wear نیست.
همانطور که احتمالاً می توانید تصور کنید این گوشی هوشمند همه گارمین را دارد ، یعنی ردیابی GPS و ضربان قلب ، پشتیبانی چند ورزشی و حتی Garmin Pay که به شما امکان می دهد حتی بدون تلفن خود پرداختهای بدون تماس را انجام دهید.
تمام این مدت و عمر باتری هفت روز از استفاده عادی یا 13 ساعت آموزش GPS به طول می انجامد. در قسمت طراحی این ویژگی ، یک بدنه استیل ضد زنگ و بند لاستیکی کاملی وجود دارد که برای متناسب با این مناسبت قابل تعویض است.
مجموعه عظیمی از چهره های ساعت و گزینه های برنامه در Garmin Connect وجود دارد که برای توسعه دهندگان باز است ، به معنای افزودنی های جدید و جالب تر همیشه.
بررسی کامل Garmin Vivoactive 3 را بخوانید

اعتبار تصویر: Fitbit 4. Fitbit Ionic
اولین ساعت هوشمند Fitbit با تناسب اندام در قلب خود

عمر باتری چند روزه
موسیقی بدون تلفن
کمبود برنامه ها
طراحی سالخورده
ساعت هوشمند متمرکز بر تناسب اندام و بدون اکثر حواس پرتی دیجیتال کمکی که از یک اپل واچ دریافت می کنید ، Fitbit Ionic اولین ساعت هوشمند این شرکت است و یک انتخاب در دسترس برای دوندگان است.
عمر باتری چند روزه ، ردیابی مداوم ضربان قلب ، GPS ، مربیگری صوتی شخصی ، ردیابی مرحله خواب و امکان ذخیره موسیقی برای گوش دادن آفلاین از طریق هدفون بلوتوث وجود دارد. و برای کسانی که آن را دوست دارند ، مکث خودکار وجود دارد که هنگام توقف در چراغهای راهنما ، به طور خودکار متوجه شوند.
با استفاده از برنامه مربیان Fitbit ، می توانید به طرحی از تمرینات صوتی در حال اجرا توسط متخصصین برای تردمیل و اجرای در فضای باز ، طراحی شده برای بهبود استقامت ، سرعت و فرم دسترسی پیدا کنید.
اگرچه دامنه برنامه های شخص ثالث شما در App Store یا Google Play Store پیدا نمی کند ، می توانید از طریق سیستم عامل Fitbit به طیف کوچکتری از برنامه های محبوب دسترسی پیدا کنید ، در حالی که تمام آمارهای شما با همه همگام سازی می شوند برنامه Fitbit -conquering
Fitbits ارزان تر در آنجا وجود دارد اما اگر به طور مرتب ورزشگاه را ببینید و یا دوست دارید دوچرخه سواری کنید ، Ionic بهترین گزینه همه جانبه است.
بررسی کامل Fitbit Ionic را بخوانید

اعتبار تصویر: سامسونگ (اعتبار تصویر: آمازون)
5. سامسونگ ساعت Galaxy
ساعت هوشمند با مهارت های خوب در حال اجرا

عمر باتری عالی
نرم افزار ساعت هوشمند خوب
بیکسبی عالی نیست
Galaxy Watch بهترین ویژگی ساعت هوشمند سامسونگ به دلیل ویژگی های خوب ردیابی تناسب اندام و ماندگاری باتری چهار روزه است. (اگر در اندازه بررسی 46mm از سایز بزرگتر که دوست داشتیم و توصیه می کنیم انتخاب کنید ، چهار روز تمام وقت را دریافت خواهید کرد.)
تمام ویژگی های عالی ساعت در داخل یک ساعت هوشمند پیچیده نقره ای و مشکی با ظاهری پیچیده بسته بندی شده است که دارای یک حاشیه چرخان برای پیمایش منوی بی دردسر است. هشدار داده می شود ، برنامه های شخص ثالث فاقد هستند و در صورت استفاده از آیفون ، پشتیبانی از iOS آن محدود است. این بدان معنی است که این بهترین برای طرفداران سامسونگ است.
ساعت Galaxy برای برخی از تمرینات ردیابی خودکار ورزش دارد که مهمترین آنها دویدن و پیاده روی است که پس از چند دقیقه در تست ما آن را مشخص می کند.
این دسته از عملکردها به خوبی انجام می شود ، همانطور که می توانید پیاده رو را تپ کنید ، داده ها و عملکردی آسان برای کنترل دارند.
بررسی کامل Samsung Galaxy Watch Watch را بخوانید

اعتبار تصویر: Suunto 6. Suunto Ambit3 Vertical
ایده تماشایی ناهموار برای هدف قرار دادن مسیرهای پیاده روی

مجموعه ای عالی از سنسورهای خارج از جاده
عمر باتری خوبی دارد
ضربان قلب نوری ندارد
کاملاً حجیم
یکی دیگر از ساعتهای عالی برای ورزشکارانی که به اوج خود و پایین بودن دویدن اهمیت می دهند. Suunto Ambit3 Vertical شامل یک ارتفاع سنج ، فشارسنج ، قطب نما ، GPS و دماسنج برای ردیابی کلیه سوء استفاده های فضای باز شما در جزئیات جامع است.
Suunto Ambit 3 Run با برخورداری از ویژگی های ناهموار خارج از جاده ، ناوبری عالی و ویژگی های بسیار زیاد ، یک ساعت عالی عالی برای ورزشکارانی است که به اوج خود و پایین بودن سطح مسابقات اهمیت می دهند.
در هیئت مدیره ، یک ارتفاع سنج ، فشارسنج ، قطب نما ، GPS و دماسنج وجود دارد که می توانید تمام سوء استفاده های فضای باز شما را با جزئیات کامل ردیابی کنید. همچنین برای شهر مناسب است ، اما احتمالاً گزینه های بهتر برای رانندگی در آنجا وجود دارد.
این ساعت همچنین به لطف جفت شدن بلوتوث ، دارای اطلاعیه های محدود تلفن هوشمند (از جمله شناسه تماس گیرنده و پشتیبانی ایمیل) است. این ممکن است فقط یک صفحه نمایش تک رنگ داشته باشد ، اما سود سهام باتری را پرداخت می کند ، که حتی با استفاده منظم از GPS چند روز به طول می انجامد. اگر بخواهید ضربان قلب را بخوانید ، نیاز به یک بند اضافی دارید.
بررسی کامل Suunto Ambit 3 را بخوانید

اعتبار تصویر: قطبی 7. قطبی Vantage V
تقریباً مثل داشتن مربی روی مچ دست خود

سبک و شیک
ردیابی قدرت در حال اجرا
موسیقی نیست
بند ممکن است ناراحت کننده باشد
شاید ساعت مورد علاقه ما قطبی تا کنون در اینجا باشد ، و آن را Vantage V. می نامند. این طراحی بسیار سبک تر و شیک تر از بسیاری از کالاهای دیگری است که با نام تجاری ایجاد کرده است.
این یکی از بهترین برای ردیابی آمار زیادی از جمله بازیابی و بینش های آموزشی است که هر ساعت در حال اجرا به شما امکان مشاهده نمی دهد. این نیز به ویژه به دلیل بینش خود در رابطه با متریک در حال اجرا به نام Power منحصر به فرد است.
قدرت روشی برای نظارت بر میزان تلاش شما در کار است ، و این می تواند برای هر کسی که تمایل به زیاده روی در آن را ندارد و خطر آسیب دیدگی را دارد ، بسیار مفید باشد.
بیشتر ورزشکاران چیزهای مفیدی را در Vantage V پیدا خواهند کرد و با داشتن باتری که می تواند 40 ساعت مستقیم از تمرین مداوم در تمرین بپردازد ، احتمالاً از آنچه که این ساعت قیمت را فراهم می کند خوشحال خواهید شد.
بررسی کامل Polar Vantage V را بخوانید

اعتبار تصویر: Apple 8. Apple Watch 5
برای دونده های گاه به گاه که دوست دارند به سبک قدم بزنند

بدون تلفن یا کیف پول خود را اجرا کنید
صفحه نمایش همیشه روشن
سبک وزن
برنامه تمرین فاقد جزئیات است
عمر باتری در مدل جدید تحت تأثیر قرار گرفته است
ساعت 5 به نظر می رسد با تماشای قطع 4 سال گذشته یکسان است اما نمایشگر همیشه نمایش داده می شود که برای تناسب اندام مناسب است. همچنین از ویژگی های بهداشتی اضافی و همچنین باتری بهتر برخوردار است.
این ساعت هوشمند مورد علاقه همه جانبه ما و یک همراه خوب برای بوت شدن است ، به خصوص اگر نسخه تلفن همراه را بدست آورید که به شما امکان می دهد اپل موسیقی را به هدفونهای بی سیم در تلفنهای بدون تلفن خود منتقل کنید.
این دستگاه دارای تشخیص خودکار ورزش است که برای ادامه کار با شما در هنگام فراموش کردن شروع کار بسیار عالی است و هشداری دریافت خواهید کرد که می گوید یک تمرین در حال انجام است و از شما می خواهد که آیا می خواهید آن را ردیابی کنید یا خیر.
این به طور مداوم در تست ما کار کرده است (جدا از اولین اجرا) ، به ما این امکان را می دهد تا فعالیت را تا آن حد حفظ کنیم – این مفید است و آن را به خوبی جمع می کند ، اگرچه تا چند دقیقه متوقف نمی شوید.
اگرچه شایان ذکر است که داده هایی که قبل از اجرای آن توجه می کند دقیق نیست – ما اغلب از راه دور با Apple Watch فاصله کمتری پیدا می کنیم ، که منطقی است با توجه به اینکه منتظر قفل GPS واقعی در ابتدا نیست.
نزولی این است که در مقایسه با برخی دیگر از ساعتهای موجود در این لیست ، در طول روز باتری سریعتر کاهش می یابد – بنابراین این به روزرسانی از Apple Watch 4 نیست که امیدواریم که بتواند از این نظر باشد.
بررسی کامل Apple Watch 5 را بخوانید

اعتبار تصویر: Garmin 9. Garmin Forerunner 935
ابزار ردیابی پیشرفته برای آماتورهای هدف گیری و ورزشکاران جدی

آمار دقیق در حال اجرا
عمر طولانی باتری
پخش موسیقی نیست
پرسی
کمی شبیه به داشتن Fenix ​​5X به بدنه باریک تر ، با Forerunner 935 Garmin همه چیزهایی را که از سالها ساخت ساعت های GPS در حال آموخته است گرفته است و همه آنرا روی این دستگاه تمام شده اعمال کرده است و آنچه را که ما پیشنهاد می کنیم تولید کرده است. کاملترین ساعت در حال اجرا است که تا به امروز دیده ایم.
این ابزاری برای دوندگان جدی و سه گانه است.
علاوه بر GPS قابل اعتماد شما انتظار دارید ، طیف وسیعی از معیارهای پیشرفته در حال اجرا شامل کادنس ، زمان تماس با زمین ، نوسان عمودی ، VO2 حداکثر ، راهنمایی زمان بازیابی و موارد دیگر وجود دارد.
در اینجا تأکید بر استفاده از داده های اجرا شده شما برای انطباق تمرینات شما ، ایجاد تغییراتی در فرم شما مانند کوتاه آمدن قدم در راه شما است و بار اصلی تمرینات خود را در ساختن چالش بزرگ بعدی خود نگه دارید.
همچنین می توانید 50 ساعت آموزش UltraTrac GPS را با شارژ کامل ، اعلان های هوشمند از طریق تلفن متصل به علاوه گزینه سفارشی سازی ویژگی های ساعت خود با اضافه کردن آن از بسیاری از برنامه های موجود در نرم افزار IQ اتصال Garmin دریافت کنید.
بررسی کامل Garmin Forerunner 935 را بخوانید

اعتبار تصویر: Garmin 10. Garmin Fenix ​​5 Plus
Fenix ​​که دارای قابلیت پشتیبانی از محدوده مختلف است ، یک ارتقا چشمگیر را کسب می کند

واقعا بادوام
طراحی ناهموار و زیبا
بسیاری از ویژگی های چند ورزشی
گران
عمر باتری کاهش می یابد
اگر به دنبال یک ساعت مچی اسپرت و پرماجرا با عملکرد عالی هستید ، این نسخه جدید و تازه شده از خط Fenix ​​Garmin به خوبی به دست می آید. این پر از ویژگی های جدید ، از جمله موسیقی داخلی ، پرداخت های بدون تماس و نقشه های رنگی کاملاً روتین است.
یکی از کمترین مشکلات جانبی این دستگاه این است که فاقد باتری طولانی مدت است. دوست داشتیم باتری و توان بیشتری داشته باشیم و دینامیک پخته شده در آن دیده شود.
اما از نظر ما ، این هنوز ساعت در حال ضرب و شتم است. اما بعد دوباره چه انتظاری برای آن برچسب قیمت فوق العاده داشتید؟ با توجه به این نکته ، شما باید در مورد عملکرد بسیار جدی باشید و واقعاً در شنا ، دوچرخه ، دویدن و پیاده روی خود قرار دهید تا حتی یک گزینه برتر را نیز در نظر بگیرید – اگر تازه در شهر خود زندگی می کنید این کار می تواند هدر دادن پول شما باشد و مهارت های این ساعت
بررسی کامل Garmin Fenix ​​5 Plus را بخوانید
برخی از آهنگ ها را با بهترین هدفون در حال اجرا اضافه کنید

راهنمای مبتدی ما در زمینه فن آوری تناسب اندام را در زیر مشاهده کنید

اکنون ساعت خود را گرفته اید ، اکنون به برخی دیگر از بهترین ابزارهای در حال اجرا نگاه کنید


منبع Tech Radar