فضای پرداخت ها – به طرز شگفت انگیزی – همچنان برای استارتاپ ها جلب توجه می کند. بله ، خواننده عزیز ، با وجود موفقیت Stripe ، به نظر می رسد که یک راه اندازی جدید پرداخت تقریباً هر روز دیگر وجود دارد. آنجا خراب است! رشد سریع تجارت الکترونیکی به دلیل همه گیر شدن ، به معنای آن است که پرداخت ها اکنون یک فضای پررونق است. و در اینجا یکی دیگر ، با پیچ و تاب.

WhenThen یک پلت فرم عملیات پرداخت بدون کد ایجاد کرده است که ، به گفته آنها ، روند پرداخت “بازرگانان از هر نوع” را ساده می کند. این نرم افزار می گوید که سیستم عامل آن می تواند به طور مستقل کلیه عملیات پرداخت و پرداخت مشتری را تنظیم ، نظارت ، بهبود و مدیریت کند.

فرصت این شرکت نوپا به این دلیل بوجود آمده است که ارائه دهندگان خدمات در نقاط مختلف کشور به طور فزاینده ای می خواهند وارد بانکداری آزاد شوند و راه حل های پرداخت و خدمات مالی خود را ارائه دهند.

WhenThen که شش ماه پیش تاسیس شده است ، اکنون 6 میلیون دلار با پشتیبانی VC های اروپایی Stride و Cavalry جمع آوری کرده است.

بنیانگذاران ، کرک دونوهو ، ایمون دویل و دیو براون ، سه پیشکسوت سابق پرداخت Mastercard هستند.

مدیر عامل Donohoe که از دوبلین مستقر است ، به من گفت: “ما شاهد مشاغل سنتی هستیم که تجارت الکترونیکی را در آغوش می کشند و بازرگانان تجارت الکترونیکی اکنون چندین مدل تجاری مانند تأمین تجارت ، بازار ، اشتراک و غیره را اداره می کنند. هیچ بستری وجود ندارد که ایجاد و بهره برداری از چندین جریان پرداخت برای پشتیبانی از چندین مدل کسب و کار را در یک مکان برای چنین مشاغل آسان کند – همان جایی است که ما قدم می گذاریم. “

وی افزود: “WhenThen به سیستم عامل های دیجیتال تجارت الکترونیکی کمک می کند تا جریان های پرداخت پیشرفته و اتوماسیون پرداخت را در چند دقیقه بر خلاف ماهها ایجاد کنند. هنگامی که شروع به ادغام روش های مختلف پرداخت می کنید ، درگاه های پرداخت مختلف ، نحوه انتقال پرداخت از جمع آوری به پرداخت دیگر بسیار پیچیده می شود. من بیش از یک دهه است که این کار را انجام می دهم ، به عنوان یک کارآفرین در حال ایجاد مشاغل مختلفی که مجبور به قبول ، جمع آوری و پرداخت پول بودند. “

وی گفت که تیم بنیانگذار وی “مجبور بودند برای بازرگانان بزرگ ، خطوط هوایی ، هتل ها ، صادر کنندگان جریان پرداخت بسیار پیچیده ای ایجاد کنند و ما تازه مضحک دانستیم که شما مجبورید مرتباً به همان کار ادامه دهید. بنابراین ما تصمیم گرفتیم که به هنگام استفاده از WhenThen راهی بهتر برای کمک به شما در ساخت این جریان ها در عرض چند دقیقه ارائه دهیم. “

کلود ریتر ، شریک مدیریت در Cavalry ، گفت: “سیستم عامل های اصلی تنظیم پرداخت برای مدتی وجود داشته اند ، که بیشتر آنها را به حداکثر رساندن پذیرش پرداخت با بهینه سازی مسیریابی متمرکز کرده اند. WhenThen اولین پلت فرم جریان پرداخت پایان به پایان را برای تجهیز مشاغل با امکان کنترل هر مرحله از جریان پرداخت از قصد پرداخت تا پرداخت فراهم می کند. “

WhenThen از طیف گسترده ای از ارائه دهندگان پرداخت معروف مانند Stripe ، Braintree ، Adyen ، Authorize.net ، Checkout.com و غیره و انواع روش های پرداخت جایگزین و محلی مانند Klarna Affirm ، PayPal و BitPay پشتیبانی می کند.

“برای بازرگانان شجاع با توجه به دسترسی جهانی و به کارگیری همزمان چندین مدل کسب و کار ، من معتقدم که انتخاب پلت فرم گزینه های پرداخت درست به اندازه انتخاب بستر مناسب تجارت الکترونیکی مهم خواهد بود. ایجاد کل تجربه تجارت الکترونیکی کاملاً متصل به یک پردازنده پرداخت ، تصحیح سختی برای کاهش خط است – شما به یک بستر جریان پرداخت مانند WhenThen نیاز دارید ، “فرد Destin ، بنیانگذار Stride.VC اضافه کرد.

همه شرکت های نوپای B2B در تجارت پرداخت هستند


منبع Tech Crunch