موتورهای جستجو عادی افراد بسیار خوبی نیستند: آنها می توانند به شما بگویند کسی وب سایت یا نمایه عمومی دارد ، اما آنها چندان خوب نیستند که به شما بگویند کجا هستند ، چه کسانی هستند و چه کسی با آنها زندگی می کنند. اگر می خواهید ردیابی یک قلاده گمشده یا بستگان فرسوده را دنبال کنید یا می خواهید مطمئن باشید که فردی جدید در زندگی شما همان کسی است که ادعا می کند ، یک جستجوی مردم گزینه بسیار بهتری است.
همانطور که از وب سایتهای ما برای پیدا کردن افراد مشاهده می کنید ، تفاوتهای زیادی بین سرویسهای مختلف وجود دارد. برخی می توانند در مورد شغل شخصی ، اما نه تحصیلاتشان به شما بگویند ، برخی شامل رسانه های اجتماعی هستند و برخی دیگر می توانند در مورد علائق تجاری و دارایی های یک شخص به شما بگویند. برای خدمات اشتغال ، شما نیاز به استفاده از خدمات چک سابقه دار دارید.
خواندن را ادامه دهید زیرا ما بهترین موتورهای جستجوگر یاب را در آنجا مشاهده می کنیم.
آیا می خواهید شرکت یا خدمات شما به این راهنمای خریدار اضافه شود؟ لطفا درخواست خود را به آدرس اینترنتی des.athow@futurenet.com به آدرس اینترنتی راهنمای خرید در خط موضوع ایمیل ارسال نمایید.
بهترین خدمات جستجوی افراد – با یک نگاه

جستجوی ایالات متحده
PeopleFinders
Intelius
مأموریت فوری
تایید شده است

(اعتبار تصویر: جستجوی ایالات متحده) 1. جستجوی ایالات متحده
آسان ، موثر و مقرون به صرفه

اشتراک ماهانه جستجو در ایالات متحده

19.95 دلار در ماه

بازدید از سایت

در جستجوی ایالات متحده

ارزش خوب
جستجوی آسان
داده های به موقع
ارائه اولیه
ازدواج فقط در برخی ایالت ها انجام می شود
جستجوی ایالات متحده ممکن است بهترین گزینه همه جانبه برای بیشتر باشد ، اما توجه داشته باشید که داده های ازدواج فقط در حال حاضر برای 11 ایالت ایالات متحده در دسترس است. این بهترین خدمات برای هر دسته بندی خاص نیست ، اما به عنوان یک بسته کلی از ارزش خوبی برای پول برخوردار است.
قیمت گزارش یک نفر از 2.45 دلار برای گزارش واحد در مورد تک نفره آغاز شد. با این حال ، برنامه هایی برای گزارش منظم تر در دسترس است که می تواند شامل استفاده از رسانه های اجتماعی و همچنین سوابق عمومی باشد.
برای یک برنامه ماهانه هزینه 1995 دلار در ماه است و به شما امکان می دهد جستجوهای نامحدودی را انجام دهید. اگر فکر می کنید ممکن است به زمان بیشتری احتیاج داشته باشید ، می توانید یک برنامه سه ماهه را برای گزارش های نامحدود خریداری کنید ، این مبلغ در هر سهم 49/85 دلار می باشد و در برنامه ماهانه 10 دلار پس انداز ارائه می دهد.

می توانید برای جستجوی ایالات متحده در اینجا ثبت نام کنید.

(اعتبار تصویر: PeopleFinders) 2. PeopleFinders
ارزش بسیار خوبی برای یک سرویس جامع

گزارش PeopleFinders

1.95 دلار

اشتراک ماهانه PeopleFinders

24.95 دلار در ماه

بررسی سابقه و هدف PeopleFinders

39.95 دلار

بازدید از سایت

در PeopleFinders

گزارش های خوب و جامع
شامل برخی از داده های تجاری است
ساده برای استفاده
رسانه های اجتماعی را پوشش نمی دهد
PeopleFinders با استفاده از بیش از 43 سوابق عمومی بیلیو برای ارائه اطلاعات در مورد بیش از 250 میلیون آمریکایی ، تعدادی خدمات برای یافتن افراد ارائه می دهد.
در حالی که سرویس تبلیغاتی اولیه برای بررسی پس زمینه است ، گزینه های دیگری نیز موجود است. به عنوان مثال ، می توانید یک جستجوی آدرس را جستجو کنید تا نه تنها افرادی که ممکن است در یک ملک زندگی کرده باشند بلکه تاریخچه مربوط به ملک را پیدا کنید که می تواند برای خریدارانی که به دنبال جابجایی در خانه هستند خوب باشد.
گزینه دیگر امکان جستجوی بانک اطلاعاتی سوابق کیفری است که به شما امکان می دهد پرونده های دادگاه را برای هر چیزی از تخلفات راهنمایی و رانندگی گرفته تا دستگیری ها و موارد دیگر انتخاب کنید. علاوه بر این ، شما می توانید چک های بسیار سنگین مانند جستجوی تلفن معکوس را اجرا کنید تا بتوانید قبل از انتخاب تلفن ، تماس گیرندگان را شناسایی کنید.

می توانید از اینجا در PeopleFinders ثبت نام کنید.

(اعتبار تصویر: Intelius) 3. Intelius
نحوه ارتباط افراد را ببینید

اشتراک ماهانه Intelius

29.95 دلار در ماه

بازدید از سایت

در Intelius

داده های آموزش را ارائه می دهد
تجسم عالی داده
گزینه های تک گزارش و اشتراک
ارزانترین نیست
هر سرویس یاب اطلاعات به روش خاص خود اطلاعات ارائه می دهد ، اما ما واقعاً کارهایی را که Intelius انجام می دهد دوست داریم. این سرویس افراد را در یک نمودار عنکبوتی نمایش می دهد که مشاهده نحوه ارتباط افراد مختلف در یک گزارش را بسیار آسان می کند. داده های زیربنایی نیز خوب است ، و شامل تاریخچه آموزشی است – اگر می خواهید شخصی را ردیابی کنید یا رزومه آنها را بررسی کنید ، یک منبع داده اضافی نیز دارد.
همچنین گزینه ای برای ثبت نام برای Intelius Premier Plus وجود دارد که هر ماه امکان جستجوی نامحدود را فراهم می کند. این امر به شما امکان می دهد تا هر زمان که خواستید ، هر کسی را با نام یا شماره تلفن جستجو کنید و با قیمت 29.95 دلار در دسترس است ، اگرچه Intelius در حال حاضر تبلیغی را اجرا می کند که ماه اول را با قیمت نیمه تمام به شما امکان می دهد ، و آن را برای قیمت مناسب تر و در دسترس تر می کند. خدمات خارج
شما می توانید برای Intelius ثبت نام کنید

(اعتبار تصویر: مأمور مأموریت فوری) 4. مأموریت فوری
خوب ، مقرون به صرفه و دقیق

مأموریت فوری

34.78 دلار در ماه

بازدید از سایت

در Checkmate فوری

ارزش خوب
داده های دقیق
ابزارهای جستجوی خوب
طیف گسترده ای از جستجوها
فقط اشتراک
به نظر می رسد Checkmate Instant هر ثبت نام قابل تصور را جستجو می کند – حتی می تواند به شما بگوید که آیا مجرمان جنسی ثبت شده در این نزدیکی زندگی می کنند. این مجموعه گزارش های کاملی را در بر می گیرد که شامل تاریخ جنایی ، ازدواج و دارایی ها می شوند ، اگرچه طراحی سایت تأکید زیادی روی آنچه که به نظر می رسد مانند یک روند بی پایان نوارهای پیشرفت آهسته و هشدارهای هولناک درباره مطالبی است که ممکن است کشف کنید. کمی خاتمه یافته است ، اما می توانیم ببینیم که چرا این امر احتیاط می کند.
دو طرح قیمت متفاوت در دسترس است که هر دو گزارش نامحدود ارائه می دهند. برنامه ماهانه 34.78 دلار در ماه می آید ، که در مقایسه با سایر خدمات گران است اما این به طور بالقوه یکی از جامع ترین خدمات است و به شما امکان می دهد نه تنها سوابق جنایی ، آدرس و تلفن را جستجو کنید بلکه جزئیات دیگری از قبیل ورشکستگی و مجوزهای تسلیحاتی. همچنین یک برنامه سه ماهه وجود دارد که همان خدمات را ارائه می دهد اما در کل 83.47 دلار به معنای آن است که بیش از 20 دلار در طی سه ماه بیش از برنامه ماهانه عادی صرفه جویی کنید.

می توانید برای Checkmate Instant از اینجا ثبت نام کنید.

(اعتبار تصویر: BeenVerified) 5. تایید شده است
عالی برای سابقه اشتغال

تایید شده است

22.86 دلار در ماه

بازدید از سایت

در BeenVerified

گزارش اشتغال عالی
قیمت مناسب
داده های دقیق
برنامه های ارزان
اگر خطوط تحقیق دیگری خالی نکشید ، سابقه اشتغال شخصی به شما کمک می کند تا آنها را ردیابی کنید – و اگر در حال به روزرسانی رزومه خود هستید و در تاریخ ها کمی مضر هستید ، جستجو برای سابقه کار خود مفید است. BeenVerified به ویژه در کشف سابقه کار افراد خوب است ، اگرچه نکته منفی این است که داده های دارایی یا دارایی یک گزینه اختیاری است که هزینه اضافی آن را پرداخت می کند.
قیمت گذاری از 26.89 دلار برای یک برنامه ماه شروع می شود که امکان گزارش های نامحدود پس زمینه ، جستجوی اطلاعات تماس ، تلفن و ایمیل و مراجعه به آدرس ها و همچنین جستجوی سوابق جنایی را فراهم می کند. با این حال ، مانند سایر ارائه دهندگان ، شما می توانید یک برنامه سه ماهه را خریداری کنید که در مدت سه ماه با همان تخفیف خدمات مشابه ارائه می دهد و در هر چهارم 52.44 دلار هزینه دارد ، یعنی صرفه جویی در حدود 30 دلار برای خدمات نسبت به برنامه ماهانه.

می توانید در اینجا ثبت نام کنید تا BeenVerified شوید.


منبع Tech Radar