بازاریابی وابسته کلید درآمدزایی از وب سایت هایی است که در غیر این صورت ممکن است برای فروش فضای تبلیغاتی تلاش کنند ، یا سرویس دیگری به عنوان یک جریان درآمد اضافی برای وب سایت هایی است که قبلاً در فضای تبلیغاتی فعال هستند.

مفهوم بازاریابی وابسته نسبتاً ساده است: شما برای برنامه ای برای یک محصول یا خدمات خاص ثبت نام می کنید و در صورت پذیرش ، می توانید از مواد بازاریابی موجود و یا پیوندهایی با یک URL منحصر به فرد استفاده کنید. در صورتی که شخصی با استفاده از آن URL برای آن محصول یا خدمات ثبت نام کند ، شما کمیسیون دریافت می کنید.
به عنوان راهی برای کسب درآمد آنلاین به نظر می رسد به اندازه کافی آسان است ، اما بسیاری از عوارض بالقوه در بازاریابی شرکت های وابسته وجود دارد. برای شروع ، ردیابی شرکت وابسته باید دقیق و دقیق باشد ، به طوری که شما در ازای فروش واقعی پاداش دریافت خواهید کرد.
علاوه بر این ، شما به محصولات و خدمات مورد علاقه واقعی مصرف کنندگان نیاز دارید. در حالی که بسیاری از مارک های بزرگ به طور فعال در بازاریابی شرکت های وابسته نقش دارند ، محدودیت های مختلفی وجود دارد که ممکن است جذابیت آنها را نسبت به گزینه های دیگر کاهش دهد.
به عنوان مثال ، فاصله زمانی که مشتری با کلیک روی پیوند و فروش می تواند چندین روز باشد ، بنابراین پیگیری شرکت های وابسته که این مورد را در نظر می گیرد ، احتمالاً برای بازاریاب شرکت های وابسته مطلوب تر از افرادی است که فقط به فروش فوری پاداش می دهند و بنابراین نادیده گرفته می شوند امکان مرور

شما همچنین باید به طور فعال محصولات وابسته را تبلیغ کنید ، چیزی که بسیاری از دارندگان وب سایت نادیده می گیرند – یا حتی زیاده روی می کنند. اما اگر درست انجام شود ، می توانید از این طریق درآمد قابل توجهی کسب کنید.
در اینجا بهترین وب سایت های بازاریابی شرکت های وابسته در حال حاضر وجود دارد.
ما همچنین بهترین سازندگان وب سایت را برجسته کرده ایم.
آیا می خواهید شرکت یا خدمات شما برای این راهنمای خریدار در نظر گرفته شود؟ لطفاً درخواست خود را با آدرس URL راهنمای خرید در عنوان موضوع به آدرس wish.athow@futurenet.com ایمیل کنید.

بهترین برنامه های وابسته – در یک نگاه

همکاران آمازون
اوین
وابسته CJ
ShareASale
Clickbank
JVZoo

(اعتبار تصویر: آمازون)
1. همکاران آمازون
بزرگترین شرکت وابسته به تجارت الکترونیکی

از وب سایت بازدید کنید
کاربرد آسان و پذیرش
کاتالوگ محصولات بزرگ
خدمات تبلیغاتی اضافی
استفاده از آن بسیار آسان است
کمیسیون کم

تقریباً همه افراد از قبل یک حساب آمازون دارند و از آنها چیزهایی خریداری می کنند ، بنابراین قطعاً همکاری با آنها به عنوان بازاریاب شرکت های وابسته در برنامه همکاران آمازون کاملاً منطقی است. آنها همچنین تقریباً در مورد همه چیز به فروش می رسانند ، بنابراین می توانید مطمئن باشید که آنها محصولی را به بازار عرضه می کنند که مربوط به محتوای وب سایت شما باشد.
عضویت در آن رایگان است و پس از پذیرش برنامه می توانید هر محصول آمازون ، از جمله محصولات شخص ثالث را بدون ورود به برنامه های جداگانه به فروش برسانید. شما همچنین این فرصت را دارید که نه تنها محصول خاصی که تبلیغ شده است ، بلکه خریدهای دیگری را که به مدت 24 ساعت پس از مراجعه در آمازون انجام می شود ، کمیسیون دریافت کنید.
ثبت نام در آمازون همکاران عموماً بدون درد است – برخلاف برخی دیگر از سیستم عامل ها که باید برای هر محصول / خدمات وابسته جداگانه درخواست دهید ، با آمازون یک ثبت نام دارید و می توانید محصولات و خدمات آنها را بعد از آن تبلیغ کنید. این امر می تواند بسیار مفید باشد زیرا آمازون غالباً تبلیغات ویژه خدمات ، مانند Amazon Prime یا حسابهای تجاری را انجام می دهد ، و این امر سودآوری بالاتری نسبت به لینکهای جداگانه محصولات دارد.
با این حال ، آمازون شرایط خود را به طور مکرر تغییر می دهد ، و گاهی اوقات این امر منجر به کاهش پورسانت در طیف وسیعی از محصولات شده است ، به طوری که پتانسیل درآمد موجود در حال حاضر کمتر از چند سال پیش است. حتی هنوز هم ، این می تواند راهی سودمند برای کسب درآمد از پیوندهای موجود به آمازون باشد که به هر حال ممکن است از آن استفاده کنید و سهولت استفاده برای آن هیچ چیزی نیست.

(اعتبار تصویر: اوین)
2. اوین
بزرگترین شبکه وابسته جهان

از وب سایت بازدید کنید
انتخاب عظیم
آسان برای استفاده
مارک های انتخابی

Awin یک پلت فرم بزرگ بازاریابی وابسته است که دارای تقریباً 15000 تبلیغ دهنده ، بیش از 200000 ناشر فعال و فروش 147 میلیون دلاری تا سال 2019 است.
ناشران می توانند از طریق آگهی دهندگان مختلف تقاضا برای محصولات یا خدماتی که ممکن است بهترین عملکرد را داشته باشند ، انجام دهند ، سپس در صورت پذیرش ، پیوندهای هدفمندی را برای درآمدزایی شرکت های وابسته اعمال می کنند.
اوین از بسیاری از شرکت های تجاری که طیف گسترده ای از محصولات و خدمات را ارائه می دهند لذت می برد ، بنابراین انتخاب زیادی وجود دارد. با این حال ، این بدان معنی است که یک مارک تجاری ممکن است چندین محصول را ارائه دهد که باید به صورت جداگانه ثبت نام شوند ، مانند خدمات مالی.
علاوه بر این ، برخی از مارک ها می توانند نسبت به ناشرانی که با آنها کار می کنند بسیار گیرنده باشند و حتی اگر ممکن است با موفقیت به یک سرویس از یک شرکت مراجعه کنید ، ممکن است درخواست خود را از تبلیغ یک سرویس مشابه توسط همان شرکت رد کنید.
به طور کلی ، علیرغم وجود انتخاب بسیار زیاد این پلتفرم ، استفاده از این پلتفرم در واقع بسیار آسان است ، اگرچه درخواست برای خدمات فردی بسیار وقت گیر است ، خصوصاً اگر فکر می کنید وب سایت (های) شما برای تعداد مختلفی مناسب باشد شرکت ها و / یا خدمات.

(اعتبار تصویر: CJ Affiliate)

3. عضو CJ
بستر وابسته تاسیس شده

از وب سایت بازدید کنید
اتوماسیون پیوندهای عمیق
نظارت بر معاملات در زمان واقعی
فرایند درخواست دو مرحله آردونده

CJ Affiliate یک برنامه بازاریابی وابسته وابسته با محبوبیت جهانی است که قبلاً به آن کمیسیون Junction می گفتند که به سال 1998 بازمی گردد. CJ Affiliate دارای ابزارک های محصول است که در سایت شما جاسازی شده است ، و سپس می تواند چندین محصول را از طریق نمایش اسلاید ، کلاژ یا شبکه برای افزایش ارائه دهد. حراجی. عملکردهای اضافی شامل اتوماسیون پیوند عمیق برای کسب درآمد خودکار از پیوندهایی است که منجر به دامنه تبلیغ کننده CJ می شوند و نظارت بر معاملات در زمان واقعی.
اگرچه همه اینها خوب به نظر می رسد ، اما مشکل اصلی روند کار است. ابتدا باید بر اساس ترافیک ، بهینه سازی و کیفیت محتوا ، از وب سایت خود درخواست کنید که باید شایسته شریک شدن باشد.
با این حال ، این فقط اولین قدم است ، زیرا در این صورت شما باید برای هر کالایی که می خواهید بفروشید به صورت جداگانه به هر فروشنده مراجعه کنید و ممکن است در برنامه های وابسته انفرادی آنها پذیرفته نشوید ، و این یکی از سخت ترین برنامه ها برای بلند شدن است. و با آن دویدن.

(اعتبار تصویر: ShareASale)
4. ShareASale
شبکه وابسته مخل

از وب سایت بازدید کنید
محصولات متنوع
ثبت نام رایگان
آستانه پرداخت بالا

ShareASale یکی دیگر از بازاریاب های وابسته است ، با شهرت طولانی مدت در طول هجده سال ، و سال گذشته توسط Awin ، یک بازاریاب وابسته بین المللی خریداری شد. آنها شامل کاتالوگ بزرگی از محصولات برای همکاری از لوازم آرایشی ، وسایل ورزشی مارک دار ، کالاهای لوکس و عینک – در کل تقریباً 5000 فروشنده هستند که یافتن محصولاتی را که به سایت شما متصل هستند آسان می کند.
ShareASale با داشتن گزینه های بسیار زیاد ، از یک سیستم Power Rank برای یافتن محبوب ترین فروشندگان استفاده می کند. روند ثبت نام برای شروع هیچ هزینه ای ندارد و کاملاً بدون دردسر است ، زیرا صاحبان چندین سایت قادر به ثبت نام همه آنها “در یک مرحله” هستند.
اشکال مرکز ShareASale در مورد پرداخت ها. دستیابی به آستانه پرداخت 50 دلار ممکن است برای وب سایت های جدیدی که هنوز بازدید خود را ایجاد می کنند دشوار باشد. علاوه بر این ، برای اضافه کردن توهین به آسیب دیدگی سایتی که در تلاش است ، اگر حساب شما زیر 25 دلار باقی بماند ، آنها می توانند حساب شما را حذف کنند.

(اعتبار تصویر: Clickbank)
5. Clickbank
پلت فرم وابسته جهانی

از وب سایت بازدید کنید
ثبت نام رایگان
نرخ کمیسیون بالا
محصولات با کیفیت پایین

Clickbank با 200 میلیون مشتری سالهاست كه فعالیت خود را در این زمینه انجام می دهد. آنها در انواع مختلفی ، به ویژه کتابهای الکترونیکی ، محصولات متنوعی برای مشارکت دارند. شروع کار برای یک تازه کار ساده است زیرا هر کسی می تواند یک حساب کاربری آنلاین ایجاد کند و این برنامه بدون هزینه ثبت نام رایگان است ، بنابراین برای استارت آپ ها بسیار مناسب است. آنها همچنین مشهور هستند زیرا Clickbank به دلیل داشتن نرخ کمیسیون بالاتر از سایر بازاریابان وابسته مشهور است. آنها حتی یک دانشگاه Clickbank را اداره می کنند تا موارد تازه بازاریابی وابسته را به افراد تازه وارد در این زمینه آموزش دهند.
نکته منفی Clickbank این است که بیشتر محصولات برای فروش کتابهای الکترونیکی هستند و اگرچه چندین دسته را شامل می شوند ، بیشتر آنها محصولات با کیفیت پایین تر هستند ، بدون شناخت نام تجاری.

(اعتبار تصویر: JVZoo)
6. JVZoo
رویکرد SaaS برای بازاریابی وابسته

از وب سایت بازدید کنید
دامنه محصول گسترده
درآمد اضافی از شرکتهای وابسته استخدام شده
محصولات با کیفیت پایین

JVZoo با شش سال تجربه نسبتاً تازه وارد است و برای بازاریابی وابسته از رویکرد SaaS استفاده می کند. آنها باید کاری را درست انجام دهند همانطور که توسط Inc در میان “5000 شرکت سریعترین رشد در آمریکا” برای 2016 و 2017 نامگذاری شده اند.
سازندگان محصولات می توانند محصولات خود را به صورت رایگان در بازار خود لیست کنند و JVZoo بابت هر چیزی که می فروشد – 5 درصد کمیسیون استاندارد دریافت می کند – و هیچ چیز قبل از آن. شرکت های وابسته به بازاریابی به محض فروش کالا ، بدون نیاز به آستانه پرداخت ، پرداخت های فوری را به حسابهای PayPal خود می رسانند.
علاوه بر این ، فرصت کسب درآمد وجود دارد زیرا شرکت های وابسته می توانند فروش هر شرکت وابسته ای را که استخدام کرده اند ، به عنوان “کمیسیون ردیف دوم” بدست آورند. سرانجام ، اگر خریدار ارجاع شده محصول دیگری خریداری کند (که به طور خاص ارجاع نشده است) ) ، شرکت وابسته کمیسیون را به طور دائمی دریافت می کند.
نکات منفی این است که پرداخت فقط از طریق پلت فرم PayPal انجام می شود و هیچ گزینه ای برای انتقال مستقیم بانکی وجود ندارد. همچنین ، با نگاهی به محصولات پرفروش ، همه آنها بارگیری دیجیتالی و از کیفیت پایین تری هستند که به طور بالقوه می توانند کیفیت یک وب سایت را کاهش دهند. سرانجام ، کمیسیون های بازاریابی وابسته برای خریدار که درخواست بازپرداخت دارد ، پس گرفته می شوند.

اعتبار تصویر: Pixabay (اعتبار تصویر: اعتبار تصویر: Pixabay) سایر برنامه های بازاریابی وابسته را باید در نظر گرفت
تعدادی دیگر از برنامه های بازاریابی شرکت های وابسته وجود دارد ، از جمله برخی از سیستم عامل های اصلی که هنوز تحت پوشش قرار نگرفته اند ، که یا تعداد زیادی از فروشندگان را تحت یک مکان جمع می کند ، یا در غیر این صورت سیستم عامل های بزرگ خرده فروشی هستند که پرداخت های وابسته را ارائه می دهند. سپس برنامه های دیگری وجود دارد که حتی نیازی به افزودن اطلاعات بازاریابی یا محصول ندارید ، اما در عوض پیوندهای تبلیغاتی یا تبلیغات را مستقیماً به طور خودکار در صفحات وب سایت خود وارد کنید. در اینجا ما در سراسر هیئت مدیره به این گزینه ها نگاه خواهیم کرد:
Tradedoubler یکی دیگر از بزرگترین تبلیغ کنندگان است ، به ویژه در بازارهای اروپا. مانند CJ Affiliate و Awin ، برای پذیرفته شدن باید به آگهی دهندگان مختلفی مراجعه کنید ، اگر این اتفاق بیفتد ، شروع کار آسان است. می توانید از پیوندهای ساده یا هر یک از بنرهای تبلیغاتی ارائه شده استفاده کنید.
شبکه شریک eBay مخصوص پلتفرم eBay است ، یک بازار آنلاین بزرگ و پرجمعیت از فروشندگان کوچک. در اینجا مزیت این است که شما می توانید محصولات eBay را لیست کرده و در ازای هر کلیک کلیک لینک که منجر به فروش می شود ، به شما پرداخت شود ، بدون اینکه مجبور شوید در واقع کالاهایی را مستقیماً از طریق خود eBay به بازار عرضه کنید.
Google Adsense به اندازه راه حل تبلیغاتی ممکن است کمتر از یک برنامه وابسته دیده شود. با این حال ، اگر به دنبال کسب درآمد از وب سایت خود هستید ، احتمالاً باید به Google Adsense به عنوان یکی از منابع اصلی درامد برای این صفحات نگاه کنید. اگرچه میزان پرداخت زیاد نیست ، اما جمع می شود و می تواند به حمایت از کمپین بازاریابی و درآمد شما کمک کند.
Skimlinks برنامه ای است که جایگزین کلمات کلیدی در متن شما با لینک های پولی است که از آن با هر کلیک پول دریافت می کنید. مزیت این است که پیوندها مستقیماً در کپی شما کار می کنند بنابراین نیازی به فضای تبلیغات ندارید ، اما عیب آن این است که برخی از بدافزارها می توانند کاری مشابه را انجام دهند ، بنابراین Skimlinks ممکن است به نظر کاربران بهترین نباشد. با این حال ، گزینه دیگری است که می توانید در مورد بازاریابی وابسته و Adsense خود در نظر بگیرید تا به شما کمک کند یک جریان درآمد اضافی ایجاد کنید.

چگونه می توان از Minecraft و سایر سرورهای بازی درآمد کسب کرد
از نیک گیلت ، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل PlayerLands ، یک پلت فرم آنلاین که به توسعه دهندگان اجازه می دهد بازی های خود را بدست آورند ، و بازیکنان می توانند کالاهای مجازی را خریداری و تجارت کنند ، نظرات وی را در مورد چگونگی تقریباً هر کس می تواند درآمد کسب کند و کاری را انجام دهد که دوست دارد بهترین کار را انجام دهد. ، بازی کردن
بازیگر جوان مبتنی بر بلوک بازی Minecraft امسال یازدهمین سالگرد تاسیس خود را جشن گرفت. این 11 سال حفاری ، ساخت و ساخت است که باعث شده Minecraft با فروش بیش از 200 میلیون نسخه به عنوان پرفروش ترین بازی ویدیویی در تمام زمان ها تبدیل شود.
برای مرجع ، Grand Theft Auto 5 در رده دوم قرار دارد و 135 میلیون نسخه فروخته شده دارد. هیچ چیز دیگری حداقل روی دسک تاپ نزدیک نمی شود. با این نوع قدرت کشیدن ، جای تعجب نیست که مایکروسافت 2.5 میلیارد دلار برای خرید Minecraft از توسعه دهنده Mojang در سال 2014 صرف کرد.
به طرز باورنکردنی ، حرکت پشت کنکوری هیچ نشانه ای از کند شدن ندارد. در حقیقت ، ماینکرفت که تا حدی به دلیل تعداد زیادی از وقت گذرانیدن در خانه تحت اقدامات همه گیرانه تأمین می شود ، در اوایل سال شاهد افزایش 25 درصدی بازیکنان جدید و در جلسات چند نفره افزایش 40 درصدی بود.
اما مایکروسافت تنها کسی نیست که لبهای خود را می لوسد زیرا گیمرهای جدیدی که گرسنه برای محتوای اضافی و موارد سفارشی در آن حضور دارند ، لب به لب می شوند. بازیکنانی که سرورهای خود را اجرا می کنند ، این انجمن غول Minecraft را قادر می سازد تا در یک دنیای بازی با یکدیگر تعامل و ارتباط برقرار کنند ، همچنین می توانند تجربه های جدید و منحصر به فردی را ارائه دهند.
این یک فرصت فریبنده برای هر سازنده محتوا و حتی علاقه مندان و دانشجویانی است که ممکن است وقت اضافی در دست خود داشته باشند و مایلند با فروش موارد درون بازی به طرفداران و دنبال کنندگان ، کارهای خود را بدست آورند.
مشکل این است که مدیریت مدیر پشت محتوا – پردازش پرداخت ها ، یکپارچه سازی API ها و مدیریت امنیت فقط برای نام بردن از چند مسئله – می تواند یک روند کند و سخت باشد.
خبر خوب برای دارندگان سرور Minecraft و همچنین افرادی که با بازی های دیگری مانند Rust ، CS: GO و Ark درگیر هستند ، این است که سیستم عامل های جدیدی که برای ارائه یک تجربه فروشگاهی طراحی شده اند اکنون برای رسیدگی به کارهای سخت مجازی در دسترس هستند.
این فروشگاه ها از قبل با شرکای پرداخت پیشرو ادغام شده اند ، بنابراین دارندگان سرور می توانند آنها را فعال کرده و در عرض چند دقیقه پول بگیرند. علاوه بر این ، آنها دارای ویژگی های ضد تقلب هستند تا اطمینان حاصل شود که پرداخت ها در معرض خطر نیستند.
در حالی که به سمت آنچه در انگلیس و انگلیس انتظار می رود یک زمستان مبتنی بر دیجیتال باشد ، می رود ، مخاطبان Minecraft و سایر بازی های مبتنی بر سرور می توانند همچنان بیشتر رشد کنند.
با وجود چالش های COVID-19 ، یک نکته مثبت برای هر سازنده محتوا این است که مخاطبان زیادی برای سرگرمی آماده هستند. به همین ترتیب ، یک نکته مثبت برای هر بازیکن این است که مقدار زیادی محتوای آماده برای کاوش وجود دارد. بیایید این دو را با یک پلت فرم ساده و ایمن به هم متصل کنیم و از بسیاری از تجربه های به یاد ماندنی بازی برای امسال و سالهای دیگر اطمینان حاصل کنیم.


منبع Tech Radar