خوانندگان PDF به یک عادی از اینترنت تبدیل شده اند ، با تعداد زیادی از اسناد PDF به صورت آنلاین و برای طیف گسترده ای از اهداف ، به این دلیل ساده که کاربران توسط سیستم عامل های مختلف قابل خواندن هستند ، در دسترس هستند.
و در حالی که خواننده ها و ویرایشگرهای PDF همه منظوره وجود دارند ، بطور اختصاصی برای سیستم عامل های مختلف مانند خوانندگان PDF برای ویندوز ، خوانندگان PDF برای اندروید – و البته خوانندگان PDF به طور خاص برای Mac و Macbook وجود دارد.
در حالی که اپل کتاب شامل یک ویژگی برای خواندن و سازماندهی فایل های PDF است ، اما محدودیت هایی دارد. به عنوان مثال ، با فایلهای محافظت شده DRM کار نخواهد کرد ، علاوه بر این تنها خواندن فایلهای PDF را امکان پذیر می سازد در حالی که سایر نرم افزارها می توانند ویرایش ، حاشیه نویسی و حتی امضای الکترونیکی اسناد PDF را امکان پذیر کنند. همچنین برنامه های اسکن اسناد برای کار با فایل های PDF موجود است.

بهترین مبدل PDF به Excel را در اینجا پیدا کنید

بهترین PDF PDF به Word را در اینجا پیدا کنید

در حال حاضر بهترین ویرایشگر PDF این است: Adobe Acrobat Pro DC
آیا نیاز به ویرایش PDF ندارید ، فقط آن را مشاهده نمی کنید؟ این برنامه رایگان نیست ، اما برای نتایج حرفه ای ، Adobe Acrobat Pro DC ابزاری برای شماست. این آزادی کلی به شما می دهد تا PDF ها را از ابتدا و ویرایش اسناد موجود بدون سر و صدا ، بر روی دسک تاپ یا موبایل انجام دهید.

بنابراین اگر می خواهید کارهای بیشتری با فایل های PDF در Mac یا Macbook خود انجام دهید ، به یک راه حل اختصاصی تر نیاز دارید. خوشبختانه تعدادی از مدعیان قدرتمند در آنجا حضور دارند.
بنابراین در اینجا بهترین موارد را در PDF Readers (و بیشتر!) برای کاربران اپل ارائه خواهیم داد.
آیا می خواهید شرکت یا خدمات شما برای راهنمای این خریدار در نظر گرفته شود؟ لطفا درخواست خود را به آدرس اینترنتی des.athow@futurenet.com به آدرس اینترنتی راهنمای خرید در خط موضوع ایمیل ارسال نمایید.
بهترین خواننده PDF برای Mac – با یک نگاه

Adobe Acrobat
Kdan PDF Reader
Readdle PDF Expert
PDFelement
Foxit PhantomPDF

(اعتبار تصویر: Adobe)
1. Adobe Acrobat
نرم افزار اختصاصی Adobe PDF نرم افزار

بازدید از وب سایت
بسیاری از ویژگی های قدرتمند
تبدیل به قالب های پرونده Microsoft Office
تغییرات را در PDF پیگیری کنید

ادوبی نه تنها در وهله اول سند قابل اعتماد PDF را اختراع کرده است ، بلکه این شرکت همچنین برخی از برنامه های درجه یک را برای مدیریت آنها ایجاد کرده است. Acrobat Pro DC یک مثال عالی است ، و هم از دستگاه های Windows و Mac پشتیبانی می کند. این نرم افزار به شما امکان می دهد فایل های PDF را با سهولت ایجاد ، ویرایش و تبدیل کنید.
چه اتفاقی می افتد که از یک رایانه رومیزی ، لپ تاپ یا تبلت استفاده می کنید ، Acrobat به شما امکان می دهد تا هر سند کاغذی را به یک فایل PDF تبدیل کنید. شما فقط باید یک عکس از تکه کاغذ را بگیرید و آن را در سکوی Adobe بارگذاری کنید ، سپس می توانید آن را ویرایش کنید. Acrobat همچنین به شما امکان می دهد PDF ها را به هر قالب پرونده مایکروسافت آفیس تبدیل کنید ، و تمامی قلم ها و قالب بندی ها را حفظ کنید.
با تشکر از ادغام با اکسل ، شما حتی می توانید داده ها را در جداول اسکن شده ویرایش کنید و ویرایش و تجزیه و تحلیل داده های مالی را آسان تر کنید. همکاری نیز ایجاد شده است ، بنابراین می توانید تغییراتی را که شما و همکارانتان در اسناد PDF ایجاد کرده اید ، پیگیری کنید.
Acrobat قادر به تشخیص تفاوت بین دو نسخه از همان PDF است. طبق معمول Adobe ، قیمت گذاری برای آنچه در واقع دریافت می کنید نسبتاً گران است.

(اعتبار تصویر: kdan)
2. Kdan PDF Reader
یک ابزار مدیریت آسان برای استفاده در PDF

بازدید از سایت
رابط کاربر پسند
گزینه های گسترده ویرایش
ادغام ابر

PDF بارگیری از نرم افزار Kdan برای بارگیری مستقیم از فروشگاه App Mac در دسترس است ، یکی از قدرتمندترین و محبوب ترین ابزارهای مدیریت PDF برای رایانه های اپل است. این به عنوان یک مدیر فایل ، مبدل فایل و ویرایشگر صفحه کار می کند.
با استفاده از این نرم افزار می توانید فایل های PDF را با افزودن نوشتار به صورت رایگان ، جعبه متن ، یادداشت های چسبنده ، لینک های پیوندی و حاشیه نویسی به راحتی ویرایش کنید. و برای اطمینان از اختلاط اسناد مهم ، می توانید با افزودن برچسب ها و کدگذاری رنگ ، آنها را برچسب گذاری کنید. علاوه بر این ، برای پیگیری همه پرونده های ذخیره شده خود ، می توانید از ویژگی سابقه واردات استفاده کنید.
این برنامه با iCloud نیز کار می کند ، به این معنی که می توانید از اسناد ذخیره شده در iPhone ، iPod Touch یا iPad پشتیبان تهیه کرده و به آنها دسترسی داشته باشید. حتی با Dropbox سازگاری وجود دارد ، بنابراین می توانید اسناد را از دستگاههایی که در سیستم عامل های دیگر کار می کنند به راحتی وارد کنید.
به طور کلی ، شما باید نرم افزار صاف و سریع استفاده کنید. این موتور از یک موتور رندر اختصاصی بهره می برد و هدف آن اطمینان از پردازش و بارگیری پرونده های بزرگ بدون تأخیر است. در حال حاضر ، این برنامه 59.99 دلار (42 پوند) هزینه دارد ، اگرچه نسخه رایگان وجود دارد که می توانید قبل از خرید امتحان کنید.

(اعتبار تصویر: Readdle)
3. Readdle PDF Expert
مجموعه محبوب ویرایش PDF

بازدید از وب سایت
داشبورد با کاربرد آسان
عملکرد جستجوی سریع
با iPad Pro و Apple Pencil کار می کند

PDF Expert یک راه حل محکم و با کاربرد آسان برای مدیریت اسناد تجاری است. و به نظر می رسد با داشتن امتیاز چهار و نیم ستاره در فروشگاه App Mac ، یکی از محبوب ترین گزینه های خارج از کشور برای کاربران Mac است. این نرم افزار به شما امکان خواندن ، ویرایش و حاشیه نویسی اسناد PDF را از یک داشبورد مرکزی می دهد.
یکی از نکات جالب در مورد PDF Expert این است که استفاده سریع و نرم است. با تشکر از پیمایش صاف و عملکرد سریع جستجو ، می توانید به سرعت در جستجوی چندین فایل PDF بگردید.
این برنامه به شما امکان ویرایش تصاویر ، متن و پیوند ها را می دهد ، به علاوه نرم افزار می تواند قلم ها ، اندازه و کدورت نوشتن را به طور خودکار تشخیص دهد. به علاوه ، در صورت داشتن iPad Pro و Apple Pencil ، می توانید یادداشت ها و یادداشت ها را به اسناد اضافه کنید. مانند اکثر برنامه های PDF موجود در آنجا ، PDF Expert با یک گزینه بارگیری رایگان ارائه می شود ، اما نسخه پرداخت شده 79 دلار قیمت دارد که مجوز حداکثر سه مک را فراهم می کند.

(اعتبار تصویر: عنصر PDF)
4. PDFelement
مجموعه جامع مدیریت اسناد

PDFelement 6 برای Mac

59.95 دلار

بازدید از سایت

در Wondershare

گزینه های متعدد ویرایش
ویژگی های همکاری
فونت های گسترده

Wondershare نسخه Mac برنامه محبوب PDFelement را توسعه داده است که به عنوان روشی آسان برای ویرایش اسناد PDF قرار دارد. این ابزار به شما می دهد تا متن ، تصاویر ، پیوندها ، پس زمینه ها ، علامت های سفید ، هدرها و پاورقی ها را به اسناد PDF اضافه کنید.
این نرم افزار انتخاب گسترده ای از گزینه های ویرایش PDF را در اختیار شما قرار می دهد. نه تنها می توانید متن را به اسناد اضافه کنید ، بلکه می توانید نوع ، اندازه و سبک فونت را نیز تغییر دهید. امکان چرخش ، استخراج ، جایگزینی و برداشت محصول نیز وجود دارد.
PDFelement برای تیم ها به ویژه ، با قابلیت های همکاری قدرتمند گزینه بسیار خوبی است ، به شما امکان می دهد تا یادداشت های چسبنده ، نظرات ، جعبه متن و موارد دیگر را اضافه کنید. و می توانید از این ابزار برای پر کردن اسناد تجاری مانند قراردادها و فرم های مالیاتی استفاده کنید. PDFelement برای بسته بندی استاندارد 59 دلار هزینه دارد ، اما برای تمام ویژگی های شما به بسته حرفه ای 79 دلار قیمت نیاز دارید.

(اعتبار تصویر: Foxit)
5. Foxit PhantomPDF
یک برنامه ویرایش PDF مقرون به صرفه

بازدید از وب سایت
ابزارهای ابر
ویژگی های همکاری
گران نیست

Foxit یک برنامه مدیریت پیشرفته PDF را ایجاد کرده است ، که PhantomPDF به عنوان ابزاری که فراتر از مشاهده PDF است ، سوق داده شده است و طیف گسترده ای از ابزارها را برای دستکاری در فایلهای PDF فراهم می کند.
این ویژگی ها شامل توانایی نه تنها خواندن بلکه ویرایش فایل های PDF به همراه گزینه اضافه کردن هدر ، پاورقی و علامت های سفید نیز می شوند. فایل های PDF همچنین با سایر ویژگی ها از جمله حاشیه نویسی و محافظت می توانند بهینه سازی ، سازماندهی و راه اندازی شوند.
PhantomPDF همچنین با iManage WorkSite و شیرپوینت ادغام می شود.
قیمت گذاری نسبتاً ارزان است ، با مجوز برای مک هزینه یک بار هزینه حدود 150 دلار ، که باعث می شود آن ارزان تر از مدل اشتراکی باشد که در طولانی مدت توسط Adobe استفاده شده است.
یک آزمایش رایگان نیز در دسترس است و مجوز حجم گزینه ای برای کسانی که به آن نیاز دارند می باشد.

گردآوری بهترین معاملات امروز

Wondershare

PDFelement 6 برای Mac

59.95 دلار

چشم انداز

ما روزانه بیش از 130 میلیون محصول را با بهترین قیمت بررسی می کنیم

طراحی شده توسط


منبع Tech Radar