خدمات رونویسی امکان استفاده در مقیاس وسیع از گفتار به متن را فراهم می کند ، که از همه چیز از تجارت گرفته تا آموزش استفاده می شود. در حالی که برنامه هایی برای انجام این کار در دسترس هستند ، ممکن است با حجم کار خیلی خوب کار نکنند یا قادر به کنار آمدن با بعضی از زمینه های فنی تر کار مانند بخش های حقوقی و پزشکی باشند.
در واقع ، خدمات رونویسی جایگزین خدمات دیکته شده و در ابتدایی ترین سطح خود ، بسترهای شخص ثالث را ارائه می دهند که اغلب از هوش مصنوعی برای تشخیص صدا استفاده می کنند. با این وجود ، بسیاری از خدمات رونویسی حرفه ای همچنین شامل یک فرایند بررسی دستی برای اطمینان از صحت و موفقیت زیاد با رونویسی هستند.
هدف کلی ارائه خدمات هندزفری است که بتواند با دیکته یک به یک و همچنین مکالمات طبیعی مانند جلسات تجاری ، به منظور تهیه مستندات قابل جستجو که می تواند به افزایش بهره وری کمک کند و در غیر این صورت به جذب مشتری کمک کند. .
خدمات رونویسی بسیار بیشتری در اینترنت وجود دارد ، اما با وجود این که ممکن است شما وسوسه شوید از قیمت خریداری کنید ، در نظر گرفتن نرخ خطا نیز مهم است. نکته ای در پرداخت هزینه خدمات خدمات رونویسی وجود دارد که آنقدر با خطاهایی همراه است که برای بازنویسی کامل آن باید بیشتر بخرید.
درنهایت ، انتخاب یک سرویس رونویسی کاهش می یابد ، چه انسانی و چه رایانه ای نویسی و سایر خدمات یکپارچه را انجام دهند. با ارائه اصول اولیه ، در اینجا بهترین گزینه های ما برای خدمات رونویسی است.

آیا می خواهید شرکت یا خدمات شما به این راهنمای خریدار اضافه شود؟ لطفا درخواست خود را به آدرس اینترنتی des.athow@futurenet.com به آدرس اینترنتی راهنمای خرید در خط موضوع ایمیل ارسال نمایید.

بهترین خدمات رونویسی – با یک نگاه

اسکریپت
نوشتار
احترام
تمی
TranscribMe
رونویسی پاندا
GoTranscript
رونویسی GMR

(اعتبار تصویر: Scribie) 1. اسکریپت
رونویسی بسیار دقیق با انتخاب برنامه ها

خدمات خودکار و دستی
چرخش سریع
هزینه های اضافی
Scribie هم خدمات رونویسی دستی و هم خودکار ارائه می دهد. سرویس رونویسی دستی 99٪ دقت و زمان چرخش 36 ساعته و همچنین ردیابی بلندگو را برای 0.80 دلار در دقیقه از صدا ارائه می دهد. .
این قیمت ها مربوط به پرونده های تمیز بلندگوهای آمریکایی است ، با بلندگوئی با لهجه ، پس زمینه پر سر و صدا یا پرونده ای با کیفیت صوتی ضعیف ، دقیقه ای 0.50 دلار در دقیقه. کاربر به سادگی پرونده خود را بارگذاری می کند ، نقشه خود را انتخاب می کند ، هزینه آن را پرداخت می کند و متن در یک پرونده Word در پنجره زمانی مورد انتظار بازگردانده می شود. آنها ادعا می کنند 99٪ دقت را با استفاده از متن چاپی ، و محرمانه بودن کامل دارند.
برای رونویسی مشاغل که حساسیت کمتری دارند و به چنین دقت بالایی احتیاج ندارند ، یک سرویس خودکار نیز وجود دارد که رایگان است. به سادگی فایل صوتی را بارگذاری کنید و یک زمان چرخش 30 دقیقه ای با دقت بین 80-95٪ برای صوتی تمیز بلندگوهای آمریکایی داشته باشید.
می توانید برای Scribie وارد شوید

(اعتبار تصویر: iScribed) 2. نوشتار
چرخش سریع رونویسی با قیمت مناسب

دقت بالا
قیمت رقابتی
خدمات مکمل
بدون لایه آزاد یا خودکار
iScribed هم خدمات رونویسی عمومی و هم حرفه های حقوقی و پزشکی را ارائه می دهد. یک فرایند دو گذر برای بررسی پرونده های رونویسی استفاده می شود ، در نتیجه دقت ادعا شده 99٪ و همچنین یک زمان چرخش نسبتاً سریع 48 ساعت است.
قیمت گذاری در هر دقیقه 0.89 دلار شروع می شود ، اما برای هر نسخه 0.20 دلار اضافی در متن وجود دارد. علاوه بر این ، اگر می خواهید سفارش خود را خیلی سریع تر انجام دهید می توانید در هر دقیقه 0.60 دلار اضافی (برای کل 1.49 دلار در هر دقیقه) پرداخت کنید.
iScribed همچنین طیف وسیعی از خدمات مرتبط را برای تکمیل و فراتر از رونوشت های آنها ، از جمله زیرنویس ها ، زیرنویس های بسته ، خدمات ترجمه و حتی خدمات نوشتن محتوا ارائه می دهد.
می توانید برای iScribed اینجا ثبت نام کنید

(اعتبار تصویر: Rev) 3. احترام
iOS اپل رونویسی را انجام می دهد

 آمازون را بررسی کنید

چرخش سریع
دقت بالا
خدمات ترجمه
Rev طیف وسیعی از خدمات رونویسی صوتی و تصویری از جمله زیرنویس ها ، زیرنویس ها و ترجمه ها را برای انواع فایلهای صوتی و تصویری ارائه می دهد.
رونویسی های ساده را می توان در چند ساعت انجام داد و با دقت بسیار بالایی از بیش از 99٪ همراه بود. زیرنویس ها و زیرنویس ها برای فیلم ها نیز به عنوان یک سرویس در دسترس هستند و FCC ، ADA و بخش 508 هستند. هر دو مجموعه خدمات با 1 دلار در دقیقه شارژ می شوند.
خدمات ترجمه نیز برای بیش از 35 زبان در دسترس است و با هر کلمه 10 درجه شارژ می شود. شاید مورد توجه بیشتر خدمات زیرنویس خارجی برای فیلم باشد ، که این یک ویژگی اضافی است که سایر خدمات تمایل به ارائه مستقیم آن ندارند و بسته به این کار ، بین 7 تا 7 دلار در هر دقیقه شارژ می شوند.
آنچه که Rev را نیز متمایز می کند این است که موفق می شود یکی از بهترین توازن بین سرعت رونویسی و میزان خطا را بدست آورد. از نظر سرعت نسبتاً سریع است ، نه اینکه سریعاً چشمگیر باشد ، اما جایی که واقعاً ترامپ ها ظاهر می شوند ، در میزان خطای کم آن قرار دارند.
می توانید در Rev ثبت نام کنید

(اعتبار تصویر: Temi)
4- تیمی
خدمات رونویسی خودکار و حق بیمه

بر روی فایلهای صوتی یا تصویری کار می کند
هزینه رقابتی
با دقت بالایی مثل رونویسی دستی
Temi خدمات رونویسی صوتی خودکار را با قیمت مناسب ارائه می دهد. خدمات آنها توسط ESPN ، وال استریت ژورنال و PBS در بین 10،000 مشتری + خود استفاده می شود.
از طریق “نرم افزار پیشرفته تشخیص گفتار” ، آنها می توانند 5 دقیقه سریع صدا را از طریق فایل صوتی یا تصویری بارگذاری شده به متن منتقل کنند. صحت ادعا شده 90-95٪ با بلندگوهای واضح و با حداقل لهجه ها و حداقل سر و صدای پس زمینه که ضبط های ایده آل بسیار کمی دارند. فایلهای متنی را می توانید به صورت MS Word یا PDF بارگیری کنید.
هزینه 0.10 دلار (0.07 and) در هر دقیقه است ، و هیچ کمترین هزینه ، اشتراک و یا هزینه اضافی ماهانه وجود ندارد که این گزینه را برای کاربرانی که لازمه رونویسی کمتر از آنها به طور منظم هستند ایده آل کنند.
می توانید در اینجا برای Temi ثبت نام کنید

(اعتبار تصویر: TranscribMe) 5. TranscribMe
بودجه اما خدمات رونویسی دقیق

رونویسی سریع
میزان خطای پایین
قیمت های رقابتی
TranscribMe در اینجا سعی در تعادل سرعت رونویسی با نرخ خطای پایین و قیمت رقابتی دارد.
در حالی که آن را به سرعت به عنوان Rev در متن نویسی نیست ، و در حالی که می تواند یک نرخ خطای کمی بالاتر نیز داشته باشد ، با شروع قیمت از 0.79 دلار در هر دقیقه برای اولین پیش نویس هزینه قابل توجهی کمتر می کند.
بنابراین اگر هزینه یک بودجه مهم در بودجه بندی شماست ، TranscribMe می تواند یکی از گزینه های بهتری باشد ، بدون آنکه کیفیت را قربانی کند.

می توانید در TranscribMe عضو شوید.

(اعتبار تصویر: رونویسی پاندا) 6. رونویسی پاندا
خدمات رونویسی برای نیازهای فوری

دقت بالا
ارائه دهنده بودجه
چرخش طولانی تر
رونویسی پاندا موقعیت های بسیار مشابه خود را با TranscribMe دارد ، به این ترتیب قیمت گذاری با همان نرخ 0.79 دلار در هر دقیقه برای یک پیش نویس خشن شروع می شود که دارای یک خطای مشابه است ، اما در تست ما از سرعت رونویسی کمی سریعتر برخوردار است.
با این حال ، زمان نوبت دهی بسته به قیمت پرداخت شده متفاوت است ، با نرخ ارزان تر نرخ 5 روزه ارائه و هزینه های بالاتر 2.40 دلار در دقیقه برای رونویسی پیش نویس نهایی ، که در 24 ساعت در دسترس است.
بنابراین ، مانند سایر خدمات رونویسی ، ارزش آن را دارد که زمان مهم تر ، قیمت یا چرخش را بررسی کنید ، و تا زمانی که خوشحال هستید که تا پنج روز منتظر بمانید ، گزینه رونویسی پاندا گزینه ای است که باید در نظر بگیرید.
شما می توانید از رونویسی پاندا در اینجا ثبت نام کنید

(اعتبار تصویر: GoTranscript) 7. GoTranscript
رونویسی انگلیس با چرخش سریع

چرخش سریع
نرخ رقابتی
رونویسی STEM
تفاوت زمانی
GoTranscript یک شرکت بریتانیایی است که قیمت های رقابتی را ارائه می دهد ، در عین حال با هدف ارائه صحت مورد نیاز مشتریان تجاری.
یکی از مهمترین مزایای انتخاب GoTranscript این است که می تواند برای پروژه های پیچیده تری که ممکن است شما برای انجام آنها احتیاج داشته باشید ، تأمین کند ، حداقل فنی ، علمی و یا سایر پروژه های دانشگاهی STEM که در صورت عدم ارائه خدمات ، دقت کلمه واقعاً می تواند رنج ببرد. برای رسیدگی به آن
علاوه بر این ، زمان نوبت دهی GoTranscript در انتهای بالاتر طیف خدمات قرار دارد ، زیرا سریعترین سرویس آن در مدت 6-12 ساعت بازده ارائه می دهد ، که سریع تر از بسیاری از شرکت های دیگر است.
نکته مهم این است که مگر اینکه در بریتانیا مستقر شوید ، سریعتر می توان چرخش سریع را با اختلاف زمان خاموش کرد ، به این معنی که پروژه ها بعد از ساعتها به هر حال در می آیند.

شما می توانید برای GoTranscript از اینجا ثبت نام کنید.

(اعتبار تصویر: رونویسی GMR) 8. رونویسی GMR
انواع خدمات رونویسی

رونویسی ویدیو
متن به متن
ترجمه اسپانیایی
چرخش آهسته
GMR رونویسی ارائه می دهد طیف وسیعی از خدمات رونویسی تفاوت. علاوه بر این سرویس سنتی که شامل اتوماسیون و بررسی انسان است ، آنها همچنین رونویسی ویدیویی و همچنین رونوشت های اسپانیایی را ارائه می دهند. یکی دیگر از خدمات جالب ، رونویسی متن به متن برای تبدیل اسناد مقاله به اسناد الکترونیکی است.
با این حال ، قیمت گذاری تمایل به پایان بالاتر طیف خدمات دارد در حالی که چرخش می تواند در انتهای پایین باشد. بنابراین برای رونویسی اولیه با نرخ تخفیف شرکت انتظار داشته باشید که این روند هفته ها طول بکشد تا روزها ، اگرچه خدمات سریع تر همان روز در دسترس است.
همچنین توجه داشته باشید که نرخ ها با توجه به کیفیت نمونه صوتی و همچنین تعداد بلندگوهای درگیر افزایش می یابد.

شما می توانید در GMR رونوشت ثبت نام کنید.


منبع Tech Radar