عجیب فکر کردن در سال 2003 ، لگو در آستانه ورشکستگی بود. به نظر می رسد اکنون در سال 2020 ، این برند در همه جا وجود دارد ، فراتر از اسباب بازی برای بچه ها ، کیت های تخصصی برای همه سنین ، مجموعه های مضمون تلویزیون و فیلم ، فیلم های لگو در نوع خود و مجموعه ای از بازی های ویدیویی محبوب.
فقط محبوب بودن به این معنی نیست که خوب است. از 69 بازی لگو که از سال 1995 منتشر شده است ، بوقلمون های واقعی وجود داشته است. و اگر انجام یک بازی ویدئویی لذت بخشی ندارد ، حتی علامت تجاری Lego wit نیز نمی تواند آن را از احساس اتلاف وقت و پول نجات دهد.
بنابراین اگر در بازی های لگو تازه کار هستید ، بهتر است در زیر بهترین بازی های لگو تا به امروز را بررسی کنید. آنها نه تنها سرشار از شادی و لذت هستند ، بلکه بازی های “مناسبی” نیز هستند که می توانید چندین ساعت سرگرم کننده و جذاب را برای بارگیری در اختیار شما قرار دهند.
به آجرهای فیزیکی هم علاقه دارید؟ ما چند مورد از بهترین معاملات جمعه سیاه لگو امسال را برای شما به ارمغان خواهیم آورد ، پس از چند هفته دیگر ، بنابراین با TechRadar همراه باشید تا مطمئن شوید بهترین قیمت ها را دریافت می کنید.

BB8 بی نظیرترین شکل لگو است و بسیار سرگرم کننده برای بازی در این بازی که باید برای طرفداران جنگ ستارگان که باید ببینید باید مشاهده کنید (اعتبار تصویر: لگو)
1. لگو جنگ ستارگان: نیرو بیدار می شود
بازیش کن ، باید
منتشر شده: 2016 | سیستم عامل ها: ویندوز ، پلی استیشن 3 ، پلی استیشن 4 ، پلی استیشن ویتا ، ایکس باکس 360 ، ایکس باکس وان ، نینتندو 3DS ، Wii U

8.35 دلار

مشاهده در آمازون

10.84 دلار

مشاهده در آمازون

11.70 دلار

مشاهده در آمازون

مشاهده همه قیمت ها (47 یافت شده)

گیم پلی سرگرم کننده و جذاب
شوخی برای طرفداران فیلم
صداپیشگی از بازیگران اصلی

Force Awakens 2016 با متحد کردن شخصیت های قدیمی و جدید ، یکی از معدود فیلم های جنگ ستارگان در این قرن بود که واقعا نظر طرفداران را در پشت آن متحد کرد. و بازی Lego Star Wars تقریباً همین ترفند را به همراه داشت.
پنجمین عنوان لگو جنگ ستارگان ، و بهترین تا به امروز ، این بازی در گفتگوی فیلم بافته می شود ، و همچنین چندین لحظه شوخی که طرفداران هاردکور دوست دارند و از آنها استقبال می کنند. اما اگر شما یکی از آنها نیستید ، نگران نباشید: جاذبه اصلی در اینجا گیم پلی سرگرم کننده و جذاب است که از عمل بلستر تا حل معما تا جنگ فضایی جنگ را در بر می گیرد. ما مخصوصاً دوست داشتیم که به عنوان پو در یک مأموریت مخفی برای نجات دریاسالار آکبار بازی کنیم ، و BB-8 را با ماشین های مختلف بهم بزنیم تا بیت های مختلف محیط را دستکاری کنیم.
بیش از 200 شخصیت قابل پخش وجود دارد. شما می توانید Jakku ، Takodana ، D’Qar و Starkiller Base را به عنوان دنیای مینی باز کشف کنید. بازیگران اصلی فیلم صدا ارائه می دهند. و برخی از سطوح حتی در فاصله بازگشت از جدی و Force Awakens اتفاق می افتد ، و به عنوان پیش درآمد غیررسمی از این نوع عمل می کند. به طور خلاصه ، طرفداران جنگ ستارگان این موضوع را پرستش می کنند و حتی اگر شما هم یکی از آنها نباشید ، به هر حال برای شما بسیار جالب خواهد بود.

(اعتبار تصویر: لگو)
2. Lego Marvel Super Heroes 2
بسیار شگفت انگیز
منتشر شده: 2017 | سیستم عامل ها: ویندوز ، پلی استیشن 4 ، نینتندو سوییچ ، ایکس باکس وان ، macOS

19.99 دلار

مشاهده در Green Man Gaming

38.50 دلار

مشاهده در آمازون

39.95 دلار

مشاهده در آمازون

انواع مختلف
به طور مشترک توسط نویسنده طنز نوشته شده است
ترکیبی از اکشن و معماها

یکی دیگر از بازی های سرگرم کننده که بین گیم پلی اکشن و سکانس های پازل متناوب است ، Lego Marvel Super Heroes 2 تنوع زیادی ، یک شخصیت و یک شلوغ بزرگ برای طرفداران MCU ارائه می دهد. نویسنده کتاب های طنز Kurt Busiek در اینجا داستان زیادی را نوشت و این واقعاً نشان می دهد: این بازی Lego توسط طرفداران ، طرفداران و عشق به شخصیت هایی مانند Doctor Strange ، Ant-Man ، Black Panther و تعداد بیشماری دیگر است. می درخشد.
در این داستان ابرقهرمانانی از دوره ها و واقعیت های مختلف جهان مارول در حالی که با خلافکار زمانبر Kang the Conqueror می جنگند ، حضور دارند. این به همان اندازه که دیوانه به نظر می رسد ، و ناهنجاری های عجیب و غریب مانند نسخه کابوی کاپیتان آمریکا ، نسخه قرون وسطایی هالک و عنکبوت گوان را به وجود می آورد ، که فقط به دیوانگی لذت بخش کل شبان می افزاید.
از نظر گیم پلی ، شما باید تمام کارهای برآورده شده از آرزوهای دوران کودکی را که انتظار دارید انجام دهید ، خواه مرد عنکبوتی باشید که روی تارهایش تاب می خورد ، هالک در حال پرتاب اشیا large بزرگ با مضراب است ، یا ستاره لرد به آسمان پرواز می کند. یک تجربه جذاب ، غالبا شوخ و حتی گاهی عاطفی که کودک 12 ساله را در همه ما بیدار خواهد کرد.

(اعتبار تصویر: لگو)
3. Lego City Undercover
با این کار مقابله کنید
منتشر شده: 2017 | سیستم عامل ها: Wii U ، Nintendo Switch ، Xbox One ، Microsoft Windows ، PlayStation 4

مشاهده در Lego.com
دنیای باز سرگرم کننده
اقدامات زیادی
شوخی فرهنگ پاپ

مبادا این تصور ایجاد شود که تنها بازیهای ارزشمند لگو بستن فیلم است ، به ما اجازه می دهد تا شما را با Lego City Undercover معرفی کنیم. بر اساس مجموعه مجموعه های لگو با محوریت محیط های شهری ، این بازی مبارزه با جرم و جنایت در جهان آزاد که به نوعی مانند نسخه Lego از Grand Theft Auto است … فقط بدون اسلحه و فحش ، و شما طرفدار خوبی هستید بچه ها
در بازی ، شما پلیس مخفی را تحت کنترل Chase McCain کنترل می کنید زیرا او با یک باند جنایتکار به رهبری رقیب کینه توزی اش مبارزه می کند. روش دیگر ، شما می توانید تعدادی از ماموریت های فرعی سرگرم کننده را انتخاب کنید ، که به شما امکان می دهد خارج از پیست بروید و مناطق مختلف شهر ساخته شده توسط لگو را جستجو کنید. در هر صورت ، اقدامات زیادی از جمله چرخش روی میله ها و انجام پرش های دیواری و همچنین کارهای مغزی بیشتر مانند لباس مبدل های مختلف وجود دارد که هرکدام توانایی های متفاوتی به شما می دهند.
در سبک واقعی لگو ، ادای احترام زیاد به نمایش ها و فیلم های جنایی ، از کلمبو گرفته تا گودفلاس ، وجود دارد و مناطق 20 گانه بازی همگی از شهرهای واقعی الهام گرفته شده اند. با وجود این محیط ها از جنگل ها و جزایر گرفته تا خیابان های شلوغ در مرکز شهر ، چیزهای زیادی برای کشف وجود دارد و به طور کلی این بازی هم چالش های سرگرم کننده ای را فراهم می کند و هم خنده های زیادی را در طول راه ایجاد می کند.

(اعتبار تصویر: لگو)

4. لگو ارباب حلقه ها
آیا شما برای من تالکین هستید؟
منتشر شده: 2013 | سیستم عامل ها: ویندوز ، مک ، نینتندو 3DS ، نینتندو DS ، پلی استیشن 3 ، پلی استیشن ویتا ، Wii ، ایکس باکس 360

37.99 دلار

مشاهده در آمازون

هر سه فیلم را پوشش می دهد
بازیگران عظیم شخصیت ها
گیم پلی جذاب

ارباب حلقه ها یکی از امتیازات فیلم بود که همه ما را متحد کرد و بازی لگو ناامید کننده نیست. با برخورداری از تعادل مناسب بین هجو و احترام به ماده اصلی ، این بازی سرگرم کننده به شما این فرصت را می دهد که به عنوان یکی از 80 شخصیت بازی کنید. از فرودو ، گاندالف و لگولاس گرفته تا تام بمبادیل ، شخصیتی فقط از کتاب ها.
در طول 18 سطح ، بازی شما را از طریق وقایع هر سه فیلم هدایت می کند ، و در پایان پنهانی به اوج خود می رسد ، که پس از اتمام همه موارد دیگر قفل آن باز می شود. گیم پلی بازی از جنگ ، از جنگ شمشیر گرفته تا شلیک گلوله ، تا (همانطور که انتظار دارید) جمع آوری اقلام جادویی را شامل می شود. توانایی های بازیکنان همچنین شامل مهارت هایی مانند ماهیگیری ، نامرئی بودن ، شکستن آجرهای موردور و پرش بسیار زیاد است.
در همین حال ، اگر می خواهید با سرعت خودتان در اطراف زمین میانه بگردید ، یک گزینه جهان آزاد وجود دارد که به شما امکان می دهد همه جا را نجات دهید ، صرفه جویی در میرکوود و سرزمین های جنوب موردور ، چه با پیاده روی ، چه با اسب یا با “سفر سریع” سرعت دادن به کارها با موسیقی و دیالوگ از فیلم ها ، این یک بازی ضروری برای طرفداران است که بسیار جذاب است ، گاهی اوقات فراموش می کنید که این یک بازی لگو است (به یک روش خوب).

(اعتبار تصویر: لگو)
5. Lego Jurassic World
خالص دینو
انتشار: 2015 | سیستم عامل ها: ویندوز ، مک ، نینتندو 3DS ، پلی استیشن 3 ، پلی استیشن 4 ، پلی استیشن ویتا ، Wii U ، ایکس باکس 360 ایکس باکس وان ، نینتندو سوییچ

20.93 دلار

مشاهده در آمازون

28.94 دلار

مشاهده در آمازون

34.95 دلار

مشاهده در آمازون

گیم پلی عالی همکاری
پازل ها و چالش های سرگرم کننده
کودک پسند

زندگی راهی پیدا می کند ، و به نظر می رسد ، لگو نیز چنین می کند. در حالی که سری Jurassic Park لزوماً به عنوان گزینه ای واضح برای یک بازی لگو به نظر نمی رسد ، اما این یک بازیگر مطلق است. با ترکیب یک گیم پلی فوق العاده تعاونی و یک سری از لحظات کمدی ، این یک بازی سرگرم کننده و بی پایان دنیای باز است.
این بازی چهار فیلم اول این مجموعه را از نزدیک دنبال می کند ، این بدان معنی است که بیشتر وقت خود را صرف فرار از دایناسورها می کنید. راه کمی برای مبارزه وجود دارد ، زیرا این کاملا نام تجاری است. بنابراین اگر می خواهید بازی ای داشته باشید که در آن T-Rex را با مهارت جنگیدن خود پایین بیاورید ، باید به جای دیگری بروید. اما اگر معماها و چالش ها مورد علاقه شما هستند ، مانند غر زدن در انبوهی از فضولات دایناسورها برای یافتن موارد مفید ، چیزهای زیادی برای دوست داشتن وجود دارد. با خندوانه ، اگر گیر افتادید که کارتن کارت “DNA” از اولین فیلم ظاهر می شود و نکاتی را به سبک Microsoft Clippy مربوط به دوران 2000 ارائه می دهد. جز در این حالت ، او واقعاً مفید است.
شایان ذکر است که گرچه تعدادی از صحنه های فیلم ها به طرز درخشان در اینجا بازآفرینی می شوند ، اما آنها به روشی سرگرم کننده و خانوادگی انجام می شوند ، بنابراین بچه ها کابوس نمی بینند. به عنوان مثال ، بعد از اینکه یک شخصیت توسط یک دایناسور خورده شد ، حیوان بعداً آنها را استفراغ می کند ، کاملاً آسیب نبیند.

(اعتبار تصویر: لگو)
6. لگو DC Super-Villains
جوکر در بسته است
انتشار: 2018 | سیستم عامل ها: ویندوز ، مک ، نینتندو سوییچ ، پلی استیشن 4 ، ایکس باکس وان

29/5 دلار

مشاهده در CDKeys

8.59 دلار

مشاهده در CDKeys

16.99 دلار

مشاهده در آمازون

مشاهده همه قیمت ها (10 مورد پیدا شد)

765 بررسی مشتری آمازون
☆☆☆☆☆

ترکیبی از اکشن و معماها
روی کار گروهی تمرکز کنید
عالی برای بچه ها

بسیاری از بازی های لگو بتمن وجود داشته است ، اما این بهترین بازی است. حتی اگر در واقع عنوان Batman را نداشته باشد. این اساساً همان کاری را انجام می دهد که طرفداران احساس می کنند فیلم جوخه انتحار 2016 موفق به انجام آن نشده است: از این واقعیت استفاده کنید که در هر حماسه ابرقهرمان ، شرور بیشترین لذت را دارند. و مطمئناً اینجا بسیار سرگرم کننده است.
از ویژگی های یک حالت چند نفره مشارکتی دو نفره برخوردار است ، این بازی شخصیت های شرور مانند Lex Luthor ، Harley Quinn و The Joker را در جنگ “The Justice Syndicate” می بیند ، یک گروه فرض شده از ابرقهرمانان که معلوم است خود آنها شرور هستند. با ترکیبی از گیم پلی مبتنی بر عمل و حل معما ، پیروزی در اینجا همه چیز در مورد کار گروهی است ، که یک درس عالی برای بچه ها است.
در حقیقت ، این بیشتر از بزرگسالان یک بازی برای بچه ها است ، گیم پلی بازی کمی تکراری است و معماها خیلی چالش برانگیز نیستند. اما طرفداران بزرگسال فرانچایز ابرقهرمان DC هنوز هم لذت زیادی را از این بازی خواهند برد ، حداقل از داستان داستانی اصلی و جذاب آن ، و دنباله ای دائمی از شوخی های سرگرم کننده برای حفظ انگشتان شما.

(اعتبار تصویر: لگو)
7. لگو هری پاتر سالهای 5-7
سیریوس-سرگرم کننده خوب است.
راه اندازی: 2011 | سیستم عامل ها: ویندوز ، مک ، نینتندو 3DS ، نینتندو DS ، پلی استیشن 3 ، پلی استیشن 4 ، پلی استیشن قابل حمل ، پلی استیشن ویتا ، وای ، ایکس باکس 360 ، ایکس باکس وان ، نینتندو سوییچ

9.99 دلار

مشاهده در آمازون

14.99 دلار

مشاهده در آمازون

19.99 دلار

مشاهده در آمازون

حل پازل سرگرم کننده
آسان برداشتن
محیط های قابل شناسایی برای کاوش

حل معما در بازی های لگو گاهی اوقات ممکن است کمی مجبور به نظر برسد ، به خصوص وقتی که روی فیلم هایی سوار می شوند که بیشتر به فکر کنش بدون وقفه هستند تا تفکر عمیق. اما آنها یک مسابقه عالی برای سری هری پاتر هستند ، جایی که در نهایت مغزها مغز نمی خورند. و از دو بازی لگو که تاکنون منتشر شده است ، عنوان دوم فقط پست لذت بخشی ترین بازی را دارد (اگرچه اگر توانایی مالی آن را دارید ، خیلی توصیه می کنیم هر دو را تهیه کنید).
با پوشش سه کتاب آخر و چهار فیلم از این مجموعه ، بازی ساده است ، حتی برای افراد غیر گیمر نیز قابل تهیه و بازی است ، اما این باعث نمی شود که لذت فوق العاده ای نداشته باشد. به نظر می رسد محیط های بی شماری برای کاوش وجود دارد که هر کدام بلافاصله از فیلم ها قابل تشخیص هستند و معماها در کل همچنان به چالش کشیده می شوند: هرگز به سختی دشوار یا بیش از حد آسان نیستید.
بسیاری از خنده ها نیز باید وجود داشته باشد: مسخره کردن در مورد Wizard’s Wizard Wheezes ، به عنوان مثال ، یا شلیک آب از چوب به سمت بازیکنان دیگر ، در حالی که طلسم کامل تر در ترجمه مفاهیم جادویی حق رای دادن به خوبی کار می کند به لحظات قابل بازی
بهترین مجموعه های لگو سال 2020

جمع آوری بهترین معاملات امروز

کاهش قیمت

LEGO Star Wars: The Force …

Lego Star Wars: The Force Awakens

آمازون

19.99 دلار

8.35 دلار

چشم انداز

مشاهده تمام قیمت ها

LEGO® Marvel Super Heroes 2

Lego Marvel Super Heroes 2

بازی Green Man

19.99 دلار

چشم انداز

مشاهده تمام قیمت ها

Warner Bros. LEGO Lord of …

Warner Bros Lego The Lord Of The Rings

آمازون

37.99 دلار

چشم انداز

مشاهده تمام قیمت ها

Vita LEGO Jurassic World

Lego Jurassic World

آمازون

20.93 دلار

چشم انداز

مشاهده تمام قیمت ها

کاهش قیمت

Lego DC Super-Villains PC

Lego DC Super-villains

CDKeys

46.48 دلار

29/5 دلار

چشم انداز

مشاهده تمام قیمت ها

LEGO هری پاتر: سالهای 5-7 …

Warner Bros Lego Harry Potter Years 5 – 7 (PSP)

آمازون

9.99 دلار

چشم انداز

مشاهده تمام قیمت ها

ما هر روز بیش از 130 میلیون محصول را برای بهترین قیمت بررسی می کنیم
مشاهده همه معاملات

طراحی شده توسط


منبع Tech Radar