اخیراً دیده ام مردم از مشکل تولید محتوایی که می تواند توجه و پیوندهای گسترده ای را جلب کند ، یاد می کنند. آنها پیشنهاد می کنند که شاید بهتر باشد بر روی محتوا بدون چنین پتانسیلی تمرکز کنید که بتواند فقط چند پیوند کسب کند اما این کار را با ثبات تر و در حجم بالاتر انجام دهید.

در بعضی موارد ، این می تواند توصیه خوبی باشد. اما من می خواهم استدلال کنم که ایجاد محتوایی که بتواند به طور مداوم حجم بالایی از پیوندهای با اقتدار بالا را ایجاد کند بسیار ممکن است. من در عمل فهمیدم که یک روش واقعاً قابل توسعه برای ایجاد پیوندهایی با اقتدار بالا وجود دارد ، و این بر دو تاکتیک جمع شده است:

  1. ایجاد محتوای دارای ارزش خبری که مورد توجه ناشران عمده آنلاین (روزنامه ها ، وبلاگ های مهم یا ناشران بزرگ طاقچه) باشد.
  2. پیچاندن ناشران به نوعی که سر و صدای صندوق ورودی آنها را بشکند تا آنها محتوای شما را ببینند.

چگونه می توانید از تکنیک های جدید برای ایجاد پیروزی های بازاریابی محتوایی سازگار و قابل پیش بینی استفاده کنید؟

کلید داده است.

تکنیک های تولید مطبوعات با داستان های متمرکز بر داده ها

این عقیده قوی من است که هیچ کس میانبری برای کسب نام مطبوعات وجود ندارد و فقط محتوای کاملاً جدید ، خبرساز و جالب می تواند موفقیت آمیز باشد. دست پایین ، ساده ترین راه برای دستیابی قابل پیش بینی ، از طریق رویکرد روزنامه نگاری داده است.

یکی از بهترین روش هایی که می توانید محتوای متمرکز بر داده با درآمد ، مطبوعات را ایجاد کنید ، استفاده از مجموعه داده های موجود برای روایت یک داستان است.

ده ها هزار – شاید صدها هزار – مجموعه داده عمومی موجود وجود دارد که هر کسی می تواند برای بیان داستانهای جدید و تأثیرگذار متمرکز بر داده استفاده کند که به راحتی می تواند مطبوعات گسترده و سطوح بالای پیوندهای معتبر را بدست آورد.

حدود پنج سال گذشته شاهد ابتکارات شفافیت عظیمی از طرف دولت ، سازمان های غیردولتی و شرکت های دولتی بوده ایم که داده های آنها را بیشتر در دسترس و قابل دسترسی می کند.

علاوه بر این ، درخواست های FOIA بسیار رایج است ، حتی اطلاعات بیشتری آزاد می کند و آنها را برای تحقیقات روزنامه نگاری و داستان سرایی در دسترس عموم قرار می دهد.

از آنجا که این داده ها معمولاً از طرف دولت یا منبع معتبر دیگری تهیه می شود ، ارائه این داستان ها به ناشران معمولاً آسان تر است زیرا در اثبات صحت و اعتبار شما با موانع مشابهی روبرو نیستید.

سد معبر بالقوه

دسترسی به داده های ارائه شده توسط دولت به ویژه می تواند متفاوت باشد. استانداردهای داده ای تقریباً کم وجود دارد و هر اداره دولت فدرال و محلی منابع مختلفی در ساخت آسان مصرف داده های خود برای اشخاص خارجی دارد.

نتیجه این است که هر مجموعه داده اغلب مسائل و پیچیدگی های خاص خود را دارد. برخی از آنها بسیار ساده و در CSV تمیز و مستند یا قالب های استاندارد دیگر در دسترس هستند.

متأسفانه ، رمزگشایی ، تمیز کردن ، اعتبارسنجی یا حتی بارگیری دیگران معمولاً دشوار است ، گاهی اوقات در داخل تجزیه و تحلیل PDF دشوار ، گزارش های پراکنده یا ابزارهای جستجوی قدیمی مورد پرسش قرار می گیرند که جداول ناجور را بیرون می کشند.

دانش عمیق تری در مورد تراشیدن وب و تمیز کردن داده ها و اصلاح مجدد داده ها به صورت برنامه نویسی معمولاً لازم است تا بتوان بسیاری از مجموعه های داده را به طور دقیق بدست آورد و از آنها استفاده کرد.

ابزارهای استفاده
منبع Tech Crunch